I Igrzyska Naviego

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Czy ktoś wie, czy z jednego mt4 reala można utworzyć dwa konta na ff. Chodzi mi o to, żeby jedno zostawić, bo na razie mam 100% podium w igrzyskach nawiego. W drugim ustawiłbym, choć jeszcze nie wiem jak, datę startu 1 V na inny konkurs. CZyli jeden real, dwa ff z różnymi datami startu.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Mój mentor, Świeżak44 nakręcił mnie na konkurs - http://tjsofftopic.pl/ztc/
Trzeba tam ustawić datę startu na 23 kwiecień. W związku z tym miesięczne i roczny profit wyliczał będę z ręki.
3majcie się
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

XAB napisał post: daytrading-piatek-23-04-2021-t31964-40.html Można w nim przeczytać m.in. "ze dwa dni bym musial czytac jak sie logowac i jak to sie kreci". Odpowiadam: 1. Odpalasz mt4. 2. Klikasz lewym klawiszem myszy Narzędzia>Opcje i tam na piierwszej zakładce "Serwer" naciskasz ikonkę "Zmień". Tam zaznaczasz "Zmień hasło inwestora (tylko do odczytu) i wpisujesz hasło. Oczywiście musi być ono inne niż to do platformy - Czas to około 60 sekund. Następnie CZEKASZ MIN. 1H. Po tej godzinie podpinasz do forexfactory wg instrukcji https://forexclub.pl/podlaczenie-konta- ... -tutorial/ - jest ona do myfxbook, ale polecam ff - jest łatwiej. Zajmuje to do 10minut. Tylko nie pisz proszę, że się nie da, jak pewien uczony w księgach z wiedzy tajemnej i-igrzyska-naviego-t31705.html Jeśli nie chcesz to nie. Jestem prostym człowiekiem i ogarnąłem to w 10minut. Z angielskim u mnie słabo. Więc z osobami które by chciały, ale się nie da, nie prowadzę dyskusji, należy w życiu trzymać jakiś poziom. Nikt nikogo nie zmusza, jak ktoś nie chce to nie musi, ale nie ośmieeszajmy się.
ZALETY:
1. Raz na zawsze unikniesz zarzutów co do sposobu gry. Nie znam sposobów oszukania podpięcia.
2. Rozwiejesz wątpliwości co do skrinów, zrzutów. Swoją opinię o tym wyraziłem tutaj: i-igrzyska-naviego-t31705-40.html w poście z 5 kwietnia. Nie dyskutujmy na ten temat. Można? Można, tylko po co!
3. Ja max wyciągam 10%, ale rocznie. Pisałeś o kilku %, ale na dzień czy tydzień. Jak dla mnie, jako najlepszy reprezentant nawiego pokażesz tym innym jak się gra i uciszysz wszystkich sceptyków metody te pary i strażników.
4. Nie piszesz tysięcy postów. Chcesz coś pokazać, odpowiedzieć sceptykom, to robisz tak: https://www.forexfactory.com/krab29#acct.81
5. Ktoś ci coś zarzuca, linkujesz tego posta i piszesz, że czekasz na ich podpięcie. Ręcze ci, że hejt w twoją stronę od razu się konczy.
6. Ty masz spokój i my wszyscy - trolle znikają z forum.
WADY:
1. Widać czy konto jest live czy demon.
2. Widać w historii wszystkie pozycje.
Nie znam sposobów oszukania podpięcia. Możesz zakryć stan konta, wystarczy procent zysku/straty, nawet możesz ukryć jakie masz otwarte, żeby nikt za darmo nie zarabiał na twojej ciężkiej pracy.
Pozdrawiam i zapraszam wszystkich chętnych tutaj, lub do kontaktu z Świeżak44. Załatwi on wam podpięcie do http://tjsofftopic.pl/ztc/
Post zamieszczony na dt: post1008549.html#p1008549
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

krab29 pisze:
25 kwie 2021, 07:33
Tylko nie pisz proszę, że się nie da, jak pewien uczony w księgach z wiedzy tajemnej i-igrzyska-naviego-t31705.html Jeśli nie chcesz to nie.
Domyślam się, że chodziło o mnie. Bo o ksiązkach mowa. I niektórzy mają z tego powodu kompleksy :)
Zielony "miszcz" i jego wyznawca/giermek. Otóz z tego co wiem to xstation z XTB nie da sie podpiąć. I jak widze liste uczestników każdy ma platforme mt4. Innych nie widze :)

