Green rat

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
jarod
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 21 lip 2009, 09:41

Nieprzeczytany post autor: jarod »

Admiral Markets na mikroloty i dobrą egzekucję. Mam tam konto real i nie narzekam. Nie polecam natomiast Alpari (też ma mikroloty).

Awatar użytkownika
marmon
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 27 cze 2009, 18:39

Nieprzeczytany post autor: marmon »

ja jestem w AM na rachunku mikro i na realizacje zleceń nie narzekam, requote miałem tylko gdy rynek poruszał się wtedy dość szybko. Fakt faktem że 95% moich zleceń to limit/stop a nie market order. Na EU, UJ możesz postawić zlecenie w odległości 5 pipsów od ceny.
pzdr

Dawo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 cze 2009, 16:04

Nieprzeczytany post autor: Dawo »

2 transakcję z rana wyszły na 0. Pierwsza o 9.55 na U/J 87.17 skończyła się stopem. Następna o 10.45 na 86.95 poszła aż do +18 pips niestety zamknąłem na + 10. Więc póki co bilans poranny na zero. Lepsze to niż minus :)

Awatar użytkownika
quapi
Gaduła
Gaduła
Posty: 277
Rejestracja: 30 sty 2005, 21:46

Nieprzeczytany post autor: quapi »

Dawo pisze:TRO w swoim temacie na kresliku tłumaczył to historią o studentach i szczurach [..............]
Po prostu grając w jedną stronę zwiększamy nasze szanse na sukces. Póki co z mizernym skutkiem;)
Dzięki za odpowiedź, historyjkę TRO o studentach Yale znam doskonale, interesowała mnie raczej Twoja opinia poparta ew. jakimiś własnmi testami itp. Bo statystycznie nie ma uzasadnienia gra tylko na krótko lub długo. Zalecenie TRO, jak podejrzewam, wynika raczej z założenia, że mózg łatwiej wytrenować na jeden rodzaj setupu - i stąd lepsze wyniki.

powodzenia
The irresistible force met the immovable object

Dawo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 cze 2009, 16:04

Nieprzeczytany post autor: Dawo »

Ostatnio skumulowało się kilka rzeczy i niestety nie mam specjalnie czasu. Mam nadzieję, że to się zmieni w najbliższym czasie. Pokrótce - póki co nie jest źle w tej chwili łączny bilans to jest 10 pipsów na minusie. Cały czas przyzwyczajam się na nowo do systemu i idzie coraz lepiej :) W tym tygodniu powinienem wrzucić trochę screenów.

Awatar użytkownika
Vulpes
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:24

Nieprzeczytany post autor: Vulpes »

IBFX jest ok choć kasy od nich nie wypłacałem, jednak wszystko inne jak narazie bdb+ , broker jest w USA wiec podlega pewnej kontroli państwa...to na pewno więcej niż broker na Mauritiusie etc ;]
Obrazek
Obrazek

le0n71
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 29 cze 2010, 08:07

Nieprzeczytany post autor: le0n71 »

nie ten wątek, sory

Awatar użytkownika
emulin
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 08 lip 2009, 20:29

Nieprzeczytany post autor: emulin »

grasz dalej tą metodą? jak ci idzie Dawo?


mnie boli to, jak TRO mówi, żeby brać tyle ile daje ci Rynek zamiast mieć stały TP. Tyle że kto to wie ile da ci rynek. :?: określone targety to cześć strategii...

...być może nie dojrzałem by to zrozumieć.
"nie ważne jak dużo mleka może wypić twój sąsiad lub czy jego dzieci podkradają ser żółty z kanapek swoich rówieśników, tak naprawdę ważne jest to czy potrafiłbyś przepłynąć jezioro mając schowanego w kieszeni banana i 3 litry bezołowiowej benzyny"

anea
Gaduła
Gaduła
Posty: 167
Rejestracja: 25 kwie 2010, 11:31

Nieprzeczytany post autor: anea »

podoba mi sie zalozenie 25 pipsow dziennie :D

po co targac 100-200 jak mozna kule sniegu kulac 20-25 dziennie
"Po drugiej stronie monitora siedzą ludzie, którzy chcą waszych pieniędzy. Albo wy im je zabierzecie, albo oni zabiorą je wam. Bądźcie zimnymi sukinsynami. Cierpliwie czekajcie na swoją kolej......"

anea
Gaduła
Gaduła
Posty: 167
Rejestracja: 25 kwie 2010, 11:31

Nieprzeczytany post autor: anea »

oj, przepraszam autor zalozy sobie 20 pipspw dziennie to ja kulam kule sniegu 25 dziennie na mega lotach 8) nieraz wpada 40-60 :D , a poczucie bezstresowe bezcenne, pozdrawiam i zycze wielu pipsow
"Po drugiej stronie monitora siedzą ludzie, którzy chcą waszych pieniędzy. Albo wy im je zabierzecie, albo oni zabiorą je wam. Bądźcie zimnymi sukinsynami. Cierpliwie czekajcie na swoją kolej......"

ODPOWIEDZ