GMMA in Color

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

Jest "na oko" ale można to precyzyjnie zmierzyć.

anonim09383

Re: GMMA in Color

Nieprzeczytany post autor: anonim09383 »

proszę was napiszcie jak dodać te średnie zmieniające kolory krótkie i długie nie mogę tego problemu rozwiązać

-- Dodano: 05 cze 2013, 16:46 --

szukam po innych stronach i tego w ogóle nie mogę znaleźć dodałem coś do templates ale co dalej na platformie nie mogę tego ZNALEŹĆ ale się napaliłem na tą strategię chyba widać musicie mi pomóc proszę

Awatar użytkownika
bbq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 604
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:12

Re: GMMA in Color

Nieprzeczytany post autor: bbq »

marcin.in00 pisze:proszę was napiszcie jak dodać te średnie zmieniające kolory krótkie i długie nie mogę tego problemu rozwiązać

-- Dodano: 05 cze 2013, 16:46 --

szukam po innych stronach i tego w ogóle nie mogę znaleźć dodałem coś do templates ale co dalej na platformie nie mogę tego ZNALEŹĆ ale się napaliłem na tą strategię chyba widać musicie mi pomóc proszę
Musisz dorwać jakąś Czeszkę, ona Cie nauczy szukac :wink:
forex-nawigator.biz/forum/resources/file/78879
“Look deep into nature, and then you will understand everything better.” A. Einstein

red-blue
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2013, 15:17

Re: GMMA in Color

Nieprzeczytany post autor: red-blue »

Dzień Dobry !
To mój pierwszy post na forum, więc proszę o odrobinę wyrozumiałości. Mój wykres wygląda tak jak na obrazku. Średnie dodawałem ręcznie i są niestety jednokolorowe, jak zrobić aby były dwukolorowe ? Jak przy ręcznym ustawianiu średnich ustawić parametr "dodaj do" (close, open, high, low itp.) Wskaźnik macd+osma ma ustawienia standardowe, czemu więc jego wskazania różnią się od macd wrzuconego ze wskaźników domyślnych platformy mt4.Co oznacza liczba -0.000007 na wskaźniku macd+osma, na samym macd jej nie ma ? Co mam zrobić żeby mój wykres wyglądał jak Wasze. Mam wgrane
ChandelierStops_v1.1.mq4, MA_Crossover_Signal_With_wav.mq4, MA in Color.mq4, MACD + osMA.mq4, gmma.tpl.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Allus92
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 08 maja 2013, 12:19

Re: GMMA in Color

Nieprzeczytany post autor: Allus92 »

jak dodac te wskazniki zeby wszystko wygladalo jak na szej stronie ??
"Jeśli jesteś wytrwały w dążeniu do osiągnięcia celu,
zdobędziesz wszystko, czego tylko zapragniesz." M.Tyson.

red-blue
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2013, 15:17

Re: GMMA in Color

Nieprzeczytany post autor: red-blue »

U mnie już w końcu tak wygląda jak ma wyglądać.
Jak pisał altmer:
Zamknij platformę tradingową. Wskaźniki (np. MA in color) .MQ4 i .EX4 powinny być zapisane w katalogu: \Twoja platforma\experts\indicators, a szablony .TPL w katalogu \Twoja platforma\templates. Uruchom platformę i szablon powinien pojawić się np. w menu Charts > Template (po polsku chyba jest to menu Wykres > Szablon), albo kliknij prawym na wykres ceny i wybierz szablon z opcji "Template"
Inne moje pytania aktualne.

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: GMMA in Color

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Ok, zapoznałem się z wątkiem. Na wstępie największe podziękowania dla Fxlamera za opisanie + dla innych osób które próbowały rozwijać tą strategię. Z tych wszystkich wersji trzymam się pierwszej czyli opisanej przez fxlamera. Teraz mam pytania żeby rozwiać wątpliwości:
-rozumiem że pojawiające się strzałki sygnalizują możliwość wejścia (nie są pewniakami typu kup teraz, sprzedaj teraz) ale trzeba uważać żeby zostały spełnione wszystkie warunki? (odpowiednie nachylenie wma100, rozgrupowane średnie i odpowiedni układ MACD)
-jakie są zasady dokładania pozycji? Rozumiem że np. weszliśmy wcześniej w longa i chcemy wyżej dołożyć kolejną pozycję. Warunek taki że wma 100 skierowane w górę, szybkie średnie wpadają w wolne po czym następuje przebicie od dołu szybkich średnich przez wolne?
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

anonim09383

Re: GMMA in Color

Nieprzeczytany post autor: anonim09383 »

red-blue na twoim screen widać jak linie długie i krótkie nakładają się na siebie (tworząc siatkę). Co innego masz powyżej linie niebieskie nie są pogrupowane. Dwa pozostałe wskaźniki pokazują coś innego. Grasz na m5 to chyba na takim tf powinieneś starać się łapać większy ruch

Awatar użytkownika
BratBot
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 24 kwie 2012, 09:09

Re: GMMA in Color

Nieprzeczytany post autor: BratBot »

Witam,

Moi drodzy, zna ktoś sposób na wyłącznie sygnałów dźwiękowych w alarmie we wskaźniku MA_crossover_signal_with_wav? Nie wiem czemu, ale ten dźwięk budzi we mnie rządzę mordu :evil: . (9 wykresów M1...)

Pozdrawiam!
Kanapka

Awatar użytkownika
bbq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 604
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:12

Re: GMMA in Color

Nieprzeczytany post autor: bbq »

0-off, 1-0n.


Pzdr.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
“Look deep into nature, and then you will understand everything better.” A. Einstein

ODPOWIEDZ