HotForex

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
6
33%
Poza paroma minusami są ok
2
11%
Przeciętny
6
33%
Mają wiele wad
1
6%
Stanowczo odradzam:
3
17%
 
Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Też strzelam, że to brak jakichś dokumentów lub nieprzestrzeganie regulaminu.

Btw. commission to nie komisja tylko prowizja ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

mirek brzezinski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2016, 16:06

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: mirek brzezinski »

komisja / prowizja wychodzi na to samo. Jak w ogóle brak dokumentów skoro przez poand rok czasu wypłaty były w terminie ... także jest to nielogiczne , że brak dokumentów. Przypomina mi się IronFx , tam również ciąglę czegoś brakowało sterty papierów przesuwanie kapitału pod FCa , że niby Cypr nie ale wypłata pójdzie z Londynu

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

No i co ten screen ma niby pokazać? bo ja nie widzę, żadnego dowodu na to, że jest coś niewypłacone. Kłamstwo, myślę, że to co piszesz to jakieś celowe działania w celu oczernienia brokera.

-- czw 22-12-2016, 13:55 --

To zamieść screen z oczekującą wypłatą bo to co zamieściłeś nie potwierdza wcale tego, że na wypłatę czekasz. I nadal nie napisałeś jak do tego stosunkuje się sam hotforex. Jak Iron nie wypłąca to każdy mógł wkleić screen gdzie wyraźnie było widać brak wypłąty. Zgłosiłam Twój post do moderatora bo moim zdaniem jest bezpodstawnym oczernianiem brokera. Mi jak xm anulował kiedyś zysk i miałam z nimi problem to też o tym pisałam, ale wszystko dokumentowałam screenami i historią rachunku, a tu wkleiłeś link z panelu affilacyjnego, na którym nic nie widać i widać nie będzie, że jakaś wypłata jest wstrzymana.

mirek brzezinski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2016, 16:06

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: mirek brzezinski »

Ok już przesyłam Panding ORder zaraz zrobię PRtSc , A Pani to chyba w Hocie pracuje bo taka zaciekła obrona jak Cześtochowy przed Szwedami

-- 22 gru 2016, 14:53 --

Nie znasz Panelu IB ? jakbys znala to bys wiedziala , ze historia przelewow za ib zostala usunieta tak samo jak podglad pod transakcje klientow ich kierunek , moment otwarcia etc zgodnie z nowymi regulacjami CYSEC !!!! Nie mam nawet podliczonej komisji jest kwota 3 cyfrowa do wyplaty a w pendingu nic , wiesz dobrze ze minimalna kwota wyplaty to 100 $ naliczane co dwa tygodnie .... W Larnace hot juz pada jak mucha i to jest fakt , zobaczymy co bedzie za kilka miesiecy ???? Irona tez tak zaciekle broniono wielka klamstwo mowili ich wszyscy przedstawiciele... Prosze mi zatem udowodnic prstsc , ze dostalas ostatnio wyplate z IB , nie musze znac kwoty ani twojego numeru IB. To tak jak 90 % szkoleniowcow, wszyscy mowia o zyskach a zaden nie jest w stawie przeslac wynikow z zyskami z kilku miesiecy czasu....

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

Nie pracuje w hotforex, sama mam konto nie tylko u tego brokera. Nie chodzi o obronę, a o to, że staram się znaleźć przyczynę braku wypłaty, ale brak komunikacji, nadal nie napisałeś nic co mówi sam hotforex na ten temat i z kim tam się kontaktowałeś. Poniżej screen z ostatnimi wypłatami z HF
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

mirek brzezinski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2016, 16:06

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: mirek brzezinski »

Też korzystam ze skrilla , nie będę mówił z kim się kontaktuje z Hota bo ta osoba na pewno by sobie tego nie życzyła jest tam jedna Pani i jeden Pan już od dłuższego czasu. Wieczorem prześlę swoją ostatnią wypłate ze skrilla prtsc

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Tylko co to udowodni? :) Tyle, że nie dostałeś wypłaty ale dalej nikt z forum nie będzie wiedział dlaczego. Ania pokazała, że wypłaty dostała. Skontaktuj się z owym Panem i Panią z HF z prośbą o wytłumaczenie obecnego stanu rzeczy, najlepiej mailowo, aby mieć wszystko na piśmie, a następnie liczymy na relację, bo chętnie dowiemy się o co faktycznie chodziło.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

mirek brzezinski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2016, 16:06

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: mirek brzezinski »

ok tak uczynię

arturmasiniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2016, 12:47

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: arturmasiniak »

W HotForex pojawiły się pewne problemy, najpierw CySec nałożyl karę ponad 100 000 euro za wprowadzanie klientów w błąd(regulaminy) następnie kilku partnerów wygrało sprawy z HotForex i firma straciła duże kwoty nawet po 300 000 przez jednego partnera, który wygrał sprawę itd... Osobiście myślę, że już niedługo bedzie akcja jak w ironfx, czyli brak wypłat dla klientów z całego świata i start z nowym serwisem...

Mariano
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2016, 19:51

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: Mariano »

To że dostali kary finansowe to od razu nie oznacza że beda nie wypłacalni.

ODPOWIEDZ