IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
54
56%
Poza paroma minusami są ok
28
29%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 97

frytek
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 21 cze 2011, 10:08

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: frytek »

Witam
Mam takie pytanie wplaciłem 200eu na ICmarkets przez paypal i dzisiaj chciałem wypłacić 800Eu też przez paypala i ciągle mi pokazuje że realizacja jest przetwarzana ,i moje pytanie czy paypal nie działa 7dni w tyg. czy dopiero w poniedziałek prześle kase.
pozdr i dzieki

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

czaczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 01 sie 2018, 09:21

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: czaczek »

frytek pisze:Witam
Mam takie pytanie wplaciłem 200eu na ICmarkets przez paypal i dzisiaj chciałem wypłacić 800Eu też przez paypala i ciągle mi pokazuje że realizacja jest przetwarzana ,i moje pytanie czy paypal nie działa 7dni w tyg. czy dopiero w poniedziałek prześle kase.
pozdr i dzieki
I jak, przelew dotarł?

Bo też mam generalnie o to pytanie:
Czy ktoś wpłaca i wypłaca przez konto PayPal? Jak szybko realizuje się transakcję? Czy jeśli wpłacę 200 USD i będę chciał wypłacić 300 USD, to potrącają te 20 AUD?

I jeszcze pytanie do wieloletnich inwestorów na ICM: czy kiedykolwiek mieliście problemy z polskim US? Czy teraz po zmianach w UE z dźwignią, nie będą robić jakiś problemów?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

20 AUD pobierane jest przy przelewach bankowych.
Odnośnie PayPala się nie wypowiem, bo korzystałem tylko ze Skrilla. Ale jeśli środki zeszły z konta to do 24h z tego co pamietam sprawa była zamknięta.

Co do US. Akurat ten urząd interesować będzie tylko to czy złożyłeś poprawny dokument, dobrze dokonałeś obliczeń i czy zapłaciłeś podatek ;). Od 2006 r. korzystam z usług zagranicznych brokerów i nigdy nie miałem z tego tytułu problemów.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Philips

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Philips »

W IC Markets mam rachunek Euro. Za przelew z rachunku w IC do rachunku bankowego w Raiffeisen Polbank zawsze płacę 38 euro niezależnie od wypłacanej kwoty. Z reguły kasa idzie trzy dni. Dużą rolę odgrywa tu czas wypłaty kasa z rachunku schodzi zawsze ok 3 w nocy jeżeli wypłacie o np. 5 rano to kasa zejdzie z rachunku o 3 rano następnego dnia.

Awatar użytkownika
robertw7
Gaduła
Gaduła
Posty: 232
Rejestracja: 08 gru 2008, 08:19

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: robertw7 »

raposo pisze:20 AUD pobierane jest przy przelewach bankowych.
Odnośnie PayPala się nie wypowiem, bo korzystałem tylko ze Skrilla. Ale jeśli środki zeszły z konta to do 24h z tego co pamietam sprawa była zamknięta.

Co do US. Akurat ten urząd interesować będzie tylko to czy złożyłeś poprawny dokument, dobrze dokonałeś obliczeń i czy zapłaciłeś podatek ;). Od 2006 r. korzystam z usług zagranicznych brokerów i nigdy nie miałem z tego tytułu problemów.
Dodam, że IC Markets nie wypłaca kasy w wekendy. Dodatkowo, jeśli zlecicie wypłatę po południu, to dopiero macie kase na Skrillu najwczesniej rano dnia następnego.

Mam pytanie z innej beczki. Czy jeśli ktoś logował sie na moje konto (włamał sie lub próbował), na innym kompie, czy u mnie w dzienniku tego konta znajde ip tego komputera? Mozna to ewentualnie ustalić jakoś? Czy ktoś grzebał i skąd to było? Broker to ujawni, bo pewnie posiada takie dane?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

robertw7 pisze: Mam pytanie z innej beczki. Czy jeśli ktoś logował sie na moje konto (włamał sie lub próbował), na innym kompie, czy u mnie w dzienniku tego konta znajde ip tego komputera? Mozna to ewentualnie ustalić jakoś? Czy ktoś grzebał i skąd to było? Broker to ujawni, bo pewnie posiada takie dane?
Ty tego z dziennika nie wyciągniesz - dziennik zapamiętuje tylko akcje dokonane na Twojej platformie. Ale tak, broker ma do tego wgląd. Jak wygląda procedura udostępnienia tych danych w przypadku ICM? Tego nie wiem... Może dadzą od ręki, a może będzie trzeba składać jakąś oficjalną prośbę.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
robertw7
Gaduła
Gaduła
Posty: 232
Rejestracja: 08 gru 2008, 08:19

