IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
55
56%
Poza paroma minusami są ok
28
29%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 98

TABAZA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 12 lut 2011, 01:11

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: TABAZA »

Po dwóch tygodniach testowania nowego konta , bardzo miłe wrażenie --- spredy , egzekucja zleceń , ogólnie praca platformy wszystko rewelacyjnie . Nie wiem jak się odbywa wypłata środków , może już ktoś wypacał ?Chodzi mi o czas trwania przelewu i opłaty z tm związane.

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

witam

mam pytanie do osób które mają konto w IC MARKETS , chodzi o sprawdzenie pewnego EA na koncie Realnym na najniższym locie 0.01 . Ja osobiście nie mam konta Realnego w IC MARKETS i dla tego przed założeniem konta Realnego chciałbym mieć pewność że to działa , tak jak działa na koncie DEMO.Sprawdzałem to u różnych brokerów i na razie tylko w Armadzie i IC Markets to działa na kontach Demo bez prowizji. Wyniki pokazane są z konta Demo bez prowizji , czyli konto standard dla IC Markets i dla Armady konto Classic , wiadomo że Armada odpada bo dla Polaków nie ma możliwości otwarcia konta i pozostaje tylko IC Markets.
Dla samego sprawdzenia czy to będzie działać na kocie Realnym w IC Markets wystarczy otwarcie kilku pozycji np 3 po których będzie wiadomo czy to działa czy nie . Można też to sprawdzić na koncie z prowizją ale w dłuższej perspektywie na tym koncie nie będzie to działać bo EA otwiera za dużo pozycji i same prowizje by nas pogrążyły .
Jeżeli ktoś chętny by się znalazł do sprawdzenia to niech napisze na priv pośle EA testowe i wskaźnik który jeżeli pokaże wartości zerowe po otwarciu pozycji i natychmiastowym zamknięciu jej to będzie oznaczało że w Realu też to działa jak na Demo.

konto z Armady Demo działa od 2014 09 17 do dziś - 1 miesiąc
konto z IC Markets Demo działa od 2014 10 03 do dziś - 2 tygodnie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
wojtasek
Gaduła
Gaduła
Posty: 203
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:25

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: wojtasek »

Przy wpłacie przez Skrill, jakie są możliwości wypłaty?

Próbuję ich nagabywać na konto w PLN, jeśli ktoś (np. IB) może też im
o tym popisać, to byłby większy nacisk...
Bork, bork, bork! Swedish Chef

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

wojtasek pisze:Przy wpłacie przez Skrill, jakie są możliwości wypłaty?
Przelew bankowy ( jedyna opłata - $20 AUD ).
wojtasek pisze:Próbuję ich nagabywać na konto w PLN, jeśli ktoś (np. IB) może też im
o tym popisać, to byłby większy nacisk...
Również próbuję ich naciskać, ale potrzebujemy jeszcze więcej klientów z Polski.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

tommy_mm
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 02 gru 2010, 18:55

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: tommy_mm »

Jezeli posiadam konto na skrillu w USD to za przelew do IC Markets tez jest pobierana oplata?

Jak jest z oplatami w przypadku przelewu z IC Market na skrilla?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

tommy_mm
Patrz wyżej. Oni nie wypłacają na Skrill. Tylko można wpłacać. Pobierają chyba 2,7% od wpłaty Skrillem.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

Dokładnie, pobierają 2.7% od wpłaty Skrill, dlatego najlepiej wybrać opcje karta kredytową gdzie w zależności od karty jest 1,8-3% (moja karta Visa - 2%), natomiast wypłaty na kartę są całkowicie za darmo.....

Pozdrawiam

tommy_mm
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 02 gru 2010, 18:55

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: tommy_mm »

@silveRbull mowa jest tutaj o wypuklej karcie debetowej czy karcie kredytowej?

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

tommy_mm pisze:@silveRbull mowa jest tutaj o wypuklej karcie debetowej czy karcie kredytowej?
Nie ma znaczenia typ karty.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam
@silveRbull mowa jest tutaj o wypuklej karcie debetowej czy karcie kredytowej?
Pierwsze słyszę ażeby tak rozróżniać karty. Wiem że są z chipem i bez chipa, ale wypukłe lub inne...? To chyba raczej sprawa designu bo moja karta kredytowa jedna jest wypukła a inna płaska.....

Ale do rzeczy - akceptowane są następujące karty: Visa, Visa Debit, Mastercard. Prowizja od zasilenie konta taka kartą wynosi pomiędzy 1,8 a 3% kwoty wpłacanej. Zależy od karty, kraju itd. Akceptowane waluty to PLN, USD, JPY, EUR, PLN, PLN, GBP, CAD. Zasilenie odbywa się błyskawicznie, podobnie jak z konta skrill. W praktyce wygląda to tak że resetujemy platformę i już konto jest doładowane. Nic tylko się cieszyć, miód cud i orzeszki...

Natomiast wycofanie gotówki na te karty jest darmowe. Ale jeżeli ktoś chce zaoszczędzić to może bezpłatnie zasilać swoje konto za pomocą przelewu do ING Banku. Czas takiego zasilenia trwa od 22 do 72 godzin. Mozna to zrobić online. A zatem zasilamy za pomocą przelewu a wypłacamy na kartę. Wtedy jest zupełnie za darmo :wink:

Istnieje jeszcze opcja przelewu z konta brokerskiego na konto ICMarkets także za darmo.....

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