hot forex promocja tablety za loty

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

Panie Adamie ;)

to co jest w teori nie zawsze sie sprawdza w praktyce, wiem to z wlasnego doswiadczenia .

moj styl gry jest dosyc agresywny i nie wszystkim brokerom sie podoba :),
jeden z regulowanych brokerow zrobil mi kiedys taki ladny myk pozwolil mi przez X miesiecy inwestowac gdy zglosilem chec wycofania srodkow nagle poinformowali mnie ze moj styl im nie odpowiada i musza anulowac moje transakcje , wszystko bylo by fajnie gdyby anulowali wszystkie ale okazalo sie ze anulowali prawie wylacznie te profitowe :) stratne zostawili i gdyby nie fakt ze mialem zabezpieczona czesc zyskow u innych brokerow to zostal bym zniczym :(


u Was tez mialem zamiar grac i na testy wplacilem mala sumke bodajze sie 100$ , 90% moich orderow konczylo sie rekwotowaniami :) wiec co mi z gwarancji skoro nie moglem pograc jak czlowiek :)

ba nawet mialem byc waszym IB :)

pozdrawiam
Andrzej Pierz
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Pierz Andrzej pisze:Panie Adamie ;)

to co jest w teori nie zawsze sie sprawdza w praktyce, wiem to z wlasnego doswiadczenia .

moj styl gry jest dosyc agresywny i nie wszystkim brokerom sie podoba :),
jeden z regulowanych brokerow zrobil mi kiedys taki ladny myk pozwolil mi przez X miesiecy inwestowac gdy zglosilem chec wycofania srodkow nagle poinformowali mnie ze moj styl im nie odpowiada i musza anulowac moje transakcje , wszystko bylo by fajnie gdyby anulowali wszystkie ale okazalo sie ze anulowali prawie wylacznie te profitowe :) stratne zostawili i gdyby nie fakt ze mialem zabezpieczona czesc zyskow u innych brokerow to zostal bym zniczym :(


u Was tez mialem zamiar grac i na testy wplacilem mala sumke bodajze sie 100$ , 90% moich orderow konczylo sie rekwotowaniami :) wiec co mi z gwarancji skoro nie moglem pograc jak czlowiek :)

ba nawet mialem byc waszym IB :)

pozdrawiam
Andrzej Pierz
Który broker tak zrobił? Zgłosiłeś to gdzieś?

O różnych motywach słyszałem, sam kilku niestety również doświadczyłem, ale o takim numerze jeszcze nie i godne jest to napiętnowania.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

Tak zglaszalem to do nich i do firmy za posrednictwem ktorej robilem depozyt.
Depozyt zostal zwrocony, konto zamkniete :) ale ja stracilem wypracowany zysk i w cholere nerwow .
Nazwy bokera nie podam , juz wystarczajac dlugo sie z nimi uzeralem.

Poniewaz ja inwestowalem przy pomocy EA warunkiem jakiegokolwiek zglaszenia gdziekolwiek bylo by udostepnienie kodu zrodlowego , aj tego zrobic nie chcialem bo nie wierze w zapewnienia ze moj kod bylby wykorzystany tylko do sprawdzenia dzialania EA a nie zsotal nigdzie rozpowszechniony.

pozrdrawiam
Andrzej Pierz
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Pierz Andrzej pisze:Tak zglaszalem to do nich i do firmy za posrednictwem ktorej robilem depozyt.
Depozyt zostal zwrocony, konto zamkniete :) ale ja stracilem wypracowany zysk i w cholere nerwow .
Nazwy bokera nie podam , juz wystarczajac dlugo sie z nimi uzeralem.

