GI-Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Eduardo
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2019, 00:39

Re: GI-Broker

Nieprzeczytany post autor: Eduardo »

Szukam osob oszukanych orzez Gi Broker.

19anka92
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2019, 18:41

Re: GI-Broker

Nieprzeczytany post autor: 19anka92 »

To znalazłeś. Straciłam okolo 100 tys zł.. ;/ a oni namawiają tylko żeby dalej wpłacać mysla że pieniądze spadają z nieba

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: GI-Broker

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

Te pieniądze ci ukradli ,czy sama źle inwestowałaś ?

19anka92
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2019, 18:41

Re: GI-Broker

Nieprzeczytany post autor: 19anka92 »

Jestem naiwna i tyle ale mam nauczkę na przyszłość. Konto wyzerowane a oni nadal dzwonią i namawiają do wpłaty pieniędzy, że teraz jestem bogatsza o doświadczenia i jest szansa żebym się odbiła małymi kroczkami.
Zastanawiam się czy oni faktycznie grają nieuczciwie czy to tylko moje złe ruchy inwestycyjne doprowadziły do bankructwa

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: GI-Broker

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

skoro wtopilas a oni dzwonia i namawiaja do wplaty to nie wiem skad watpliwosci ??? tak robi TYLKO oszust i naciagacz

alanFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2015, 14:35

Re: GI-Broker

Nieprzeczytany post autor: alanFX »

Serio 100 tysięcy złotych puściłaś z dymem w "boiler roomie"? Chciałaś pohazardować? A teraz wielki płacz? Zaślepiły Cie pieniądze i obietnice nagabywaczy z GiBroekra? Myslalas ze bez pracy przy pomocy opiekuna GI Broker zrobisz w tydzień bańkę na forexie? Łatwy hajs na forexie - na to liczylas? A tu same straty i dopłaty do rachunku.... brawo!

Na tym forum (i nie tylko tu) ostrzegali już od dawna przed GI Broker. To są łowcy frajerów! Wpłaciłaś 100 tys i nawet nie sprawdziłaś komu powierzasz swoje ciezko zarobione pieniądze??? Żal.

Może zamiast do adwokata i do sądu powinnaś udać się do psychologa i popracować nad sobą?

Przeździecki reprezentował poszkodowanych w sporach sądowych przeciwko TMS Brokers i rzeczywiście uratował ludziom tylki, którzy mieli debety do zapłacenia TMSowi po kilkaset tysięcy złotych, utrate mieszkan i oszczednosci zycia. Tak tak na forexie też mozna miec debet nie zapominaj i ciesz sie ze oprócz 100 tys. które wplacilas nie masz drugich 100 tysiecy do splaty jako debet! Zwłaszca jak cie GI Broker przemalował na klienta "pro". Trader o pseudonimie Spain podobno wygrał nawet od TMSu spore odszkodowanie za Czarny Czwartek na CHF i TMS zatrudnił go jako szkoleniowca w ramach rekompensaty. Wiec jest możliwe zeby z brokerem wygrac i czasem sie udaje ale wiadomo nie zawsze i nie kazdemu https://www.youtube.com/watch?v=Ya6FtruTvHE

Czy warto wykladać kolejne pieniądze na sądzenie się i zadłuzanie? Nie wiem. Czy kase uda się odzyskać też nie wiem choc znam takich którzy odzyskali hajs od boiler roomow. Porozmawiaj z adwoaktem, przedstaw dowody, niech on oceni twoje szanse.

Jesteś dorosła. Narobiłaś głupot. Słuchałaś opiekuna GI Broker. Wyszło jak wyszło. Sama wreszcie zacznij podejmowac decyzje i odpowiadac za siebie.

A może lepiej dopłacić do rachunku i grać dalej? :d

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: GI-Broker

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

oj alan alan co ty taki niemily dla poszkodowanej damy
nikt sie geniuszem nie urodzil a ona juz chyba bolesna lekcje przeszla. ty cos czuje ze swoje bolesne bledy tez masz juz za soba skoro rozladowujesz swoja frustracje na forum dajac takie suuuuuper 'nauki'

twoj idol Spain tez geniuszem nie byl bo adwokat na nim zarobil, po telewizjach ciagnal a ostatecznie nie dostal odszkodowania // a przynajmniej nie mogl o tym napisac publicznie // tylko powiedzial ze 'sprawa zalatwiona' wiec cos czuje ze dostal gwarancje zatrudnienia na jakis czas i anulacje debetu i warunek MILCZENIA. dobre i to ale jak to o nim swiadczy gdzie przez 2 lata nazywa brokera oszustem a potem sam dla niego pracuje??? :lol: :lol:

