GI-Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: GI-Broker

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

serio?
nawet nie sprawdziłaś komu powierzasz swoje ciezko zarobione pieniądze??? Żal.
Może zamiast do adwokata i do sądu powinnaś udać się do psychologa i popracować nad sobą?
A może lepiej dopłacić do rachunku i grać dalej?
hejt agresja szyderstwo. i po co.

zofia145
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2019, 18:25

Re: GI-Broker

Nieprzeczytany post autor: zofia145 »

Witajcie

Ja w ubiegłym roku podobnie jak wy wtopiłam bardzo dużą sumę pieniędzy u brokera GiBroker. To co piszecie o firmie niestety jest prawdą. Firma nie działa uczciwe i zależy im na stracie klienta. Robią wszystko żeby wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy, obiecują gruszki na wierzbie, doradzają i są bardzo mili ale prędzej czy później następuje katarstrofa i telefony z żadaniami dopłat. Szkoda mówić bo przeszłam przez nich załamanie nerwowe.

Ostatecznie pieniądze udało mi się odzyskać, choć na początku wydawało mi się to mało prawdopodobne. Trafiłam do TJS gdzie uświadomili mi w ogole co to jest ten GIBroker i dostałam kontakt do adwokata Patryka Przeździeckiego od traderów którym wcześniej pomagał. Odbyłam spotkanie w jego kancelarii i zdecydowałam się zlecić sprawę. Trzeba przyznać, że mecenas rzeczywiście jest specjalistą w swoim fachu, robi to od dawna (sam jest traderem i kiedyś sądził się sam z brokerami), i co najważniejsze jest skuteczny. Z pewnością jego medialność przyczynia się do tej skuteczności. Także ze swojej strony mogę śmiało polecić Przeździeckiego, ja jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Po odzyskaniu pieniędzy dostałam drugie życie i w koncu wróciłam do normalności. Wyciągnęłam też wnioski. Teraz gram już tylko samodzielnie, sama zdobywam wiedze, która jest darmowa i ogólnodostępna w internecie, inwestuje tylko takie środki które moge pozwolic sobie stracić, czyli drobny ułamek moich oszczednosci.

Trzeba też brać pod uwagę, że poprowadzenie sprawy kosztuje i pewne kwoty trzeba wyłożyć z góry. Jest i ryzyko, że pomimo podjęcia wszelkich kroków przez kancelarie sprawe przegramy, z taką ewentualnością też trzeba się liczyć. I o tym mecenas informował mnie na samym początku. Gruszek na wierzbie nie obiecywał, a jednak pieniądze odzyskał.

Reasumując, każdy kto zamierza sądzić się z brokerem powinien najpierw ocenić, czy jest w stanie ponieść ryzyko, jakie ma szanse i czy nerwowo wytrzyma batalie z brokerem - podobnie jak przy grze na forexie.

Powodzenia wszystkim, trzymam kciuki. Nie odpuszczajcie łobuzom!

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: GI-Broker

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

zofia145 pisze: Ostatecznie pieniądze udało mi się odzyskać, choć na początku wydawało mi się to mało prawdopodobne. Trafiłam do TJS gdzie uświadomili mi w ogole co to jest ten GIBroker i dostałam kontakt do adwokata Patryka Przeździeckiego od traderów którym wcześniej pomagał. Odbyłam spotkanie w jego kancelarii i zdecydowałam się zlecić sprawę. Trzeba przyznać, że mecenas rzeczywiście jest specjalistą w swoim fachu, robi to od dawna (sam jest traderem i kiedyś sądził się sam z brokerami), i co najważniejsze jest skuteczny. Z pewnością jego medialność przyczynia się do tej skuteczności. Także ze swojej strony mogę śmiało polecić Przeździeckiego, ja jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Po odzyskaniu pieniędzy dostałam drugie życie i w koncu wróciłam do normalności. Wyciągnęłam też wnioski. Teraz gram już tylko samodzielnie, sama zdobywam wiedze, która jest darmowa i ogólnodostępna w internecie, inwestuje tylko takie środki które moge pozwolic sobie stracić, czyli drobny ułamek moich oszczednosci.
sorry ale to juz akurat brzmi jak perfidna reklama i historia rodem z mango telezakupy :D
"kupilam abgymnic i moj brzuch stal sie plaski w tydzien!"

a mozna konkrety zeby to chociaz minimalnie uwiarygodnic? ile pan mecenas wzial? ile gi broker ci wisial? ile sprawa sie ciagnela i jak wygladalo cale postepowanie?