Poniewaz ja inwestowalem przy pomocy EA warunkiem jakiegokolwiek zglaszenia gdziekolwiek bylo by udostepnienie kodu zrodlowego , aj tego zrobic nie chcialem bo nie wierze w zapewnienia ze moj kod bylby wykorzystany tylko do sprawdzenia dzialania EA a nie zsotal nigdzie rozpowszechniony.

pozrdrawiam
Andrzej Pierz
Dlaczego nie chcesz podać nazwy brokera? Myślisz, że mogą Cię zaskarżyć? Przecież należy im się - a nam jako potencjalnym klientom ostrzeżenie się przyda.
EA działało na różnicach w feedzie?
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

Akhh pisze:Dlaczego nie chcesz podać nazwy brokera? Myślisz, że mogą Cię zaskarżyć?
jak juz mowilem nie mam ochoty ponownie wdawac sie z nimi w jakiekolwiek spory .

Akhh pisze:EA działało na różnicach w feedzie?
nie , ale oni je pod to podciagneili , poniewaz bylo szybkie , bliskie TP i bliski SL, czasami nawet w ciagu sekundy bylo otwierane i zamykane zlecenie.

Akhh pisze:Przecież należy im się - a nam jako potencjalnym klientom ostrzeżenie się przyda.
jezeli ktos gra podobnie i bardzo agresywnie skalpuje to odradzam wiekszosc borkerow u ktorych sa zlecenia InstantExecution bo predzej czy pozniej cos im sie nie spodoba poniewaz jak mi to napisalali " nie zdaza sie zabezpieczyc" :) i moje zystkowne transakcje okazaly sie byc dla nich stratne ;)

pozdrawiam
Andrzej Pierz

Dodano po 4 minutach:

tylko raz postanowilem oficjalnie pochwalic sie z kloptami u regulowanego brokera :)

http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... c&start=10
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Paaaaaaaaaanie mi to IBFX raz cofnął cały dzienny zysk, a było tego kilkadziesiąt K PLN... I co poradzisz ? :)

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

Cyb pisze:I co poradzisz ?
nic to jest wojna z wiatrakami :)
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

IronFx-Adam pisze: Panie Andrzeju,

Jest to niepotrzebne sianie paniki wśród userów.
Jeśli broker jest regulowany(jak np. IronFx prze CySEC) i zależy mu na reeputacji, powinien należeć do ICF-Investor Compensation Fund, śródki są bezpieczne oraz gwarantowany jest zwrot przynajmniej 20,000 euro.
Polecam się zaznajomić : http://www.ironfx.com/content/1/7/0/bce ... n_Fund.pdf

Pozdrawiam, Adam
Strasznie Pan nerwowy jakiś taki...

Chciałbym przypomnieć że takie spamowanie ofertą na lewo i prawo nie kończy się dobrze.
Co innego odpowiadać na pytania, co innego co drugi post przemycać linki do własnej firmy...

Dodano po 1 minutach:
Pierz Andrzej pisze:
Cyb pisze:I co poradzisz ?
nic to jest wojna z wiatrakami :)
A jeszcze powiem lepiej - nie dość że mi cofnęli zysk to wycofali tą parę z obrotu... Jak sprawdzałem ostatnio to do tej pory jej nie mają...
Tyle że teraz konto tam się nie opłata. Po tych regulacjach o lewarowaniu już jest mało śmiesznie.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

IronFx-Adam pisze:Jeśli broker jest regulowany(jak np. IronFx prze CySEC)
Zaden Europejski broker nie jest regulowany fakt zarejestrowania nie daje regulacji :D
Wynika to z ustawodastwa europejskiego.Tak samo reulowany jest byl avafx.
Podobnie KNF.. jest to tylko pelnomocnik arbitrazowy,ktory ma opcje zglaszania do sadu spraw.. ma opcje znaczy moze.. jak jest duza sprawa.. detal to jest jak lisc. Podsumowujac "regulatorzy" w UE to słupy.. nie to co CFTC..acz ostanio wszedzie wszystko dupa lezy.. lacznie z SEC.. gdzie byl sex zamiast pracy :)
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... 726#508726
Cud.. jednak sa myslacy na tym swiecie :lol:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

ODPOWIEDZ