IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
54
56%
Poza paroma minusami są ok
28
29%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 97

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

cytrynek pisze: Możecie handlować? Zauważyłem w tym tygodniu już kilka takich sytuacji. Pozycje mogłem otwierać tylko automatem....
No właśnie! często to się zdarza? u mnie wszystko stało 21:03 do 21:10 i 21:21 do 21:32, brak świeczek, luki i szare przyciski handlu :? . Dla mnie wszystko to: us30, de30 i brent ( de30 zamknięte oczywiście)
Obrazek

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Jack79 pisze: czy ja też mógłbym prosić o wskazówki jak uzyskać rabat w icm?
dzięki
Cześć, szczegóły podesłałem przez wiadomość prywatną.
sardo nunspa pisze:
cytrynek pisze: Możecie handlować? Zauważyłem w tym tygodniu już kilka takich sytuacji. Pozycje mogłem otwierać tylko automatem....
No właśnie! często to się zdarza? u mnie wszystko stało 21:03 do 21:10 i 21:21 do 21:32, brak świeczek, luki i szare przyciski handlu :? . Dla mnie wszystko to: us30, de30 i brent ( de30 zamknięte oczywiście)
Pytałem o to brokera i ostatnio mieli małe problemy techniczne. Pracują nad rozwiązaniem, ale oczywiście traderom przysługuje prawo do reklamacji.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

raposo pisze:
02 maja 2019, 08:28
Jack79 pisze: czy ja też mógłbym prosić o wskazówki jak uzyskać rabat w icm?
dzięki
Cześć, szczegóły podesłałem przez wiadomość prywatną.
sardo nunspa pisze:
cytrynek pisze: Możecie handlować? Zauważyłem w tym tygodniu już kilka takich sytuacji. Pozycje mogłem otwierać tylko automatem....
No właśnie! często to się zdarza? u mnie wszystko stało 21:03 do 21:10 i 21:21 do 21:32, brak świeczek, luki i szare przyciski handlu :? . Dla mnie wszystko to: us30, de30 i brent ( de30 zamknięte oczywiście)
Pytałem o to brokera i ostatnio mieli małe problemy techniczne. Pracują nad rozwiązaniem, ale oczywiście traderom przysługuje prawo do reklamacji.
Zawsze i od wszystkiego przysługuje reklamacja :wink: , nawet od naszego widzimisię :) . Pytanie ile tych reklamacji jest rozpatrywanych na korzyść klienta !!! :wink: :568:

Warto by zrobić taką ankietę i zobaczyć jak to wygląda procentowo , dorzucić do tego odpowiedzi na te reklamacje i uzasadnienie

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

No pewnie. Że "przypadkiem" otworzyliśmy long, zamiast short też można reklamować ;)

Reklamacja reklamacji będzie nierówna, więc procentowy stosunek odrzuceń niekoniecznie cokolwiek powie o podejściu klienta, bo dużo zależeć będzie od tego, co sam klient reklamuje. Pisząc poprzedni post chciałem tylko zwrócić uwagę, że jeśli ucierpieliśmy finansowo na awarii po stronie brokera (np. brak możliwości zamknięcia transakcji itp.), to warto napisać do brokera, bo niekoniecznie początkujący będą mieli świadomość, że mogą to reklamować.

Z mojego doświadczenia w uzasadnionych przypadkach brokerzy o dobrej renomie podchodzą bardzo fair do takich zgłoszeń, o ile są one faktycznie uzasadnione.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

cor1sto
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 10 maja 2019, 00:25

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: cor1sto »

Hejka, wszystkim, jestem tu nowy i mam pewien problem. Otóż 6 maja miałem otwarte 2 pozycje GBP/NZD i EUR/NZD na krótko. i wyglądało to tak : EUR/NZD Sprzedaż 1.69486 / SL 1.698 zamknięcie 1.71408 i GBP/NZD Sprzedaż 1.97986 / SL 1.982 zamknięcie 1.99889, także o wiele wyżej niż ustawione SL i takie jest moje pytanie, czy istnieje jakaś szansa na reklamację, czy raczej nie da się już z tym nic zrobić? Pozdrawiam :)

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cześć,

Wrzuć pozycje na wykres to łatwiej będzie odpowiedzieć, bo widzę, że trochę się działo na tych parach ;). Wejdź w historię i przeciągnij pozycję na wykres, najlepiej na interesów M30 lub mniejszym.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

cor1sto
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 10 maja 2019, 00:25

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: cor1sto »

Sorki, że z telefonu, ale nie siedze na PC teraz.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

cor1sto
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 10 maja 2019, 00:25

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: cor1sto »

Tylko, że ja używam Meta TRadera 5 na telefonie i chyba się nie da, bo na PC wgle nie mogę sie zalogować, tak jakbym złe dane wpisywał ...

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

No ale tu nie widać wtedy transakcji ;). Tak czy inaczej, prawdopodobnie zaliczyłeś poślizg cenowy na tym cieniu. Jeśli tak było, to na uznanie reklamacji bardzo marne szanse. Ale spróbować możesz zawsze ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

cor1sto pisze:
10 maja 2019, 09:11
Tylko, że ja używam Meta TRadera 5 na telefonie i chyba się nie da, bo na PC wgle nie mogę sie zalogować, tak jakbym złe dane wpisywał ...
sardo nunspa pisze:
11 kwie 2019, 20:43
Krew mnie zalała :evil:
Thank you for contacting IC Markets

Desktop MT5:
- Go to "File" -> "Open an account"
- Manually add the server: mt5.icmarkets.com -> Scan
- Login with your account number and password

Kind Regards,
Przez 3 tygodnie loguję się do tego serwera podanego w mailu i kicha, dałem gościowi z live supportu dostęp do kompa poprzez team viewera, uruchomił MT5 tylko w przeglądarce.
I dzisiaj przypadkiem, bo miałem akurat otwarte MT5 w przeglądarce, przepisałem (do desktop MT5) nazwę serwera z przeglądarki: ICMarkets-MT5 i usłyszałem charakterystyczne "plum" połączenia. Więc myślę, co do cholery? Porównałem nazwy serwera w przeglądarce i w mailu i piana mi poszła z pyska :evil: :evil: :evil: ciśnienie mi skoczyło do 151
Wiecie co ja tu odpier....łem: Windowsa postawiłem z 10 razy, godzinami przeglądałem dziennik zdarzeń, rejestr, czytałem po forach, oglądałem filmiki na YT, byłem u kilku znajomych próbując u nich zainstalować, 2 dni czytałem o porcie 443.
Ja nie mam ochoty u nich grać, ja mam ochotę im do rzyci nakopać. "Ja z tond natychmiast opuszczam i kiedy ja wrócę to ja nie wiem" :cry:
też miałem podobnie, ten pierwszy jest zły, ten drugi dobry. Spróbuj
mt5.icmarkets.com
ICMarkets-MT5
Obrazek

ODPOWIEDZ