Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

Miało być wczoraj,jest dzisiaj :) ahh te święta.
Tak mam 3 brokerów,ale granie u wszystkich daytradingu se nie da panie.Mam tylko 2 monitory,a tu 3 platformy i różne TFy,brakuje miejsca,a myszka się grzeje.Dlatego tego broka zostawiłem do week tradingu,czyli powrót do tego co robię kiedy pracuję.System ten sam,różnica tylko TFy.Zagrany był USDCAD,świeca startowa z D1.Ja załapałem się dosyć póżno,ale zasięgi na D1 też mamy inne i w mojej ocenie było warto.Rozciągnięte fibo po następnej świecy spadkowej i szukanie wejścia na niższym Tf.Resztę widać na wklejonych screenach.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

Miało być też WTI,Nie będę wklejał starych screenów,ponieważ moje zlecenia nie zostały aktywowane.Wkleję tylko ostatnie zagranie.Niestety tylko break even,ale zamiar był dobry.Z obrazka będzie widać dlaczego tam szukałem shorta.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

Na obecną chwilę tam stoi moje zlecenie 21 usd,z własnych obserwacji takie strzały,czyli mocna duża świeca(tak ten pociąg który zebrał cały retail na szczycie)jest gaszona w całości-engulf.Mi podobają się te wigi świec z lewej strony wykresu.Jeśli dojdziemy do tego poziomu i nie zrobimy nowych Low i będzie odbicie to już nie wrócimy tam przez parę miesięcy.Target może być nawet 40 USD.Ale to tylko moje zdanie,a nie rekomendacja!!!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Didi pisze:
13 kwie 2020, 23:03
Na obecną chwilę tam stoi moje zlecenie 21 usd,z własnych obserwacji takie strzały,czyli mocna duża świeca(tak ten pociąg który zebrał cały retail na szczycie)jest gaszona w całości-engulf.Mi podobają się te wigi świec z lewej strony wykresu.Jeśli dojdziemy do tego poziomu i nie zrobimy nowych Low i będzie odbicie to już nie wrócimy tam przez parę miesięcy.Target może być nawet 40 USD.Ale to tylko moje zdanie,a nie rekomendacja!!!
Przyznam się, że tez czekam dokładnie na to wsparcie :)
Powodzenia.

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

Dzięki Cblondyn,trochę matmy przydałoby się w tym wątku,jak coś widzisz to pisz śmiało :)

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

13.04
Dobre chęci,ale cała Europa miała wolne,dlatego u mnie panowała niepewność(po świętach :)).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

Dzisiaj,ranek miał dziwne ruchy,wyczekałem upragnioną świecę i coś dało się zebrać z rynku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

USDJPY też coś dał - inny broker
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

I WTI na koniec.Powiem tak,pierwszy test poziomu i świeca która po nim powstała dawała nadzieję(o dziwo moje zlecenie nie zostało aktywoawane).Drugie podejście zlecenie weszło,ale nie odbyło się to w sposób jaki oczekiwałem( za wolno).Na podbitce zredukowałem część pozycji.Reszta zostawiona,jutro jakieś niewsy odnośnie ropy.Na screenie widać,że bazą na teraz jest 20usd.Drugi raz tam zeszli i pokazał się większy wolumen.To dobry znak,który mówi nam że to jest fajna cena i ktoś już to mocno kupił.Co jutro przyniesie?Patrzymy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

A to wklejam tylko żeby pokazać jak działają nasi brokerzy(hmm bukmacherzy),średni spread widać na screenie,a odległość od mojego zlecenia do końca knota to 0.12 pipsa,czyli nagle spread potrafi się zmienić 4 krotnie,a zlecenia i tak się nie zrealizuje.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