GMMA in Color

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
gucio
Gaduła
Gaduła
Posty: 222
Rejestracja: 04 sie 2006, 14:15

Nieprzeczytany post autor: gucio »

nasedo-interpretacja Gajowego dotyczyla glownie CCI ale Ty nie uzywasz wiec sprobuj polaczyc te dwie strategie. O CCI jest osobny watek. GMMA jest latwiejsza jak dla mnie a interpretacja wyzej opisana przez fxlamera.

Awatar użytkownika
nasedo
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 13 gru 2006, 23:06

Nieprzeczytany post autor: nasedo »

Zgadza się Gucio, jednak z tej interpretacji Gajowego wynika mniej wiecej to samo co i ja wyinterpretowałem, co do wersji fxlamera to nie jestem przekonany, bo te same strzałki jakie mu tam coś wskazuje jest bez sensu, zjadłby nas spread i małe straty, za dużo transakcji i brak wyczucia. Oprocz tego na tym co pokazał fxlamer nie rozłączają się wolne średnie od szybkich.
Otwarte myślenie to wielki dar i zarazem samotność

Awatar użytkownika
Gajowy
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 25 lut 2007, 19:40

Nieprzeczytany post autor: Gajowy »

nasedo pisze:ja niestety wstaje przed ósmą i prawdopodobnie wchodził bym w tej sytuacji a Ty? No i jaki SL w takim przypadku? (dodam, że ja nie korzystam z CCI)
źle tam napisałem ; ) wstałem za późno i patrzyłem jak sie wali. Na 5M ten ruch był tak szybki, że nie wszedłbym w to - z tego co pamietam na 1M syutacja wyglądała ciekawiej. Na 1M patrze bez CCI tak jak pokazał fxlamer z MACD- nie napisze Ci jaki tam bym postawił SL ale zapewne powyzej WMA 100.

Gucio ma racje - ja gram na CCI a GMMA dla mnie przydaje sie bo jestem wzrokowcem i rzut oka na wykres i widzę czy warto brać sygnał z CCI.
Jeszcze GMMA nie dopracowałem tak jak powinienem ale zabiorę się za czytanie w trakcie weekendu ;)
The key to living is giving.

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

Prosciutki skalp z wykorzystaniem GMMA, macd i stocha.
Wejscie zawsze zgodne z kierunkiem dluzszych WMA, wyjscie..... albo sztywny tp 10-15 pip albo z przecieciem stocha. Preferuje sztywny tp w skalpie, greed to zlo.......
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Bedzie dobrze, luz......
=================

Awatar użytkownika
MACIEK408
Gaduła
Gaduła
Posty: 355
Rejestracja: 24 gru 2006, 13:00

Nieprzeczytany post autor: MACIEK408 »

hej

zamieszczam przydatną broszurkę na zbliżony temat, tj. metody gry opartej na 2 grupach średnich, napisana przez A. Hulla, australijskiego specjalistę giełdowego, zarządzającego m.in. funduszami emerytalnymi.


oto link:
http://www.megaupload.com/?d=7VM2MG7L

pzdr
Money Never Sleeps

Awatar użytkownika
Gajowy
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 25 lut 2007, 19:40

Nieprzeczytany post autor: Gajowy »

MACIEK408 pisze:hej
zamieszczam przydatną broszurkę na zbliżony temat,
oto link:
http://www.megaupload.com/?d=7VM2MG7L
pzdr
Niestety cała szerokość pasma jest obecnie zarezerowana dla klientów posiadających konta Premium. Darmowe pobieranie plików będzie dostępne po upływie 6 godzin.

Pracujemy obecnie nad zwiększeniem przepustowości dla użytkowników niepłacących. Przepraszamy za utrudnienia.

Zespół Megaupload
masz jakies inne miejsce ?
The key to living is giving.

Awatar użytkownika
TomaszB
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 05 mar 2007, 00:57

Nieprzeczytany post autor: TomaszB »

Za to po tych 6-ciu godzinach, aż do rana:

Limit możliwych połączeń dla kraju (Poland) jest obecnie wyczerpany. Prosimy spróbować ponownie za kilka godzin lub zainstalować pasek narzędzi Megaupload Toolbar, aby połączyć się natychmiast - z zainstalowanym paskiem, limity nie obowiązują!

Trafiliśmy na taki trudny czas czy ten serwis jest jakiś ^#% ?

Awatar użytkownika
Piaskun20
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 28 lut 2006, 13:31

Nieprzeczytany post autor: Piaskun20 »

na megauploadzie zawsze są takie ograniczenia. Po zainstalowaniu tego paska limity znikają, ale tylko w określonych godzinach. Ale nie radziłbym instalowanie go osobom, które korzystają z internet explorera na codzień.
...NO ONE WILL STOP ME...

Awatar użytkownika
MACIEK408
Gaduła
Gaduła
Posty: 355
Rejestracja: 24 gru 2006, 13:00

Nieprzeczytany post autor: MACIEK408 »

dotychczas m-u działał należycie. mogę wysłać mejlem jak ktoś chętny

pzdr
Money Never Sleeps

Jacenty
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 27 lut 2005, 14:49

Nieprzeczytany post autor: Jacenty »

wrzucilem hull'a na serwer, mozna zasysac. Polezy z tydzien


www.iher.ie/hull.pdf

ODPOWIEDZ