IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
54
56%
Poza paroma minusami są ok
28
29%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 97

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Dalej tak samo. Dostałem maila, instrukcje, serwer się znalazł i dostaję ten sam komunikat co wczoraj:
2019.03.26 17:06:16.811 Network '1234567': no connection to mt5.icmarkets.com
hasło dobre( bo zaraz jest komunikat, gdy wpiszę złe) Kasperski włączony i wyłączony bez różnicy. Nigdy w życiu nie tradowałem na MT w realu, może robię jakiś banalny błąd.
Obrazek

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Firewall?
Sprawdź na telefonie czy się łączy ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
wojtasek
Gaduła
Gaduła
Posty: 203
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:25

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: wojtasek »

sardo nunspa pisze:Dalej tak samo. Dostałem maila, instrukcje, serwer się znalazł i dostaję ten sam komunikat co wczoraj:
2019.03.26 17:06:16.811 Network '1234567': no connection to mt5.icmarkets.com
hasło dobre( bo zaraz jest komunikat, gdy wpiszę złe) Kasperski włączony i wyłączony bez różnicy. Nigdy w życiu nie tradowałem na MT w realu, może robię jakiś banalny błąd.
Pewnie MT4 był sporo obracany na demo. Przeniósłbym wszystkie (!) dane z obu lokalizacji do archiwum,
całkowicie odinstalował MT4 (jest opcja w trakcie odinst.) i zainstalował na nowo. Przy logowaniu,
ptaszek przy zapamiętać hasło.
Bork, bork, bork! Swedish Chef

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Ja p...... :oops:
Płaskoziemcy chyba mają rację gdy twierdzą że Australia nie istnieje, a złe agencje zatrudniają aktorów, którzy udają Australijczyków. Prawie godzina z suportem, dałem mu nawet team viewera i nie odpalił. Ale udało się odpalić w przeglądarce. Możecie podać nazwy kontraktów na Dow jones, DAX i Brent.
Obrazek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ja mam wręcz przeciwne odczucia. Support w ICM jest wg mnie znakomity. Może trafiłeś „ciężki przypadek” ;)

Specyfikacja instrumentów ze wszelkimi szczegółami dostępna jest na stronie brokera.

https://www.icmarkets.com/en/trading-markets/indices
https://cdn.icmarkets.com/uploads/Indic ... -20141.pdf
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

raposo pisze: Może trafiłeś „ciężki przypadek” ;)
A może nie da się uruchomić MT5, próbowałem na innym kompie z win 10 na którym nigdy nie było żadnych MT i ten sam efekt.
Zaraz, ale ktoś tu pisał że na DAX i DJI są kontrakty, a ja tu widzę kasowy ze swapami. Na demie miałem kontrakty na obie ropy i VIX i wiem że są na MT, ale nie na c-traderze. Więc jak to jest z tymi kontraktami na Dax i DJ?
Obrazek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

sardo nunspa pisze:A może nie da się uruchomić MT5, próbowałem na innym kompie z win 10 na którym nigdy nie było żadnych MT i ten sam efekt.
Raczej, wręcz napewno nie. Co prawda, korzystam z Mac-a ale normalnie odpala się MT5. Wbrew pozorom, całkiem sporo osób też korzysta z tej platformy w ICM i nikt nie zgłaszał problemów. To w sumie pierwszy przypadek tego typu o jakim słyszę. Ale co jest na rzeczy? Niestety nie wiem. Może konto trafiło na nowy serwer, a lista serwerów nie została jeszcze zaktualizowana? Pewnie możliwych opcji jest więcej...
sardo nunspa pisze:Zaraz, ale ktoś tu pisał że na DAX i DJI są kontrakty, a ja tu widzę kasowy ze swapami. Na demie miałem kontrakty na obie ropy i VIX i wiem że są na MT, ale nie na c-traderze. Więc jak to jest z tymi kontraktami na Dax i DJ?
Na MT5 widzę dwie zakładki w Indeksy:
- Spot
- Futures

W Spot są indeksy giełdowe. W Futures VIX (VIX_<seria kontraktu>) i indeks dolarowy (DXY_<seria kontraktu>).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Baton
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 432
Rejestracja: 13 lis 2006, 21:21

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Baton »

To prawda że nie można już wypłacać na kartę płatniczą którą dokonało się depozytu? Czyli zyski można wypłacać tylko przelewem?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Zyski zawsze (?) można było wypłacać tylko przelewem lub PayPalem/Skrillem itd. To regulują przepisy AML.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Baton
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 432
Rejestracja: 13 lis 2006, 21:21

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Baton »

raposo pisze:Zyski zawsze (?) można było wypłacać tylko przelewem lub PayPalem/Skrillem itd. To regulują przepisy AML.
Mnie się wydaje że wypłacałem na kartę z której zasilałem rachunek.

ODPOWIEDZ