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Cblondyn pisze:
04 gru 2020, 19:50
krab29 pisze:
04 gru 2020, 19:37
Bo już teraz nie ogarniam. Jesteś drugi? Wystarczy 1000zł. Chyba tyle minimum można? Zresztą nie wiem.
Wierz mi, ja nikogo ze strat nie mam zamiaru rozliczać, ale gratulować sukcesu będę.
Pisałeś, że masz 5 kont. Może któreś można? Ja się nie znam,, nie wiedziałem, że to problem.
Oczywiście, że jestem drugi. A co do konta to jeszcze zobaczymy. Warunki jakie obecnie oferuje xstation na akcje bardzo mi pasują. Zamierzam z tego skorzystać
Cblondyn pisze:
05 gru 2020, 23:24
sardo nunspa pisze:
05 gru 2020, 23:16
Jak chcesz uwiarygodnić konto bez podpięcia go do fxbook albo factory?
To jest moje pytanie
masz podobno 5 kont, któreś chyba można podpiąć?
Więc co odpowiesz, czy może będziesz wyliczał moje grzechy, hedge nieznajomości matematyki z klas 1-6, fantastyczne konta. Grzechy moich przodków, najlepiej zacznij od Adama i Ewy.
O czym jest ta cała dyskusja i do czego zmierza? Chcesz mi udowodnić, że isestnieją nieomylne systemy i traderzy? Bez urazy ale nie uda ci się :)
I co do tego maja moje konta? Koncze dyskusje bo jest o niczym :)
Powodzenia :)
Nie wiem tylko skąd się wzięło to, że masz 5 kont? Może to napisałeś na dt? Ale piszesz "maja moje konta?" TO PYTANIA RETORYCZNE.
To tyle - ignor i po temacie. Jego posty nie będą mi się już wyświetlały. Gdyby zmienił zdanie i starczyło by mu odwagi i wystartował w konkursie to proszę kogoś o zacytowanie tego jego posta. Wtedy ignora zdejmuję.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

krab29 pisze:
25 kwie 2021, 10:06

Nie wiem tylko skąd się wzięło to, że masz 5 kont? Może to napisałeś na dt? Ale piszesz "maja moje konta?" TO PYTANIA RETORYCZNE.
To tyle - ignor i po temacie. Jego posty nie będą mi się już wyświetlały. Gdyby zmienił zdanie i starczyło by mu odwagi i wystartował w konkursie to proszę kogoś o zacytowanie tego jego posta. Wtedy ignora zdejmuję.
Pozdrawiam
OMG. Jak ja się zmartwiłem, że dostałem ignora od ..... no własnie. Od kogo? Któż to jest? :d
Co do kont to chyba nie jest wiedza tajemną, że wielu brokerów zrezygnowało z platform mt4 co automatycznie skutkowało z zamknięciem takich kont :)
I dla przykładu z 2 kont w XTB pozostało mi jedno ;)
Podobnie w TMS

Awatar użytkownika
kaiwzoj
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 28 wrz 2020, 18:54

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: kaiwzoj »

