Gra online z handlem -Real Money- No risk

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Zdecydowałem się spróbować i już wszystko jest dla mnie jasne. Ta "gra" to w rzeczywistości kopalnia krypto połączona z piramidą finansową w której właściciel ma wszystkie prawa do kapitału dającego wartość kryptowalucie, może ją kreować z powietrza i manipulować jej ceną. dodatkowo pobiera prowizję od transakcji. Bucketshop, z potencjalną możliwością (na razie) szybkiego zwrotu kapitału. Mówienie o tym, że to darmowa gra to nieporozumienie - pierwsze sto godzin potrzeba na wykreowanie "punktów doświadczenia" bez żadnego udziału gracza oprócz otwartego klienta gry w przeglądarce. Inaczej nie ma mowy o pierwszej transakcji. Zarobek - kapitał inwestycyjny to kilkanaście groszy. Da się z tego zrobić imperium, ale wcześniej zgaśnie słońce. Będzie to działać dopóki nie okaże się, że wirtualne surowce nie mają pokrycia w pieniądzach. A skoro spekuła jest w grze na razie zakazana - może się okazać że w ogóle nie ma tego pokrycia. Ale sam projekt wygląda nieźle, wchodzę bo jestem ciekaw, czy będę w stanie wyleszczyć dzieciaki które w to grają, i zgarnąć ich kasę razem z forsą właściciela :mrgreen: . Jak ktoś chce dołączyć do mojego monopolu to proponuję na tym forum ustalać warunki podziału władzy nad światem :evilbat:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

siumi8
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 14 paź 2014, 11:33

Re: Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: siumi8 »

Witam t-rex. Zrób tak :) to co wykopales węgla sprzedaj a za to co zgarniesz kup energie i paliwo. Można, a nawet trzeba grać w coalco za Free. Ustawiłes transport do składu? I dla chętnych by nie biegać między stronami https://coalco.pl/index?ref=siumi .Logując się z mojego refa będziemy mieć chat korporacji oraz będę miał możliwość przesłać Wam trochę energii.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2018, 18:22 przez siumi8, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

priv
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

siumi8
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 14 paź 2014, 11:33

Re: Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: siumi8 »

Teraz jest nowa funkcja i każdemu nowo zalogowanemu członkowi z linka polecającego dorzucę 10MWh na start. https://coalco.pl/index?ref=siumi

siumi8
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 14 paź 2014, 11:33

Re: Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: siumi8 »

Teraz spore zmiany nastąpiły - zostały uwolnione granicę doświadczenia i paliwa przez co giełda stała się bardziej realna i tym bardziej start stał się łatwiejszy bez inwestycji. Zapraszam https://coalco.pl/index?ref=siumi gra ma już 4 miesiące i ma się całkiem dobrze.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

... A ja w to pykam, i cofam wszystko co napisałem wcześniej. Polecam wszystkim którzy chcą zrozumieć jak działa forex.
Z tej gry dowiecie się że:
AT to bzdura
Cena to bzdura, i jej znajomość nie jest DO NICZEGO POTRZEBNA
Granie ceną a'la R.Z to również bzdura
Wykres cenowy to oszustwo, i do zarabiania nie jest wcale potrzebny.
Dowiecie się też jak wyleszczać i nie być wyleszczonym
Dlaczego grubasy polują na SL i nie tylko
BO TAM TO WSZYSTKO WIDAĆ!

Dwa miesiące gry TAM, poszerzyły moją wiedzę o wiele bardziej niż jakikolwiek temat na tym forum. chcemy zmontować grupę, która przeniesie swoje doświadczenia z fx, odniesie je do tamtej gry i wyciągnie wnioski. Myślę, że to będzie bardzo pouczające dla każdego, kto zaryzykuje trochę czasu. Bo nic innego nie jest potrzebne. Czekamy...
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Dziwię się, że jakoś nikt nie wspomniał o tym :

"* W rzeczywistości wykorzystujemy moc obliczeniową Twojego urządzenia do wydobywania kryptowaluty Monero (XMR)."

BTW to od razu domyśliłem się, że tak w zasadzie to chodzi o kopanie jakieś kryptowaluty jeszcze zanim zalogowałem się do tej "gry".

-- Dodano: poniedziałek 16 lip 2018, 13:54 --

W grze brakuje przewodnika dla początkujących. Każdy nowy użytkownik nie wie na początku o co kaman. Czy ma kupować ciężarówki czy coś innego, czy wydobywa węgiel i ile.
Brak dobrego guida i chwilę trwa zanim każdy ustali co się dzieje i co może zrobić. Na początku to poza wydobywaniem w sumie nic nie może zrobić, tylko czekać aż uzbiera się wystarczająco węgla aby móc zwiększyć jego wydobycie. Tak na szybko "pi razy drzwi" to aby postawić suszarnię to trzeba będzie wydobywać węgiel przez około 15 dni po te 12h dziennie. Długi i nudny start.
Sorka. Źle spojrzałem. Aby postawić suszarnie to na obecnym poziomie musiałbym wydobywać węgiel przez 1388 dni po 12 h dziennie. No zajebiście. 4 lata. Chyba się wciągnę :p

-- Dodano: poniedziałek 16 lip 2018, 14:14 --

A czy ktoś już wypłacał kasę z gry ? Bo właśnie przeliczam, że gdybym zainwestował w grę 10 zł to bym podciągnął wydobycie o 3 t/h (dział handlowy)i odzyskał zainwestowaną kasę za 100 dni circa about.
Nie policzyłem jak widzę kosztu energii elektrycznej. To co mam wystarczy na 26 godzin. I co później ? Produkcja staje jeśli nie wpłacę kasy ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

siumi8
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 14 paź 2014, 11:33

Re: Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: siumi8 »

Już tłumaczę ;)
1. Możesz wydobywać XMR ale oczywiście nie musisz, dzięki temu więcej nakopiesz węgla.
2. Nic nie inwestuj ;) środki uzyskać możesz zbierając punkty doświadczenia (PD) i tymi środkami zapewnij energię a później paliwo i auto do wywożenia węgla na skład.
3. Giełda jedynie na paliwie i węglu możesz coś spróbować ugrać
4. W tej grze nacisk kładę na giełdę. Chyba jedyna sytuacja gdzie widzisz pozycję i ich wielkości ( akurat to mi się w niej najbardziej podoba i dlatego ją tutaj poleciłem)
5. Chleba z tego nie będzie jak z Forexa ale pobawić się można!!! Tutaj widać jak działają pozycję vs Wolumen.

Reasumując. NIE WPŁACAĆ KASY BAWIĆ SIĘ GIEŁDĄ ( oczywiście nie tak płynną jak FX ale można się pobawić)

Aha nie nie wypłacałem kasy ;)

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

siumi8 pisze:środki uzyskać możesz zbierając punkty doświadczenia (PD) i tymi środkami zapewnij energię a później paliwo i auto do wywożenia węgla na skład.
A jak się zdobywa te punkty doświadczenia ? Bo na razie mam 3 i nie przybywają w żaden sposób.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

siumi8
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 14 paź 2014, 11:33

Re: Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: siumi8 »

Co pół godziny powinien pojawić się przycisk na głównej. do odebrania tych PD.

ODPOWIEDZ