Indykator do wykrywania formacji harmonicznych...i nie tylko

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Właśnie potwierdziłeś że nie będzie za free. To tyle na ten temat, powodzenia..
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
kor4x
Gaduła
Gaduła
Posty: 333
Rejestracja: 25 sty 2009, 13:32

Nieprzeczytany post autor: kor4x »

pytania padaja wiec wyjasniam (a wlasciwie Michal wyjasnia)...co to jest ten Batman.
Ja osobiscie wole technike korekty pedzacej o ktorej uslyszalem na prezentacji Pawla Sliwy w XTB, a potem doczytalem u Carolyn Boroden-Fibonacci Queen.

Dodano po 30 minutach:

sprzed chwili Bat dociagnal do 78.6, a potem wyswietlil sie bullish gartley

Dodano po 2 godzinach 1 minutach:

to jest strategia SIXTB, dodana bedzie w wersji 2 lub 3.

Dodano po 9 minutach:

z jakiegos powodu motylek bearish rysuje sie dwukolorowo, ale to przeciez motylek...kolorowym byc musi :D

BTW: moze delta ktorej uzywam (10%) jest za duza, albo rynek zachowuje sie kompletnie harmonicznie. Co chwile jakas formacja.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

3. na razie jest gratis i na razie nie mysle o zadnej kasie za niego. Moze kiedys sie to zmieni, ale tylko moze. Na razie skoncentruje sie na stworzeniu czegos przydatnego, choc musze przyznac ze inwestuje w to sporo czasu (zamiast grac).
może gdybyś się podzielił źródłem z kimś kto się na tym zna i umie programować, dzieło powstałoby szybciej (to tylko uwaga i rozumiem delikatnosc sprawy :wink: )
2. nie chce by ludzie mieli wersje 001 jak juz bedzie dostepna 003, stad ograniczenia czasowe dla kazdej z wersji.
jeśli umiescisz nowszą wersje, każdy pobierze nowszą
1.chce na bierzaco wnosic poprawki i dodawac dobre pomysly.
Czekam na uwagi i pomysly, tu na forum lub na email
może się sprzydają indyki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
kor4x
Gaduła
Gaduła
Posty: 333
Rejestracja: 25 sty 2009, 13:32

Nieprzeczytany post autor: kor4x »

@reptile
Witaj,
1. jak tylko bede mial nowsza wersje to umieszcze (marzec poczatek, ... bedzie tez za free :D :D :D). Dzis dodaje ThreeDrives. Jutro SIXTB.
2. mam bardzo duzo pomyslow i stopniowo bede dodawal to co uwazam, ze jest potrzebne. Ale nie przesadzajac, ma to pozostac indykiem harmonicznosci. Potwierdzenie do geometrii, analiza czasu, cycle, astro, formacje swieczek,... dla przykladu, trafia juz do kolejnych indykow. Bo sa tez w pewnym sensie moim kolejnym etapem.
3. Ja na bierzaco gram z tym wskaznikiem. Oczywiscie lacze to z innymi technikami (pivoty, fibonacci, elliott, swieczki, czas, cykle,..).
Sam indykator korHarmonics jest tylko przypominaczne/wykrywaczem. Trzeba zdobyc doswiadczenie jak te formacje grac, kiedy, wiedziec jakie sa zasiegi jakie potwierdzenia formacji, kiedy do pozycji lotow dodac a kiedy ujac. Jak dobrze popatrzec to widac, ze w kolko to samo sie na rynku dzieje. Co chwile rynek cos rysuje.
Ja robie sobie notatki, obserwuje, analizuje a wiele zagran/formacji dyskutujemy z ludzmi na bierzaco na skypie, email, forum.
4. Kod jest moja prawna wlasnoscia. Ktos moze zachowac sie nie fair i sobie rozkompilowac jak bardzo chce. Tylko po co. Analizowales czyjs kod? Po co tracic czas na glupoty. Lepiej studiowac rynek i strategie.
Jesli tak sie jednak zdarzy bede zmuszony zareagowac.
Tymczasem jesli ktos widzi jakas potrzebe nowej funkcjonalnosci, niech rzuca temat na forum i podyskutujemy, i dodamy jesli sie okaze ze potrzebna.
Ja chetnie naucze sie tez od Was.

Awatar użytkownika
gutek04
Gaduła
Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 26 sty 2009, 12:29

Nieprzeczytany post autor: gutek04 »

Indyk ogólnie rewelka jedyne co mi odrobinę przeszkadza to jego czytelność... linie są za grube i przesłaniają wykres. Druga sprawa to o co chodzi z ta formacją ABCD? pierwszy raz widzę może kto wytłumaczyć?

