HotForex

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
6
33%
Poza paroma minusami są ok
2
11%
Przeciętny
6
33%
Mają wiele wad
1
6%
Stanowczo odradzam:
3
17%
 
Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

Jak nic nie zrobisz i będziesz po prostu czekać to na pewno nie przyjdą. Wypłatę trzeba zlecić. Są wyraźne sygnały, że te posty są nieprawdą. Nie odpowiedziałeś na żadne z pytań, na temat tego gdzie może być problem z wypłatą. Nie napisałeś nic o tym co na to opóźnienie hotforex, nie zamieściłeś screena na potwierdzenie tego, że na wypłatę czekasz, żadnego konkretu. Napisałam też na pw sugerując po prostu kontakt z biurem w Polsce i że na pewno pomogą. Nawet sama kontaktowałam się z biurem mówiąc o sprawie, że ktoś taki jest na forum, ale niestety nie podaje żadnych więcej szczegółów. Podałam tylko nik z forum. Musisz się z nimi skontaktować jeśli chcesz dostać środki i na pewno dostaniesz jeśli to co piszesz jest prawdą. U mnie i u innych IB zawsze środki przychodzą na czas dwa razy w miesiącu - między 1 a 5 i później między 15 a 20. Wypłatę prowizji od niedawna trzeba zlecać bo nie przychodzi automatycznie, lub zaaktualizuj swoje dokumenty.
Bardzo dziwne jest to, że wrzucasz jakieś info, że czekasz na środki, a nie prowadzisz dyskusji i nie odpowiedziałeś na proste pytania.

Tu masz dane kontaktowe:
+48 22 380 41 98
Email: poland@hfeu.com
affiliates@hfeu.com
support@hfeu.com

Napisz i daj znać co odpisali, jeśli to nie ściema, bo podejrzewam, że tak jest, sory, ale takie wrażenie...

-- pt 09-12-2016, 8:52 --

Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby dostać środki z IB przed czasem, tak jak piszesz, że kiedyś tak było - nieprawda, środki zawsze przychodzą minimum 1go i minimum 15tego, nigdy nie zdarzyło sie tak, żeby były wypłacone wcześniej. Kolejna niezgodność jaką zauważyłam w Twoich wypowiedziach.

mirek brzezinski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2016, 16:06

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: mirek brzezinski »

Po prostu , czekam do 17 na wypłatę środków oczywiśćie tych zaległych . Jeżeli do przyszłego Poniedziałku znowu mi nic nie przyjdzie to wrzucę o ile moderator się zgodzi swój PRtSc z informacją , o moim pending order a więc zaległej płatności. Mam nadzieję że historia Irona się nie powtórzy

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

taka zgoda potrzebna nie jest, już dawno mogłeś wrzucić, myślę, że to co piszesz nie jest prawdą, wyraźnie nie chcesz i nie prowadzisz dialogu.

Awatar użytkownika
MarcinMC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 01 kwie 2014, 16:56

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: MarcinMC »

Ja jestem w HF od 4 lat i bardzo dobrze mi się współpracuje z brokerem, nigdy nie miałem żadnych problemów.
Skype marcinmc92

Mariano
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2016, 19:51

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: Mariano »

Ktoś ma zwrot z lota u brokera HotForex?

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

poszukaj w necie, jest trochę tego, jak dobrze poszukasz to możesz dostać powyżej 5$ za lota na rachunku standard. Na rachunku zero 1-2$ za lota.

jackub

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: jackub »

mirek brzezinski pisze:Po prostu , czekam do 17 na wypłatę środków oczywiśćie tych zaległych . Jeżeli do przyszłego Poniedziałku znowu mi nic nie przyjdzie to wrzucę o ile moderator się zgodzi swój PRtSc z informacją , o moim pending order a więc zaległej płatności. Mam nadzieję że historia Irona się nie powtórzy
Panie Mirku, i jak?

mirek brzezinski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2016, 16:06

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: mirek brzezinski »

Niestety Brak Kapitału , wieczorem wstawie PRtSc dla Pani Anny tak aby rozwiać niedowierzanie

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

Chodzi o to ze mogę pomoc a Ty nic nie piszesz bo mogę się założyć ze u Ciebie to kwestia braku jakiegoś dokumentu. Tez słowa nie napisałeś jak stosunkuje się do braku wypłaty hotforex. Ja dostałam normalnie od nich znowu środki stad moje wątpliwości ze oni nie wypłacają Ci celowo, ciężko w to uwierzyć.

mirek brzezinski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2016, 16:06

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: mirek brzezinski »

brak komisji

-- 22 gru 2016, 12:17 --

brak komisji zaznaczyem tyko ten miesiac , musialem poskreslac swoje dane a takze kwoty z wiadomych wzgledow

-- 22 gru 2016, 12:19 --

np IRON i ACFX też nie wypłacali celowo , a mają roczne obsunięcia od klientów po Ib jeśli chodzi o wypłaty : także tak to wygląda
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