IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
54
56%
Poza paroma minusami są ok
28
29%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 97

Awatar użytkownika
Petetattoo74
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:35

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Petetattoo74 »

Dziekuje. Teraz juz wiem ;]
Zeby miec szczescie, trzeba miec szczescie...

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

cor1sto
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 10 maja 2019, 00:25

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: cor1sto »

A duże kwoty tam wpłacaliście, bo z tego co słyszałem, to przy większych sumach "dziwne" rzeczy się dzieją. Jak to wyglądało/wygląda u Was ?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

cor1sto pisze:
13 maja 2019, 13:22
A duże kwoty tam wpłacaliście, bo z tego co słyszałem, to przy większych sumach "dziwne" rzeczy się dzieją. Jak to wyglądało/wygląda u Was ?
Pierwsze słyszę :). Nie miałem żadnych dziwnych przypadków. No ale pytanie ile to "dużo", bo do miliona nie doszedłem... ;)
No i właśnie chciałem się dowiedzieć nazwę tego serwera real ,którego używasz, jeśli to nie tajemnica. U mnie wygląda to tak:(obrazek) i działa, a gdy nazwa serwera była taka: mt5.icmarkets.com to nie chciał się połączyć.
U mnie są dwa serwery widoczne - live i demo. I oba działają bez żadnego kombinowania.
Nazwy:
ICMarkets-Demo
ICMarkets-MT5

Moje konta mają już trochę czasu, podobnie jak ściągnięta platforma, więc być może problem jest w tym, że coś się zmieniło (chociaż powinno samodzielnie zaktualizować). Tylko, że z tego co mi wiadomo, to nadal jest tylko jeden serwer dla MT5 dla kont Live.

Mogę Ci najwyżej podesłać plik .srv z MT5 do podmiany, ale wątpię czy to coś zmieni...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

cor1sto
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 10 maja 2019, 00:25

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: cor1sto »

Tak swoją drogą to do tej pory czekam na odpowiedź :roll:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

cor1sto pisze:
13 maja 2019, 17:44
Tak swoją drogą to do tej pory czekam na odpowiedź :roll:
Rozumiem, że wysłałeś maila na support@ - dostałeś automatyczną odpowiedź z ticketem sprawy? Jak tak, uderz na Live chat i podaj ten nr - sprawdzą jaki ma status.

Tak jak pisałem, często zdarza się, że wiadomość od tradera, a jeszcze częściej odpowiedź od brokera DO tradera, trafia w spam, lub nawet jest całkowicie filtrowana przez pocztę. Wtedy broker myśli, że dostałeś odpowiedź na maila, a Ty nie masz o tym pojęcia. Live chat rozwiązuje te wątpliwości w parę minut ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

cor1sto
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 10 maja 2019, 00:25

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: cor1sto »

Dzięki ;), spróbuję zagadać ^^

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

raposo pisze:
13 maja 2019, 17:36

No i właśnie chciałem się dowiedzieć nazwę tego serwera real ,którego używasz, jeśli to nie tajemnica. U mnie wygląda to tak:(obrazek) i działa, a gdy nazwa serwera była taka: mt5.icmarkets.com to nie chciał się połączyć.
U mnie są dwa serwery widoczne - live i demo. I oba działają bez żadnego kombinowania.
Nazwy:
ICMarkets-Demo
ICMarkets-MT5

Moje konta mają już trochę czasu, podobnie jak ściągnięta platforma, więc być może problem jest w tym, że coś się zmieniło (chociaż powinno samodzielnie zaktualizować). Tylko, że z tego co mi wiadomo, to nadal jest tylko jeden serwer dla MT5 dla kont Live.

Mogę Ci najwyżej podesłać plik .srv z MT5 do podmiany, ale wątpię czy to coś zmieni...
Dzięki, nie trzeba nic podsyłać u mnie też działa bez problemu
A sedno problemu jest takie, że support ICM podaje ( w osobie Chiary Lau) nazwę serwera mt5.icmarkets.com. Po dodaniu tego serwera program go znajduje i w dzienniku MT5 Pisze: nr konta mt5.icmarkets.com no connesction. Natomiast gdy dodam nazwę serwera ICMarkets-MT5
łączy się od razu i działa be z problemu.
Ja już nie mam problemu, ale jeżeli jakiś nowy klient by miał problem z połączeniem, to tutaj jest potencjalne rozwiązanie
Obrazek

gostdog
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2019, 18:23

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: gostdog »

Witam wszystkich

Jestem nowy i chciałbym uzyskać rabat do 5,5 $ za lota z promocji, jak to zrobić?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

gostdog pisze:
23 maja 2019, 18:27
Witam wszystkich

Jestem nowy i chciałbym uzyskać rabat do 5,5 $ za lota z promocji, jak to zrobić?
Cześć,

Szczegóły podeślę Ci przez wiadomość prywatną.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

cor1sto
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 10 maja 2019, 00:25

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: cor1sto »

Ciekawych rzeczy się dowiedziałem, przeglądając sobie nowe wpisy na FPA, dowiedziałem się, że ktoś otrzymał zwrot kasy za ten brak płynności z NZD, a ja nie, według brokera otrzymał zwrot z "dobrej woli :mrgreen: ", jak widać są równi i równiejsi i to jest dokłądnie to co wcześniej czytałem, gdzie 2 osoby za 2 dokładnie te same trady w tym samym czasie miały to samo, 1 osoba otrzymała zwrot z "dobrej woli", a u drugiej wszystko było zgodne z ECN.

ODPOWIEDZ