GMMA in Color

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
Helium
Gaduła
Gaduła
Posty: 291
Rejestracja: 04 kwie 2011, 13:02

Nieprzeczytany post autor: Helium »

Powiem szczerze, że ten system w sumie jak większość innych daje dobrze zarobic w trendzie bo jak się zaczyna coś pierdo...lić to dupa zbita. Przynajmniej ja tak miałem :wink:
Gółwnie elektronika :fuckyou2: :fuckyou2: :509: :516:

ferdekfx6600
Gaduła
Gaduła
Posty: 104
Rejestracja: 12 lis 2009, 17:47

Nieprzeczytany post autor: ferdekfx6600 »

Helium pisze:Powiem szczerze, że ten system w sumie jak większość innych daje dobrze zarobic w trendzie bo jak się zaczyna coś pierdo...lić to dupa zbita. Przynajmniej ja tak miałem :wink:
Jak jest konsola to przechodzisz w system który działa dobrze w konsoli :roll:
Tylko problem w tym jak ustalić kiedy zacznie się i skończy konsola :think:

Ogólnie to do dzisiaj korzystam z tego sysa i jest w miarę ok
Pozdrawiam i pipsów życzę

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

Helium pisze:Powiem szczerze, że ten system w sumie jak większość innych daje dobrze zarobic w trendzie bo jak się zaczyna coś pierdo...lić to dupa zbita. Przynajmniej ja tak miałem :wink:
Z definicji to system trend follower. - podążający za trendem.

POlecam poeksperymentowac z odchyleniem standardowym jeśli nadal macie problemy z rozróżnieniem.

Poniżej czerwonej lini konsola powyżej trend.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

kocurnikov
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 07 mar 2011, 21:24

Nieprzeczytany post autor: kocurnikov »

Mnie duży problem sprawia podłączenie się do trendu. W momencie gdy średnie krótkookresowe się zacieśniają i zbliżają do długookresowych. Wtedy MACD jest skierowany w odwrotnym kierunku no i skąd mam wiedzieć czy cena jednak nie przebije średnich długookresowych i nie utworzy się siatka?? W połowie tematu pojawiały się screeny z właśnie takich wejść i bardzo często były zyskowne. Niestety ja nie ogarniam.

Awatar użytkownika
Helium
Gaduła
Gaduła
Posty: 291
Rejestracja: 04 kwie 2011, 13:02

Nieprzeczytany post autor: Helium »

skco pisze:jeśli nadal macie problemy z rozróżnieniem.
Tu niezbyt chodzi o rozróżnienie ale np na TF 5M trend może się szybko zmienić i przecież nigdy nie jesteśmy w stanie wiedzieć jak poleci cena. Nie powiem ale jak trafiłem w trend to było git.
Gółwnie elektronika :fuckyou2: :fuckyou2: :509: :516:

kocurnikov
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 07 mar 2011, 21:24

Nieprzeczytany post autor: kocurnikov »

Mam pytanko odnośnie trend followera (rainbow). Mianowicie, w opisie strategii napisane jest że jeden z sygnałów wejścia w pozycję długą to: LAGUERRE: Linia Laguerre powinna przeciąć poziom 0.15 od dołu i kierować się w górę.
A co w przypadku jeżeli cena już znajduje się ponad tym poziomem albo nawet ponad 0.75? Przykład zaznaczony pionową czerwoną linią?

Dodano po 20 minutach:

Linia Laguerre zazwyczaj wcześniej przecina poziomy, a dopiero za nią zmienia się położenie kolorowych średnich względem siebie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

Witam.
Wszystko co się znajduje powyżej 0.45 i 0.75 jest w trędzie wzrostowym a poniżej tych wartości w trędzie spadowym

rafik14
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 03 lut 2009, 21:44

Nieprzeczytany post autor: rafik14 »

Witam,

Mam taki problem ponieważ wskaźnik MAinColor nie chce mi działać z Windows 7, czy ktoś zna sposób na rozwiązanie tego problemu. Wogole nie otwiera się okno ze wskaźnikiem.

Z góry dzięki za wszelki porady

kocurnikov
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 07 mar 2011, 21:24

Nieprzeczytany post autor: kocurnikov »

To nie ma nic wspólnego z win7. Przeczytaj poprzednie posty, tam znajdziesz rozwiazanie swojego problemu.

Dodano po 1 minutach:

To nie ma nic wspólnego z win7. Przeczytaj poprzednie posty, tam znajdziesz rozwiazanie swojego problemu.

kris77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 16 maja 2006, 13:44

Nieprzeczytany post autor: kris77 »

Esco pisze:
Z definicji to system trend follower. - podążający za trendem.

POlecam poeksperymentowac z odchyleniem standardowym jeśli nadal macie problemy z rozróżnieniem.

Poniżej czerwonej lini konsola powyżej trend.
Witam.
Esco, ta wartość 0,001 odchylenia standardowego, wyznaczona na Twoim obrazku jako granica między konsolą a trendem, wynika z jakichś obliczeń czy wyznaczona jest na oko?
Chciałbym ustalić taką wartość dla odchylania standardowego na inny TF i innej pary, np. 4H dla GBPUSD.
Pzdr

ODPOWIEDZ