krab29 pisze:
05 kwie 2021, 20:43
Ostrzegam nowicjiuszy przed wszelkiej maści miszczami którzy nie mogą poddać się weryfikacji. Tutaj broker dowolny, kwota i styl też, a odważnych jak na lekarstwo. Ci którzy chcą was do czegoś przekonać, niech wam pokażą podpięcie. Cała reszta to lipa.
Pozdrawiam i zapraszam - wszystkich, jedyny warunek to LIVE.
Buahaha
Pilnuj swojego poslada i nie zachowuj sie jak internetowy przychlast. Niektorzy tu cos probuja podyskutowac na dt a wy sie od razu wp****lacie w jakim zakresie ktos chce udzielac sie na forum publicznie, prowokujecie ze nie mial odwagi jak nie dolaczyl do jakiegos debilnego konkursu.
W czasach kiedy nie bylo tyle bezczelnych gowniakow na forach padloby pytanie o to dlaczego zwracasz sie do kogos "mistrzu" i prowokujesz a sam nie potrafisz dodac do forum zadnej wartosci, a robisz zwyczajnie syf. Ty na pewno masz 100% skutecznosci tak jak pare innych ziutkow na tym forum. Jedyny "miszcz" jaki jest na tym forum glownie w dt to gnida i naciagacz, oglaszal ze poprowadzi konta innym uzytkownikom a jak ludzie chcieli zeby poddal sie weryfikacji to zwinal sie na pare miechow i wrocil z nowym kontem i dziwi sie, ze bardziej doswiadczeni userzy, pamietaja i maja wyrobione zdanie na jego temat.
Kazdy wie o kogo chodzi, tylko ty tego nie wiesz bos za glupi i badz pewny ze juz za dlugo nie pogadamy :)
jeszcze z jeden idiotyczny post z zaczepka i bedziesz mogl rysowac swoje analizy co najwyzej na scianie w kiblu razem ze swoim zielonym alfonsem.
Zenada z blotem.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

kaiwzoj pisze:
25 kwie 2021, 21:15
krab29 pisze:
05 kwie 2021, 20:43
Ostrzegam nowicjiuszy przed wszelkiej maści miszczami którzy nie mogą poddać się weryfikacji. Tutaj broker dowolny, kwota i styl też, a odważnych jak na lekarstwo. Ci którzy chcą was do czegoś przekonać, niech wam pokażą podpięcie. Cała reszta to lipa.
Pozdrawiam i zapraszam - wszystkich, jedyny warunek to LIVE.
Buahaha
Pilnuj swojego poslada i nie zachowuj sie jak internetowy przychlast. Niektorzy tu cos probuja podyskutowac na dt a wy sie od razu wp****lacie w jakim zakresie ktos chce udzielac sie na forum publicznie, prowokujecie ze nie mial odwagi jak nie dolaczyl do jakiegos debilnego konkursu.
W czasach kiedy nie bylo tyle bezczelnych gowniakow na forach padloby pytanie o to dlaczego zwracasz sie do kogos "mistrzu" i prowokujesz a sam nie potrafisz dodac do forum zadnej wartosci, a robisz zwyczajnie syf. Ty na pewno masz 100% skutecznosci tak jak pare innych ziutkow na tym forum. Jedyny "miszcz" jaki jest na tym forum glownie w dt to gnida i naciagacz, oglaszal ze poprowadzi konta innym uzytkownikom a jak ludzie chcieli zeby poddal sie weryfikacji to zwinal sie na pare miechow i wrocil z nowym kontem i dziwi sie, ze bardziej doswiadczeni userzy, pamietaja i maja wyrobione zdanie na jego temat.
Kazdy wie o kogo chodzi, tylko ty tego nie wiesz bos za glupi i badz pewny ze juz za dlugo nie pogadamy :)
jeszcze z jeden idiotyczny post z zaczepka i bedziesz mogl rysowac swoje analizy co najwyzej na scianie w kiblu razem ze swoim zielonym alfonsem.
Zenada z blotem.
Uważaj bo koleś doda Cie do ignorów i będziesz strasznie cierpiał :d :d :d

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Co tu się dzieje..
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Nic się nie dzieje. Ustawiłem konto pod inny konkurs od 23 kwietnia i statystyki się pomieszały, bo miałem otwarte pozycje na minusie. Equity to 31535, balance 34274 i z tego układu wyszło -8,0%. Od 1 stycznia wpłata to 30000 i tak tutaj należy liczyć profit, a w drugim konkursie start powinien być od obecnego equity. Nie chce mi się zamykać otwartych pozycji. Trzeba będzie brać na to poprawkę. Zapraszam do konkursów, chętnych i odważnych.
3majcie się
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

ODPOWIEDZ