pani Aniu nikt geniuszem sie nie urodzil / bledy sie zdarzaja. teraz mleko sie rozlalo i mozna probowac przez adwokata / niekoniecznie tego wskazanego / ale oplacalnosc trzeba samemu sobie przeliczyc. a jak nie to wziac sie w garsc, zrobic fatalny pr oszustom i uchronic innych przed jego mackami

alanFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2015, 14:35

Re: GI-Broker

Nieprzeczytany post autor: alanFX »

forex-trader a kto z nas forumowiczy takich bolesnych lekcji nie przeżył? wiadomo nie raz nie dwa depo wyzerowalem ale przynajmniej biore za to odpowiedzialność, moje decyzje, moje straty i moje zyski i nie obarczam innych za wlasne bledy i nie słucham brokerowych podpowiadaczy ktorzy tylko chca ci konto wyzerowac

Co do Spaina to znalem go osobiscie z TJS i zdecydowanie moim idolem nie jest (z roznych względów nie warto o tym pisac) ale fakt jest faktem ze najpierw w sadzie wygral umorzenie debetu a potem TMS wyplacil mu odszkodowanie i zatrudnil na etacie w ramach ugody. Także wojne z TMSem chłopak wygrał i dobrze na tym zarobił plus jeszcze pokazał się w telewizjach i skompromitował TMS za to co mu zrobili. Raczej na pewno adwokat za darmo sprawy mu nie prowadził i też z pewnością dobrze zarobił, bo niby z jakiej racji miałby chłop za darmo tyrać?

Co do oceny moralnej zachowania Spaina nie mnie oceniac. Dostal pieniądze za zamkniecie geby i zakonczenie chodzenia po telewizjach z mecenasem to wział. Pewnie wiekszość zrobiłaby to samo na jego miejscu. W koncu zanim sprawa ujrzala swiatlo dzienne nikt mu szans nie dawał w sadzie z TMS a na koncu to TMS musiał bulic :lol:

Szanownej koleżance życze odzyskania wtopionych pieniędzy. I madrych decyzji na przyszlosc.

Co do robienia szumu jak sugeruje forex-trader nie odradzam zupełnie, ale zalecam ostrożność i rozwage - jak bedziesz robic to nieumiejetnie skonczy się pozwem o znieważnie brokera naruszenie dobr osobistych i wysokim odszkodowaniem.

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: GI-Broker

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

sam sobie zaprzeczasz alan. najpierw jedziesz po biednej Ani a potem mowisz ze kazdy popelnia bledy. pozniej chwalisz sie ze hiszpana znasz osobiscie i jak to udalo mu sie ugrac swoje w batalii sadowej dzieki super skutecznemu prawnikowi.

a co? hiszpan bledu nie popelnil trejdujac u byle jakiego broka? ladujac sie w rynek jak zmiennosc szaleje? :lol: mozna powiedziec ze jemu tez sie to nie oplacilo i zrobil gafe bo powinien usiasc na lapach i przeczekac a nie sie pchac w rynek. a potem debet i placz ze nie wyszlo :lol:

no ale nie. czasem jak popelnimy blad to nie znaczy ze jeszcze dodatkowo ktos nas NIE OSZUKAL i nam w tym nie pomogl no nie? 8)

a ja nie wiem jak mozna inaczej nazwac firme BROKERSKA ktora klamie, naklania do inwestowania, do doplacania depo z zwiekszajaca sie strata obiecujac zyski i zerujac na naiwnosci i braku doswiadczenia? i to jeszcze w brew wszelkim regulacjom i przepisom.
jak dla mnie to tez OSZUSTWO /// pod warunkiem ze wszystko co kolezanka i reszta osob pisze to prawda /// tylko problem moze byc z udowodnieniem ale czytajac ten temat widac ze poszkodowanych jest wiecej

a ten gi broker to nie zadne seszele czy nwaet cypr tylko PRAGA. jeszcze marka nalezaca do firmy ktora jest na rynku dobre kilka lat - HIGHSKY

to czemu miala by o to nie walczyc jak slynny hiszpanski spekulant ???? Ania walcz / o ile cie na to stac / precz z oszustami /

alanFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2015, 14:35

Re: GI-Broker

Nieprzeczytany post autor: alanFX »

Forex Trader czytaj ze zrozumieniem kolego!

Wprost nazywam w swoich postach Gi Brokera boiler roomem - czyli wałem, oszustwem jak kto woli.

Nikomu z poszkodowanych przez Gi Brokera nie odradzam walki o stracone pieniądze. Jeśli rzeczywiście wina leży po stronie firmy to jak najbardziej powinniście powalczyć.

ODPOWIEDZ