HotForex

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
6
33%
Poza paroma minusami są ok
2
11%
Przeciętny
6
33%
Mają wiele wad
1
6%
Stanowczo odradzam:
3
17%
 
Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

Nie wiem dokładnie, ale z 5 lat będzie. Ogólnie jestem zadowolona i nie planuję z nich rezygnować, mimo to dla bezpieczeństwa polecam dywersyfikacje i mieć środki u minimum 2-3 brokerów.

Mariano
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2016, 19:51

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: Mariano »

aniacfiszan pisze:Nie wiem dokładnie, ale z 5 lat będzie. Ogólnie jestem zadowolona i nie planuję z nich rezygnować, mimo to dla bezpieczeństwa polecam dywersyfikacje i mieć środki u minimum 2-3 brokerów.
Polecasz jakiś brokerów poza HotForex? czy HF to broker u którego głównie handlujesz??

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

Nie ma na świecie brokera w 100% pewnego, to zwykła firma i jak z każdą może być różnie, dlatego mam konta u różnych brokerów, ale tak w Hotforex też i nie mam żadnych zastrzeżeń, broker moim zdaniem poprawny.

mirek brzezinski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2016, 16:06

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: mirek brzezinski »

Witam , mam konto partnerskie Ib u tego brokera nie moge wyplacic swojej prowizji od 3 tygodni ..... Klient detaiczny moze niby jeszcze wyplacac ale nieciekawie to wyglada juz

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

Serio? ma u nich konto partnerskie kilka lat i zawsze na czas wypłacają 2 razy w miesiącu, a ostatnią prowizję dostałam od nich 1 grudnia na wallet. Sprawdź u siebie też czy nie masz tych środków do wypłaty na wallecie i zleć ich wypłatę, wcześniej wysyłali prowizje automatycznie, teraz samemu zleca się wypłatę ręcznie. Jak coś to dawaj znać jak z tym poszło i gdzie był błąd.

-- wt 06-12-2016, 17:12 --

Wygląda mi to na jakąś ścieme, znam inne osoby co mają konta partnerskie i każdemu wypłacają na czas. Jeśli faktycznie to prawda to proszę zamieścić na to dowody w postaci screenów z wiszącą wypłatą prowizji.

-- wt 06-12-2016, 17:18 --

Jeśli to prawda to jedyne co przychodzi mi do głowy to to, że może brakuje jakiegoś dokumentu który się przedawnił, sama niedawno wysyłałam do hotforex aktualne dokumenty bo o to poproszono mailowo, sprawdź może w spamie jeśli nie masz takiej informacji na email. Jak kontaktujesz się z hotforex to co mówia?

mirek brzezinski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2016, 16:06

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: mirek brzezinski »

Mam konto Ib od ponad roku , zresztą nie tylko w Hocie . Poważnie bez żadnej ściemy długo okres czasu było na prawdę ok nawet cześto przed czasem były prowizje ja dostanę wreszcie prowizję to umieszczę PrtSc (oczywiście bez kwoty i numeru ) ;) . BTW : mama nadzieję , że nie powtorzy się dobrze znana historia z IronFx

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

no to napisz coś więcej co mówią Ci z hota, dlaczego musisz czekać na wypłatę środków, moim zdaniem po prostu przedawnił Ci się jakiś dokument i to jest powód. Daj znać bo w sumie nie napisałeś jak stosunkuje sie sam hotforex do opóźnienia wypłaty Twojej prowizji.

mirek brzezinski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2016, 16:06

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: mirek brzezinski »

mam skrilla do płatności i wypłat , podobno jakiś nowy reguamin przez co zmieniają się terminy płatności etc jak zawsze

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

napisz lub zadzwoń do biura w Polsce bo na pewno to jest kwestia braku jakiegoś dokumentu u Ciebie albo może złe zleciłeś wypłatę, ja wszystkie swoje płatności mam na czas.

mirek brzezinski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2016, 16:06

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: mirek brzezinski »

Zobaczymy czy na 15 srodki przyjda czy bedzie znowu obsuwa

ODPOWIEDZ