IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
54
56%
Poza paroma minusami są ok
28
29%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 97

kokosy
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 16 lip 2018, 12:27

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: kokosy »

Nie mogę znaleźć nigdzie pewnego info jaka jest minimalna jednostka handlu na daxie u tego brokera. Wie ktoś? Na ich demo jest to 1 "lot", ale już się nie raz przekonałem, że na demo bywa inaczej niż w realu.

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: brg »

real też 1 lot

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Zgodnie z wytycznymi KNF, broker powinien zaoferować lewar większy niż 1:100 tylko osobom nie posiadającym polskiej rezydencji. Oferta adresowana jest do rezydentów spoza Unii Europejskiej.
ze strony forexclub
to jaki w końcu jest ten levar? taki jak na demie?

ESMA leverage regulations will certainly apply to EU citizens trading under EU regulated Brokers, and we are still waiting for confirmation how and if they will affect EU clients trading under non EU regulated entities, such as Australia.

A jak Esma przylezie do australii i też nas pogoni :?
Obrazek

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

trawki też nie mogę palić w Holandii jeśli jestem rezydentem PL?
https://t.me/pump_upp

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

sardo nunspa pisze:
Zgodnie z wytycznymi KNF, broker powinien zaoferować lewar większy niż 1:100 tylko osobom nie posiadającym polskiej rezydencji. Oferta adresowana jest do rezydentów spoza Unii Europejskiej.
ze strony forexclub
to jaki w końcu jest ten levar? taki jak na demie?

ESMA leverage regulations will certainly apply to EU citizens trading under EU regulated Brokers, and we are still waiting for confirmation how and if they will affect EU clients trading under non EU regulated entities, such as Australia.

A jak Esma przylezie do australii i też nas pogoni :?
no jak przyjda i pogonia to nie bedzie fajnie....... ale poki co trzeba sie cieszyc ze nie przyszla i ja mam konto w icm i normalnie dzwignie 1:500

ta informacja jest raczej taka ogolna bo oficjalnie wedlug knf czy esma zaden europejczyk nie powinien miec wiekszej dzwigni . ale wedlug mnie my mozemy ich miec na razie w d....... :D

Awatar użytkownika
besot
Gaduła
Gaduła
Posty: 209
Rejestracja: 18 maja 2008, 22:15

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: besot »

Można zasilić konto Revolutem ?

Awatar użytkownika
maniuszn
Gaduła
Gaduła
Posty: 261
Rejestracja: 04 wrz 2017, 14:47

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: maniuszn »

Reposo, jaka jest różnica w IC Markets między kontami True ECN a Standard na platformie MT5?
Interesują mnie głownie indexy widzę ze tam dźwignia jest 1:200 a nie 1:500.
Czy jeśli mam u nich demo to mogę założyć prawdziwe konta przez forexclub i dostane jakąś zniżkę?

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Revoluta nie ma. Ale można zasilić konto kartą, a chyba w Revolucie można sobie takową wyrobić.
maniuszn pisze:Reposo, jaka jest różnica w IC Markets między kontami True ECN a Standard na platformie MT5?
Interesują mnie głownie indexy widzę ze tam dźwignia jest 1:200 a nie 1:500.
Czy jeśli mam u nich demo to mogę założyć prawdziwe konta przez forexclub i dostane jakąś zniżkę?
MT5 czy MT4, nie ma znaczenia. Konto True ECN jest kontem ECN, a drugie to MM. Różni się egzekucją oraz sposobem naliczania opłat (ECN ma spread + prowizję / Standard ma sam spread). Ostatecznie bardziej opłaca się ECN.
Lewar wszędzie dostępny jest taki sam. Podobnie lista instrumentów.

Można podpiąć istniejące już konto (też demo) do Forex Club. Dzięki temu prowizja ECN zostaje obniżona z 7$ do 5,5$. Z góry, na stałe, bez żadnych ograniczeń i warunków do spełnienia ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
maniuszn
Gaduła
Gaduła
Posty: 261
Rejestracja: 04 wrz 2017, 14:47

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: maniuszn »

Można podpiąć istniejące już konto (też demo) do Forex Club. Dzięki temu prowizja ECN zostaje obniżona z 7$ do 5,5$. Z góry, na stałe, bez żadnych ograniczeń i warunków do spełnienia ;).
Nie widze takiej opcji na stronie IC Markets. A na stronie Forex Club jest taka informacja
Jeśli posiadasz już aktywny rachunek realny w IC Markets i chcesz przypisać go do grupy klientów Forex Club, aby otrzymać dostęp do wszystkich oferowanych przez nas korzyści, napisz do nas – KONTAKT.
Oczywiście ja posiadam demo ECN ale chce przejsc na konto real.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Takiej informacji może udzielić bezpośrednio obsługa IC Markets. Wystarczy do nich napisać ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