IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
54
56%
Poza paroma minusami są ok
28
29%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 97

Elegancko
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 14 lut 2012, 15:01

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Elegancko »

Ja juz po pierwszej transakcji na IC. Spready bardzo fajne, nawet lepsze niz w Armada. Jedyny minus wielki dla mnie to wpłata przez SKRILL. Kosztuje 2,7% wartosci depo bo niby taka wartosc to prowizja skrilla.

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
mosek
Gaduła
Gaduła
Posty: 107
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:13

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: mosek »

Elegancko pisze:Ja juz po pierwszej transakcji na IC. Spready bardzo fajne, nawet lepsze niz w Armada. Jedyny minus wielki dla mnie to wpłata przez SKRILL. Kosztuje 2,7% wartosci depo bo niby taka wartosc to prowizja skrilla.
Z konta walutowego też możesz przelew zrobić.
'Chwytamy trend za jaja i wykręcamy tak, że się zesra pipsami. Nasz plan to trzymać się planu. Przejdziemy przez sesję jak gówno przez rurę.'

z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

Czy ktoś jest zorientowany jak najprościej czy najtaniej wypłacić część kasy z IC Markets?
Zasilałem konto przez skrill, lecz wypłacić na skrill nie można. Pracownik powiedział, że jedyna metoda to przelew bankowy. Pytałem go o możliwość wypłaty na kartę, gdybym teraz zasilił rachunek symboliczną kwotą, lecz odpowiedział, że wtedy można wypłacić jedynie zysk od tej wpłaty. Jednak na ich stronie jest napisane tak:
If you have funded any of your trading accounts using a credit card within the last 60 days then all withdrawals will be processed as a refund back to the same credit card.
więc wydaje mi się, że gdybym dokonał takiego zasilenia, to wtedy mógłbym wypłacić tylko na tę kartę. Nic nie pisze, że tylko do kwoty wpłaty tak jak jest np. na Cyprze.
Czy ktoś się orientuje która opcja (przelew/karta) będzie tańsza? Oraz czy można wypłacić na kartę więcej niż się wpłaciło?

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

z6yszko pisze:Czy ktoś jest zorientowany jak najprościej czy najtaniej wypłacić część kasy z IC Markets?
Zasilałem konto przez skrill, lecz wypłacić na skrill nie można. Pracownik powiedział, że jedyna metoda to przelew bankowy. Pytałem go o możliwość wypłaty na kartę, gdybym teraz zasilił rachunek symboliczną kwotą, lecz odpowiedział, że wtedy można wypłacić jedynie zysk od tej wpłaty. Jednak na ich stronie jest napisane tak:
If you have funded any of your trading accounts using a credit card within the last 60 days then all withdrawals will be processed as a refund back to the same credit card.
więc wydaje mi się, że gdybym dokonał takiego zasilenia, to wtedy mógłbym wypłacić tylko na tę kartę. Nic nie pisze, że tylko do kwoty wpłaty tak jak jest np. na Cyprze.
Czy ktoś się orientuje która opcja (przelew/karta) będzie tańsza? Oraz czy można wypłacić na kartę więcej niż się wpłaciło?
Kolego, przez 60 dni możesz wypłacic z karty tylko tyle ile poprzez kartę zasiliłeś rachunek. Wszędzie tak jest. Ewentualne zyski przez przelew bankowy, który do tanich u nich nie należy.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Panowie, przy której metodzie wpłacania środków pobierają najmniej prowizji? :)

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

freakout pisze:Panowie, przy której metodzie wpłacania środków pobierają najmniej prowizji? :)
Wpłata przelewem walutowym. Prowizji nie ma.

Silezia

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Silezia »

witam jakie koszty ponosi się przy wyplacie srodkow od tego brokera? to prawda ,ze spready sa konkurencyjne niczym w armadzie?

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Silezia pisze:witam jakie koszty ponosi się przy wyplacie srodkow od tego brokera? to prawda ,ze spready sa konkurencyjne niczym w armadzie?
co do kosztów to nie wiem bo testuję ich dopiero od paru dni, ale co do spread'ów to są one nawet lepsze niż w Armadzie :) wczoraj przykładowo na parze GBPUSD spread chwilami wynosił 0 pips, a przez dłuższy czas wahał się pomiędzy 0.2 - 0.5 pipsa :) generalnie na większości par są one niższe o 0.3 - 0.5 pipsa niż w Armadzie ;)

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

Broker posiada licencje ASIC (Australian Securities and Investments Commission):
http://www2.search.asic.gov.au/cgi-bin/ ... tart_date=

"Client Funds: Segregated Accounts with National Australian Bank (NAB) and Westpac, Australian Banks."

Spready mają jedne z najniższych na rynku, dość porównywalne z Armadą:

http://www.myfxbook.com/forex-broker-qu ... arkets/819
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

Awatar użytkownika
Darkst
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 20 maja 2010, 12:57

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Darkst »

Nigdy nie miałem konta w obcej walucie, jak to jest z podatkiem? Po każdej transakcji przeliczam na PLN zgodnie z kursem NBP z dnia poprzedniego co transakcja i potem wszystko tak jak na koncie PLN?

ODPOWIEDZ