HotForex

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
6
33%
Poza paroma minusami są ok
2
11%
Przeciętny
6
33%
Mają wiele wad
1
6%
Stanowczo odradzam:
3
17%
 
Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
RevTeam
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 08 kwie 2016, 14:43

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: RevTeam »

Panie Mirku, HotForex właśnie a przełomie listopada/grudnia zmieniał zasady współpracy dla partnerów i klientów z UE oraz sam panel partnerski. Być może problemy wynikają właśnie z tych zmian. Pojawiły się przy tym również jakieś problemy techniczne, stąd może Pana płatność gdzieś utknęła. By dostosować się do europejskich regulacji zmienili również wymagania co do aktualizacji dokumentów, dlatego być może istnieje konieczność przesłania zaktualizowanych dokumentów. Nie wiem, czy nadal ma Pan problem z wypłatą, jednak jeśli tak to warto sprawdzić ten trop ;)

mirek brzezinski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2016, 16:06

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: mirek brzezinski »

Płatność dostałem już na skrilla

Mariano
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2016, 19:51

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: Mariano »

Ile czekałeś na platnosc skrill ??

-- 16 sty 2017, 20:27 --

Widzialem na stronie brokera ze mozna otrzymac gadzety, jak to zrobic ??

https://www.hfeu.com/eu/en/contest/hotf ... ndise.html

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

Ooooo wow, ale ładne, zwłaszcza ta czarna filiżanka z czarną podstawką na kawę, aż jutro będę do nich pisać w tej sprawie. Ciekawe jakie warunki trzeba spełnić żeby cokolwiek od nich dostać?

-- pn 16-01-2017, 20:33 --

Pendriva dostałam kiedyś od nich, ale zbyt ciężka obudowa (szkoda, że nie ze złota ;)) i się popsuł. Mam jeszcze od nich koszulkę i czapeczkę z daszkiem. Dostałam na fxcuffs, może w tym roku tam będą te gadżety rozdawać? Teraz to bym chciała tylko tą czarną filiżankę.

Mariano
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2016, 19:51

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: Mariano »

Hotforex byl na fxcuffs? Co to takiego co zrobilas ze dostalas te rzeczy ? Ja lubie takie badziewia.

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

Wielu brokerów było, nie tylko HF :/ mam pełno różnych "śmieci" też od innych brokerów. Nie wiem kiedy teraz dokładnie jest fxcuffs, ale na pewno każdy broker który tam się wystawi będzie miał coś do rozdania, najczęściej w zamian za podanie danych, czyli nr telefonu i chociaż imię, ale i bez danych też dadzą.

Mirek Brzezinski sory za osąd, że ściemniasz, tak po prostu to wyglądało. Cieszę się, że w końcu otrzymałeś zaległe środki.

Mariano
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2016, 19:51

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: Mariano »

Zastanawia mnie dlaczego niektórzy w ankiecie oceniają słabo hotforex. Co jest powodem ?

dictatorpl
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2017, 19:09

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: dictatorpl »

Witam,
Widzę, że temat od 3 tygodni umilkł, a jestem zainteresowany założeniem konta Zero na hotforex.
i mam na wstępie parę pytań.
1)Na stronach rankingowych zauważyłem opis "Brak Gwarantowanego Stop Loss". Czy jest się o co martwić?? bo jednak opini pozytywnych jest mnóstwo
2) W jakiej walucie najlepiej zakładać rachunek u brokera?? EUR???
3) najlepsze opcje do wpłaty i wypłaty środków. Trochę poczytałem ale chciałem jeszcze się upewnić tu na forum.
Jeśli konto w EUR to wpłata na rachunek bankowy>skrill> broker, a wypłata broker>skrill>bank??
Jeśli pln to chyba wiadomo przelewy24?

Z góry dziękuję za pomoc.

Awatar użytkownika
MarcinMC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 01 kwie 2014, 16:56

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: MarcinMC »

dictatorpl pisze:Witam,
Widzę, że temat od 3 tygodni umilkł, a jestem zainteresowany założeniem konta Zero na hotforex.
i mam na wstępie parę pytań.
1)Na stronach rankingowych zauważyłem opis "Brak Gwarantowanego Stop Loss". Czy jest się o co martwić?? bo jednak opini pozytywnych jest mnóstwo
2) W jakiej walucie najlepiej zakładać rachunek u brokera?? EUR???
3) najlepsze opcje do wpłaty i wypłaty środków. Trochę poczytałem ale chciałem jeszcze się upewnić tu na forum.
Jeśli konto w EUR to wpłata na rachunek bankowy>skrill> broker, a wypłata broker>skrill>bank??
Jeśli pln to chyba wiadomo przelewy24?

Z góry dziękuję za pomoc.
1. Stop loss jest gwarantowany, jezeli twoje konto zejdzie poniżej 0 to zostanie przywrócone do 0.
2. W walucie która Ci jest bliska, albo w walucie której używasz. Szkoda tracić na przewalutowaniu.
3. Skrill to bardzo wygodna i szybka metoda płatności. W HF dobrze działa. Ale na konta bankowe też bez problemów wypłacają.
Skype marcinmc92

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

co to za stp skoro zerują debety? sami dokładają do biznesu i spłacają swoich LP? hahahhahah :roll:

ODPOWIEDZ