IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
54
56%
Poza paroma minusami są ok
28
29%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 97

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Darkfutur pisze:
23 maja 2020, 00:14
Witam.
Mam konto real. Pytanie gdzie są linki do Trading Central oraz Autochartist ? Chodzi o serwis web bo indykatory można sciagnacw download, ale nigdzie nie ma linków do wersji web.
Po zalogowaniu do Client Area -> Trading Tools -> Trading Central / Autochartist Web App.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Pawel2005
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2019, 00:14

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Pawel2005 »

Pytam z ciekawości. Na moim byłym koncie MT4 "My Archived Accounts" widnieje kwota 7$. Czy jest szansa ją odzyskać ?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Pawel2005 pisze:
25 maja 2020, 20:02
Pytam z ciekawości. Na moim byłym koncie MT4 "My Archived Accounts" widnieje kwota 7$. Czy jest szansa ją odzyskać ?
Jak najbardziej, to cały czas Twoja kasa ;) Konto zostało zarchiwizowane (dezaktywowane) - zapewne z powodu nieużytkowania go przez dłuższy czas. Napisz do obsługi (support@icmarkets.com) lub na Live chacie, że chcesz to konto reaktywować. Prawdopodobnie będziesz musiał podesłać świeży dokument potwierdzający adres zamieszkania i tyle. Potem możesz dokonać wypłaty np. Skrillem lub PayPalem.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

Dokładnie tak jak napisał Raposo. To Twoja kasa. Ode mnie nie żądali żadnego potwierdzenia tylko przelali na nowo-utworzone u nich konto brokerskie.
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Darkfutur
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 19 kwie 2020, 13:12

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Darkfutur »

Kurde od kilku dni z nimi walcze na czacie o dostęp do Autochartist i Trading central i jak do sciany. Po prostu ja nie mam w swoim koncie tego. Moge sciagnac wskazniki ale potrzebne sa dane do nich tak samo dostep do terminala web bo tylko z dostepnych linkow w ICMarkets mozna sie bezplatnie i automatycznie logowac do tych serwisow. Jak zarejsteruje sie osobno na stronie to nie jest za darmo przeciez.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

A masz w pełni zweryfikowane konto? Jeśli tak, spróbuj jeszcze z innej przeglądarki się zalogować.
Zrzut ekranu 2020-05-28 o 07.45.16.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Darkfutur
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 19 kwie 2020, 13:12

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Darkfutur »

Ok w koncu porozmawiałem z kimś madrzejszym na czcacie. Powiedzieli mi że tylko klienci zarejstrowani pod jurysdrykcją ASIC maja dostęp do tych serwisów. Ci zarejstrowani pod FSA nie maja dostępu. Podczas resjetracji nie pamietam żebym wybierał jakąś regulacje , ale gosc mi powiedzial ze mam po prostu otworzyc nowe konto z innego linka ktorego mi podal.

lxi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 28 sty 2014, 14:04

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: lxi »

Cześć wszystkim.
Chciałbym założyć konto w ICM, tylko zależy mi na dźwigni 1:500. Doczytałem, że aby mieć taką dźwignię należy założyć konto w spółce na Seszelach. Przy rejestracji do wyboru jest dwóch regulatorów: ASIC i FSA. Którego wybrać aby otrzymać lewar 1:500.
I jeszcze jedno pytanie, jak wygląda sprawa z rozliczaniem zysków w ICM? Czy ktoś z Was rozliczał? Może ktoś ma namiar na firmę, która świadczy takie usługi?
Będę wdzięczny za jakiś odzew.

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

ASIC to Australia a FSA to Seszele
rozliczalem zyski i podatek juz pare razy i nie jest to jakies skomplikowane. jak raz zrobisz to sam to potem juz wiesz co i jak i nie potrzebujesz zadnej firmy :D wystarczy przeczytac 1,2 artykuly i najlepiej uzyc programu forex clubu https://forexclub.pl/program-forex-club ... epny-2020/
nie wyobrazam sobie na piechote przeliczac moich setek transakcji na plny recznie

lxi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 28 sty 2014, 14:04

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: lxi »

Wielkie dzięki za odpowiedź. Bardzo przydatne informacje. :564:

ODPOWIEDZ