zofia145
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2019, 18:25

Re: GI-Broker

Nieprzeczytany post autor: zofia145 »

Ja odzyskałam swoje pieniądze, więc to chyba normalne, że polecam adwokata który mi pomógł i z pewnością nie jestem jedyna. Dobrze, że jest w środowisku osoba, do której można się zwrócić w takich sprawach, bo jakoś nikt inny wcześniej pomóc mi nie potrafił a zwracałam się gdzie mogłam i dopiero na TJS dostałam namiary na prawnika, który się specjalizuje w temacie. A wierz mi że wcześniej zwracałam się do kilku dużych kancelarii w warszawie i wszyscy rozkładali ręce a inni wprost mówili ze reprezentują firmy brokerskie i nie mogą podjąć mojej sprawy ze względu na konflikt interesow.

Co do samej sprawy to ciągnęła się ładnych pare miesięcy przez ktore GiBroekr wmawial mi ze wszystko moja wina a oni są super firmą ktora przestrzega prawa, regulacji, odgrywali mi jakies nagrania na których niby zgdzam sie na ich warunki, ze zaakceprowalam ich regulaminyh wiec znam ryzyko ze opiekun tylko informował mnie o sytuacji na rynku i nic nie rekomendowal a ja sama dokonywalam transakcji itp. Ostatecznie sprawa zakończyła się ugodą. Chyba rozumiesz, że pieniędzy nie dostałam od tak, tylko musiałam podpisać papier o poufności z zastrzezeniem zwrotu GI Broker wszysktich środków ktore mi wypłacili w razie złamania klauzuli i nie mogę podawać takich szczegółów. Jeśli chodzi o wysokość srodków to odzyskalam wszystko co wplacilam do GiBrokera minus koszty adwokata. Podobno gdybym sprawe ciagnela do etapu sadowego to bylaby mozliwosc odzyskania tez kosztow adwokackich ale na to juz nie mialam sily, zakladajac ze w sadach i prokuraturach sprawy potrafia toczyc sie latami.

alanFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2015, 14:35

Re: GI-Broker

Nieprzeczytany post autor: alanFX »

Brawo Zofia, czyli sprzedałaś się Gi Brokersowi podobnie jak Spain sprzedał się TMS Brokers zamiast cisnąć ich w sądzie i doprowadzić winnych do wyroku! Oni działają dalej i kroją kolejnych przez to że taki klient wezmie pieniadze i nic juz nie moze dale zrobic z nimi, może trzeba było jednak to gdzies zglosic nawet anonimowo: KNF, Poruratura, Sąd, Rzecznik FInansowy? Może ochroniłabys w ten sposób inne ofiary? Nie pomyslalas o tym?

Przypuszczam że dowody na swoje oskarżenia raczej miałaś miznerne skoro nie zdecydowałaś się na wiecej :roll:

zofia145
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2019, 18:25

Re: GI-Broker

Nieprzeczytany post autor: zofia145 »

Kolego drogi ALANFX: dowody miałam jakie miałam i jakby to nie była ich wina i wszystko byloby z ich storny tak super to na ugodzie by sie nie skonczylo, wierz mi, że zrobiłam co mogłam do KNFu też pisałam ale to jak pisanie na Berdyczów dostałam od nich wymijające pismo ze powinnam zwrócić się w tej sprawie do uwaga do: Czeskiego Banku Narodowego :P bo KNF nie jest władny i nic w tej sprawie nie poradzi

Maria12345!!!
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2019, 08:06

Re: GI-Broker

Nieprzeczytany post autor: Maria12345!!! »

Gi broker to jedno wielkie oszustwo, mnie naciagneli na 5000dolarow z czego udało mi się odzyskać 1000dolarow. Straszylam ich sądem w końcu poszłam na układ i chociaż tyle odzyskałam. Jak wszystkiego straciłam opiekun moj znikł na dobre.

Elegancko
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 14 lut 2012, 15:01

Re: GI-Broker

Nieprzeczytany post autor: Elegancko »

Dostalem dzisiaj wezwanie na komende w sprawie GI-Brokers z art. 286 jako swiadek. Nigdy nie mialem u nich konta ale chyba sa powiazani z HighSky Broker, gdzie zalozylem kiedys konto. Szkoda, ze przez taki krzak bede musial tracic czas na komendzie :)

ryszardk2003
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 15:35

Re: GI-Broker

Nieprzeczytany post autor: ryszardk2003 »

To jak rynek pójdzie to nikt nie wie, ale nakłanianie do realnego depozytu oraz do powiększenia depozytu to przestępstwo wyłudzenia.

ODPOWIEDZ