IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
54
56%
Poza paroma minusami są ok
28
29%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 97

elfica
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:01

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: elfica »

Hej,

chciałam sobie założyć konto na IC i potrejdować za 200$. Pytanie, który typ konta będzie lepszy dla początkującej osoby? Stanard czy True ECN?

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

elfica pisze:Hej,

chciałam sobie założyć konto na IC i potrejdować za 200$. Pytanie, który typ konta będzie lepszy dla początkującej osoby? Stanard czy True ECN?
Teoretycznie Standard. W praktyce wątpię czy przy "normalnym" handlu odczujesz jakąś różnicę w egzekucji, a niższe koszty transakcyjne są na True ECN.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
riskrewardratio
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 20 mar 2019, 16:19

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: riskrewardratio »

Mała różnica między ECN i Standard, ja korzystam z Standard, spread 1.0 na eurusd
Poznaj ryzyko transakcji przed jej wykonaniem, a także najlepsze poziomy dla Take profit oraz Stop Loss. Łatwiejsze inwestowanie, szybkie wyliczanie ryzyka i zysków to tylko kilka z funkcji Risk Reward Ratio.

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Pomocy :!:
2019.03.25 17:30:56.551 Network '1234567': no connection to ICMarkets-MT5-Live01
Hasło pisane z klawiatury i kopiowane z maila. Support ciągle zajęty bo u nich 3 w nocy.
Obrazek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

A z telefonu działa? Wcześniej na to konto się logowałeś?
Jeśli tak to być może awaria - wtedy do supportu ciężko będzie się dobić ale jak na tym stracisz go reklamacja napewno będzie uznana.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Konto dopiero co otwarte, pierwszy log. W supporcie trzeba było czekać 1h więc dałem spokój. Wszystko jest approved kasa wpłacona.
Mam wrażenie że coś mało serwerów jest na liście, ten właściwy musiałem - kopiuj - wklej
Obrazek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

sardo nunspa pisze:Konto dopiero co otwarte, pierwszy log. W supporcie trzeba było czekać 1h więc dałem spokój. Wszystko jest approved kasa wpłacona.
Mam wrażenie że coś mało serwerów jest na liście, ten właściwy musiałem - kopiuj - wklej
Ja widzę dwa serwery na MT5: ICMarkets-Demo i ICMarkets-MT5. Z tym drugim powinno działać.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

raposo pisze: Ja widzę dwa serwery na MT5: ICMarkets-Demo i ICMarkets-MT5. Z tym drugim powinno działać.
ICMarkets-MT5 daje invalid account musi być z tym dopiskiem -Live01 wtedy próbuje ładować wykresy. Nawet Kasperskiego wyłączyłem.
Dobra, dzięki! spróbuję po 22 do supportu, albo i maila wyślę.
Obrazek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Z dopiskiem raczej nie będzie działać. Musiałby być adres IP serwera... napisz na maila - obsługa pracuje całodobowo więc powinni w ciągu kilku godzin odpowiedzieć :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

U mnie działa wszystko jak trzeba. Może kolega "przestawił" sobie niechcący układ klawiatury ;)
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

ODPOWIEDZ