ICT Concepts- TIME & PRICE

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6673
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Hejkafx pisze:
28 wrz 2023, 19:11
Ja jestem na etapie studiowania materiałów ICT. Zacząłem rok temu, potem musialem przerwać, ostatnio wróciłem do nauki. Pokazujesz, że ta metoda działa, pokazują to też inni, którzy uczciwie do takiego tradingu podeszli :) fajnie że zdecydowałeś się tu zaistnieć, będę śledził ten wątek!!
Wiesz ile tu juz było pokazywanych "super" strategii?
Poczytaj sobie dział Journal. :)

Hejkafx
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 18 cze 2022, 11:02

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: Hejkafx »

@Cblondyn wiem wiem, zdaje sobie sprawę z tego - wystarczy spojrzeć na forex factory ;) ale ja już dość długo sie tym interesuje i moim zdaniem ta metoda jest rzeczywiście skuteczna, ale z tym zastrzezeniem, że dobrze zrozumiesz mechanizmy w niej zawarte. Ja wierzę, że kolega ją pokazujący naprawde jest skuteczny :)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6673
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Hejkafx pisze:
28 wrz 2023, 19:24
@Cblondyn wiem wiem, zdaje sobie sprawę z tego - wystarczy spojrzeć na forex factory ;) ale ja już dość długo sie tym interesuje i moim zdaniem ta metoda jest rzeczywiście skuteczna, ale z tym zastrzezeniem, że dobrze zrozumiesz mechanizmy w niej zawarte. Ja wierzę, że kolega ją pokazujący naprawde jest skuteczny :)
To pokaz pare wejść wszyscy chętnie popatrzą. Bo same deklaracje juz na nikim wrażenia nie robią. Zapewniam
:564:

Hejkafx
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 18 cze 2022, 11:02

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: Hejkafx »

No ja jeszcze nie mam nic do pokazania, narazie jestem na etapie przyswajania :)

Viking
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 29 maja 2007, 09:22

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: Viking »

ninjaproject pisze:
28 wrz 2023, 18:01
1. Żeby sprowadzić błądzącego na ziemię,
2. Żeby inni nie ulegli fałszywym złudzeniom.
Ad.1. - a co Ty Radio Maryja, czy co?
Ad.2 - tak, tak tylko Twoja metoda jest prawdziwa, słyszałem słyszałem... głównie od Ciebie. Ja patrząc na ilość filmików i materiałów do przerobienia w tej metodzie stwierdzam, że potrzebuje co najmniej rok czasu aby to przerobić - nie powiem, troche mnie to przestraszyło, a Ty pewnie nawet jednego nie obejrzałeś i już krzyczysz codziennie - nie działa, fałszywe złudzenia! :shock: :roll: :x

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6673
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Viking pisze:
28 wrz 2023, 19:38
ninjaproject pisze:
28 wrz 2023, 18:01
1. Żeby sprowadzić błądzącego na ziemię,
2. Żeby inni nie ulegli fałszywym złudzeniom.
Ad.1. - a co Ty Radio Maryja, czy co?
Ad.2 - tak, tak tylko Twoja metoda jest prawdziwa, słyszałem słyszałem... głównie od Ciebie. Ja patrząc na ilość filmików i materiałów do przerobienia w tej metodzie stwierdzam, że potrzebuje co najmniej rok czasu aby to przerobić - nie powiem, troche mnie to przestraszyło, a Ty pewnie nawet jednego nie obejrzałeś i już krzyczysz codziennie - nie działa, fałszywe złudzenia! :shock: :roll: :x
Dlatego proponuje skończyć dyskusje czyje "lepsze" ale przejść do konkretów. I to jak zarabia i na ile skuteczna jest strategia jest najważniejsze. I łatwo to pokazać. Prawda?

1to1
Gaduła
Gaduła
Posty: 169
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:02

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: 1to1 »

Komu twój guru ukradł metodę?