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

reptile pisze: może gdybyś się podzielił źródłem z kimś kto się na tym zna i umie programować, dzieło powstałoby szybciej (to tylko uwaga i rozumiem delikatnosc sprawy :wink: )
Reptile, nie widzisz że twórca daje czasowe działanie wskaźnika aby go potem sprzedać. Przestaje działać więc kup, niby pod przykrywką aby mieć nowsze wersje - no już większej ściemy nie widziałem.. Dla mnie to wygląda gołym okiem że to po to aby jak wyjdzie płatna wersja nie korzystać z bezpłatnej. Stąd te czasówki i niby wersje.
Co z tego że next wersja będzie na free jak dostaniesz miesiąc działania.. A potem abonament albo coś takiego.. No bez jaj.. Trzeba się zdecydować, czy coś będzie za free czy nie a nie mydlić ludziom oczy.
I jeszcze te ciągłe reklamy tego wskaźnika gdzie się da na forum - wystarczy przejrzeć posty twórcy.
Ja rozumiem ze twórca chce zarobić bo ciężko pracuje i dużo nakładów poświecą w budowie narzędzia, no ale niech powie jawnie że będzie płatne a nie ściema że "może".. Przecież widać od razu co się kroi..

Nie lubię jak się ludziom mydli oczy..
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
kor4x
Gaduła
Gaduła
Posty: 333
Rejestracja: 25 sty 2009, 13:32

Nieprzeczytany post autor: kor4x »

@Tiger
- Widze, ze szybko potrafisz oceniac ludzi. To nie jest dobre.
- Jedyna osoba ktora mowi o kasie jak na razie jestes Ty. Ja nie wspomnialem w zadnym poscie. Wytlumaczylem dlaczego wersje sa limitowane czasowo. Mam nadzieje, ze dosc jasno.
- O wskazniku dalem znac jak w 3 watkach. 1.Tutaj-moim glownym (by calosc byla w jednym miejscu). 2.Na watku harmonicznym bo tam zagladaja ludzie co maja doswiadczenie i/albo interesuja sie harmonicznoscia. 3. na watku gdzie wspolnie gramy/scalpujemy i wymieniamy sie screenshotami real-time.
- Nie wiem jaki masz w tym cel, ale nie zniechecisz mnie :-) Odpisuje na tego typu post ostatni raz, bo szkoda mi czasu, wole studiowac rynki.
- Mam nadzieje, ze wskaznik sie ludziom przyda i tez zacheci do badan harmonicznosci i wymiany pogladow. A Ci co wiedza i stosuja dadza mi pomysly i podziela sie doswiadczeniami. Nauczony jestem pracy zespolowej. I to dziala.
- ... a nawet jesli kiedys zdecyduje sie na sprzedaz wskanika, ... to i tak kazdy bedzie mial wybor. Nie widzialbym w tym nic zlego. Bo za dobre i wartosciowe rzeczy sie placi. Osoby ktore dziela sie spostrzezeniami i wnosza cos do tematu, napewno sie o cos takiego bac nie musza. Ale Tobie to raczej sprzedam ten wskaznik, sam sie chlopie prosisz :D

Zmien podejscie to wiecej osiagniesz w zyciu. Glowa do gory, FX jest do pokonania.

Dla mnie to koniec tematu.

Dodano po 1 minutach:

@gutek04
tak, ten Batman mnie tez wkurza. Pozostale sa jeszcze znosne. Cos trzeba bedzie wymyslic.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Nie lubię jak się ludziom mydli oczy..
No szczypie jak nie wiem co :lol:
* Niech pracuje, czas pokaże prawdę, praca czyni wolnym
defakto wskaźnik tworzony jest na własne potrzeby
4. Kod jest moja prawna wlasnoscia. Ktos moze zachowac sie nie fair i sobie rozkompilowac jak bardzo chce. Tylko po co. Analizowales czyjs kod? Po co tracic czas na glupoty. Lepiej studiowac rynek i strategie.
z pkt widzenie logiki ekonomii to się opłaca :lol:

* niektórzy chcieli pomóc, ale nie wiedzieli jak :wink:

Awatar użytkownika
kor4x
Gaduła
Gaduła
Posty: 333
Rejestracja: 25 sty 2009, 13:32

Nieprzeczytany post autor: kor4x »

dodalem Three Drives

Dodano po 21 minutach:

i jeszcze jeden historyczny
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
kor4x
Gaduła
Gaduła
Posty: 333
Rejestracja: 25 sty 2009, 13:32

Nieprzeczytany post autor: kor4x »

butterfly bullish po ktorym wystapil idealny RGR, super symetryczny w cenie i czasie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