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: robertw7 »

raposo pisze:
robertw7 pisze: Mam pytanie z innej beczki. Czy jeśli ktoś logował sie na moje konto (włamał sie lub próbował), na innym kompie, czy u mnie w dzienniku tego konta znajde ip tego komputera? Mozna to ewentualnie ustalić jakoś? Czy ktoś grzebał i skąd to było? Broker to ujawni, bo pewnie posiada takie dane?
Ty tego z dziennika nie wyciągniesz - dziennik zapamiętuje tylko akcje dokonane na Twojej platformie. Ale tak, broker ma do tego wgląd. Jak wygląda procedura udostępnienia tych danych w przypadku ICM? Tego nie wiem... Może dadzą od ręki, a może będzie trzeba składać jakąś oficjalną prośbę.
Na szczęście zdążyłem zareagować. Skończyło sie na kilku stratnych transakcjach i niewielkiej stracie. po zmianie hasła problem zniknął.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

robertw7 pisze:
raposo pisze:
robertw7 pisze: Mam pytanie z innej beczki. Czy jeśli ktoś logował sie na moje konto (włamał sie lub próbował), na innym kompie, czy u mnie w dzienniku tego konta znajde ip tego komputera? Mozna to ewentualnie ustalić jakoś? Czy ktoś grzebał i skąd to było? Broker to ujawni, bo pewnie posiada takie dane?
Ty tego z dziennika nie wyciągniesz - dziennik zapamiętuje tylko akcje dokonane na Twojej platformie. Ale tak, broker ma do tego wgląd. Jak wygląda procedura udostępnienia tych danych w przypadku ICM? Tego nie wiem... Może dadzą od ręki, a może będzie trzeba składać jakąś oficjalną prośbę.
Na szczęście zdążyłem zareagować. Skończyło sie na kilku stratnych transakcjach i niewielkiej stracie. po zmianie hasła problem zniknął.
Uważaj, bo jest (albo było?) tak, że jak zalogujesz się na hasło X, a potem zmienisz je na hasło Y, to jeśli na innym komputerze platforma zalogowana jest cały czas na haśle X to MT4 nie poprosi o wpisanie jego ponownie w momencie zmiany. Stanie się tak dopiero po restarcie platformy lub utraceniu połączenia.

Tzn. tak przynajmniej było - może już to ogarnęli jakąś aktualizacją...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

paki
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 12 paź 2011, 05:04

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: paki »

Thunder pisze:Zamierzam otworzyc w IC konto.

Duzo dziwnych recenzji o problemach z wyplata srodkow.

Ktos potwierdza czy raczej bez problemow?

To nie ukrywam mnie troche wstrzymuje...
Nie ma i nie było żadnych problemów z wypłatami z IC. Osobiście zlecam wypłatę przez Skrill chwilę po północy, koło 5 nd ranem środki są na koncie Skrill, stąd wypłata do BZ WBK i środki wpływają tego samego dnia w drugiej sesji przelewów przychodzących. Jedynym minusem jest przewalutowanie w Skrill (tam mam konto w PLN), na którym tracę około 20gr na jednym euro.

frytek
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 21 cze 2011, 10:08

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: frytek »

czaczek pisze:
frytek pisze:Witam
Mam takie pytanie wplaciłem 200eu na ICmarkets przez paypal i dzisiaj chciałem wypłacić 800Eu też przez paypala i ciągle mi pokazuje że realizacja jest przetwarzana ,i moje pytanie czy paypal nie działa 7dni w tyg. czy dopiero w poniedziałek prześle kase.
pozdr i dzieki
I jak, przelew dotarł?

Bo też mam generalnie o to pytanie:
Czy ktoś wpłaca i wypłaca przez konto PayPal? Jak szybko realizuje się transakcję? Czy jeśli wpłacę 200 USD i będę chciał wypłacić 300 USD, to potrącają te 20 AUD?

I jeszcze pytanie do wieloletnich inwestorów na ICM: czy kiedykolwiek mieliście problemy z polskim US? Czy teraz po zmianach w UE z dźwignią, nie będą robić jakiś problemów?
Witam nie było mnie
Tak przelew przechodzi na Paypalu w jedną i drugą strone super szybko i bez opłat co najważniejsze ,tylko z paypala musze wymienic na zł ale to i tak taniej niż placić 20 dolcow przynajmniej do 600Eu wypłaty
pozdr

ODPOWIEDZ