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Viking pisze:
28 wrz 2023, 19:38
ninjaproject pisze:
28 wrz 2023, 18:01
1. Żeby sprowadzić błądzącego na ziemię,
2. Żeby inni nie ulegli fałszywym złudzeniom.
Ad.1. - a co Ty Radio Maryja, czy co?
Ad.2 - tak, tak tylko Twoja metoda jest prawdziwa, słyszałem słyszałem... głównie od Ciebie. Ja patrząc na ilość filmików i materiałów do przerobienia w tej metodzie stwierdzam, że potrzebuje co najmniej rok czasu aby to przerobić - nie powiem, troche mnie to przestraszyło, a Ty pewnie nawet jednego nie obejrzałeś i już krzyczysz codziennie - nie działa, fałszywe złudzenia! :shock: :roll: :x
To chyba ty masz złudzenia i nie czytałeś moich wcześniejszych postów.
Weź dokładnie przeczytaj... :564:
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
28 wrz 2023, 19:51
Viking pisze:
28 wrz 2023, 19:38
ninjaproject pisze:
28 wrz 2023, 18:01
1. Żeby sprowadzić błądzącego na ziemię,
2. Żeby inni nie ulegli fałszywym złudzeniom.
Ad.1. - a co Ty Radio Maryja, czy co?
Ad.2 - tak, tak tylko Twoja metoda jest prawdziwa, słyszałem słyszałem... głównie od Ciebie. Ja patrząc na ilość filmików i materiałów do przerobienia w tej metodzie stwierdzam, że potrzebuje co najmniej rok czasu aby to przerobić - nie powiem, troche mnie to przestraszyło, a Ty pewnie nawet jednego nie obejrzałeś i już krzyczysz codziennie - nie działa, fałszywe złudzenia! :shock: :roll: :x
Dlatego proponuje skończyć dyskusje czyje "lepsze" ale przejść do konkretów. I to jak zarabia i na ile skuteczna jest strategia jest najważniejsze. I łatwo to pokazać. Prawda?
No nie. Pokazać można jedynie, że dany trader jest skuteczny w danej metodzie.
Nie można pokazać, że sama metoda jest skuteczna.
Gwarantuję, że sporo osób straci pieniądze, a niewielu zarobi.
Każda metoda jest tylko na tyle skuteczna, na ile jest skuteczny trader, który ją stosuje.

Każdy z Was wie, że dynamika ceny Intraday zwykle wzrasta na otwarciach sesji, szczególnie Londyn i NY.
I także na istotnych danych i wydarzeniach makroekonomicznych - nic nowego.
Strategie polowania na ruch i wstrzelenia się w niego właśnie w tych okresach są znane od dawna, i fakt że wielu się na takich wzbogaciło, szczególnie grając na akcjach. A ten tu "kolega" niczego nowego nie odkrył. Może jedynie pokazać jak On to robi i jaki jest z niego miszczu.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

MauiBreaker
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 06 wrz 2023, 13:10

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: MauiBreaker »

Cblondyn pisze:
28 wrz 2023, 18:54
Wszystko pięknie łądnie ale ja ponowie prośbe. Pokaż analize przed otwarciem pozycji czyli gdzie wchodzisz i gdzie zamykasz i jesli nie problem to dlaczego.
Bo juz napatrzyłem się na wykresy pokazywane juz po zajęciu pozycji a tym bardziej gdy cena podąża we właściwym kierunku. Wystarczy poczytać w dziale DT gdzie takie pokazane wejścia sa codziennie i bez liku ;)
Przecież to robie codziennie, wysyłam analizę przed otwarciem sesji NY, jak to widzę, wczoraj wydarzyło się wszystko co do punkta, otwórz wykres, 1H FVG na otwarcie NY i zjazd w dół do tygodniowego BISI (FVG) o którym mówiłem od 2 tygodni, wróć do analizy mojej i zobaczysz, a jak analiza jest błędna a była raz, muszę poczekać aż rynek pokaże co chce robić i zaadaptować się do nowych warunków albo nie wchodzić.
To nie jest serwis z sygnałami.

ODPOWIEDZ