IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
54
56%
Poza paroma minusami są ok
28
29%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 97

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Trend is jur frend i w ogóle. Skoro wiadomo co się stanie z kursem, wystarczy załadować się w shorty i dodatkowo na tym zarobić, zamiast narzekać, że nasz kapitał na koncie topnieje, no nie? ;)
Alternatywa na EUR jest bardziej stabilna.

Co do zacytowanego fragmentu - opcje były dwie:
1) zamknąć pozycje samemu i zmienić jurysdykcję
2) nie zamykać pozycji, nie zmieniać jurysdykcji -> konto jest zamykane z automatu (czyli też i pozycje)

Australia foreksowo zamyka się na świat i o tym było słychać już ponad rok temu. Naciski ze strony Unii i Chin w końcu zadziałały. Nie ma przebacz. Na tym cierpimy oczywiście my, główni zainteresowani, ale co zrobisz...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

FreeWay

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Ja nie otwieram short jak cena jest na wsparciu nawet jak to jest zgodne z trendem :wink:

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

Cześć. Jest jeszcze dostępna dźwignia 1:500 dla rezydentów z Polski na rok '21? Jeśli tak to trzeba założyć konto pod którego regulatora? I np jeśli to są szeszele, to nie będzie kłopotów z wirtualnym debetem, który się nagle pojawi, albo jakieś inne dziwne akcje? W ogóle warto grać nawet za małą stawkę jak się jest z PL u tego brokera, nie wytrnie nagle że zrobi debet, bo tam chyba nie ma ochrony przed ujemnym saldem?
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

jest caly czas 1:500, trzeba wybrac seszele. nawet znizka prowizji forexclub dziala
debetami sie nie martwie. ochrona przed debetem w ue jest chyba dopiero 3 lata i wczesniej nikt sie jakos tego nie bal :D poza ue dalej jej nie ma ale nie wyobrazam sobie zeby jakas firma z seszeli dala rade sciagnac cokolwiek ode mnie. co innego jakby to byl polski d. maklerski. jestem na paru grupach traderskich i nigdy nie slyszalem o takim przypadku. jak masz debet to olewasz takie konto i po temacie. no ale najlepiej poprostu nie przesadzac z lotem ..... :564:

Pawel2005
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2019, 00:14

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Pawel2005 »

Witam


Mam taki problem. Posiadam konto w Ic Markets i platformę cTrader. Mam tam konto real i demo. W grudniu mogłem przełączać między kontami bez problemu. Teraz w styczniu nie mogę wyjść na konto real, ani na komputerze, ani na smartfonie. Nie wiem gdzie tkwi problem.
Czy od nowego roku coś się zmieniło?

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Może zostało wyłączone, bo nie podjąłeś decyzji o jego przeniesieniu? Konta pod regulacją australijską musiały zostać zamknięte. Najlepiej skontaktuj się z obsługą w celu wyjaśnienia - może da się je przepiąć jeszcze teraz i będzie po problemie. Jak nie, to rejestracja od nowa.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Pawel2005
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2019, 00:14

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Pawel2005 »

Rzeczywiście musiałem przenieś konto i wszystko działa. :D Jeszcze chcą jakąś ankietę, ale to w wolnych chwilach.
Dziękuję za pomoc.

Max77
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 01 lut 2021, 17:23

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Max77 »

dziś już drugi raz ICM odwalił mi taki numer że kliknąłem zamknięcie jednej zyskownej pozycji, a oni mi zamknęli wszystkie razem z tymi na minusie. tragedia
napisałem na support, ciekawe czy mi oddadzą kasę

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Max77 pisze:
01 lut 2021, 17:44
dziś już drugi raz ICM odwalił mi taki numer że kliknąłem zamknięcie jednej zyskownej pozycji, a oni mi zamknęli wszystkie razem z tymi na minusie. tragedia
napisałem na support, ciekawe czy mi oddadzą kasę
To nie wina ICM, tylko twoja.
Najwyraźniej ta zyskowna pozycja trzymała hedge, a gdy ją zamknąłeś, to był Stop Out.
Jak nie wiesz co robisz, to się nie dziw, że tracisz.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Max77
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 01 lut 2021, 17:23

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Max77 »

ninjaproject pisze:
01 lut 2021, 23:18
Max77 pisze:
01 lut 2021, 17:44
dziś już drugi raz ICM odwalił mi taki numer że kliknąłem zamknięcie jednej zyskownej pozycji, a oni mi zamknęli wszystkie razem z tymi na minusie. tragedia
napisałem na support, ciekawe czy mi oddadzą kasę
To nie wina ICM, tylko twoja.
Najwyraźniej ta zyskowna pozycja trzymała hedge, a gdy ją zamknąłeś, to był Stop Out.
Jak nie wiesz co robisz, to się nie dziw, że tracisz.
Nie miałem żadnego hedge, ani Stop Out. Margin mam 500%

ODPOWIEDZ