GBP/USD - banalny system, czy działa?

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
KRZYSIEKG
Gaduła
Gaduła
Posty: 165
Rejestracja: 30 gru 2008, 08:45

Nieprzeczytany post autor: KRZYSIEKG »

Tomaszek pisze:sell na Eur/USD od 1, 3960 z tp 1,3710. Pewniak
Daj mi numer tej wróżki... :)
Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

candleelephants
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 02 mar 2010, 19:45

Nieprzeczytany post autor: candleelephants »

Tomaszek pisze:Witam, mam teraz pewniaka 250 pipsiorów, dałem właśnie sell na Eur/USD od 1, 3960 z tp 1,3710. Pewniak:):):)

Wrzuciłem 10000 PLN na real, i dałem na to zlecenie 8 lotów z sl 30 pips, jak stracę to jakieś 6500 PLN jak zyskam to 55000 i będe miał za co spokojnie inwestować.

Tylko patrzeć jak będzie pięknie jechało w dół !!!

Czekałem na ten moment od tygodnia:):):)

Teraz jadę na wypoczynek wracam za kilka dni i zobaczymy co będzie dalej!!

pozdrawiam
Rozwaliłeś mnie, ale podoba mi się takie podejście. Może rzeczywiści lepiej poświecić 6500zł i dać sobie spokój na zawsze niż tkwić w tym kolejne 2 lata na "0"zł i tracić kupę czasu i nerwów. A jak Ci się uda to w ogóle będzie świeto.
Obawiałbym się tylko jednej rzeczy - tzn jak np na G20 się nie dogadają albo pokłócą to jeb*ną luką w góre na te 200 pipsów to masz generalnie dług u brokera zapewne na 50tys zł:D
Ale bedzie dobrze czuje to.;d
udanego wypoczynku i Powodzenia.

dzikus
Gaduła
Gaduła
Posty: 177
Rejestracja: 19 paź 2009, 20:55

Nieprzeczytany post autor: dzikus »

candleelephants pisze:Może rzeczywiści lepiej poświecić 6500zł i dać sobie spokój na zawsze niż tkwić w tym kolejne 2 lata na "0"zł i tracić kupę czasu i nerwów. A jak Ci się uda to w ogóle będzie świeto.
Dobrze że żaden z was nie jest lekarzem :D chyba że ... ??

Zastanawiam się , czy nawet jeśli tym razem się uda to co zrobi ? no przecież można załadować "wygraną:" kase w jeszcze jedną jakąś "pewną" pozycje , łoooooo z tego to będzie pewnie z pół miliona :P hehehe hehehe , no bez jaj i to nie jest hazard ? A jak teraz załóżmy będzie miał te tp a za drugim opierdzieli to wszystko , hmm no przecież wtedy się udało , da waj oszczędzone 20 000 w fx ! Albo apartament na hawajach albo tyranie przez kolejnych kilka lat hehehe . Bosko
Price Action

candleelephants
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 02 mar 2010, 19:45

Nieprzeczytany post autor: candleelephants »

nie no jak ma stracić "tylko" wkład własny co może stracić - nie są to pieniądze na życie to nie jest tak źle. Tu jest jakieś prawdopodobieństwo wygranej sensowne a nie jak w przypadku totka lotka. grunt żeby nie stracić więcej niż trzeba.
Ja siedzę na forexie przez wlaśnie około ponad 2 lata i mój bilans całkowity na dzień dzisiejszy wynosi ok + 700zł. wiec generalnie miesieczna moja pensja wynosi 29,166zł...... czy warto było zawracać głowę? jeszcze mam nadzieję że tak bo widze postęp - nie byłem stratny żadnego miesiąca z ostatnich trzech:D ale jak się kiedyś zdenerwuję to zrobie podobnie jak kolega i wrócę do pracy najemnika w najgorszym wypadku:D
Pozdro:)
If i were a rich man, yubby dibby dibby dibby dibby dibby dibby dum!

Awatar użytkownika
L1su
Gaduła
Gaduła
Posty: 92
Rejestracja: 02 lip 2005, 18:31

Nieprzeczytany post autor: L1su »

chlopie co sie tak spinasz, jego kasa jego problem
dzikus pisze:
candleelephants pisze:Może rzeczywiści lepiej poświecić 6500zł i dać sobie spokój na zawsze niż tkwić w tym kolejne 2 lata na "0"zł i tracić kupę czasu i nerwów. A jak Ci się uda to w ogóle będzie świeto.
Dobrze że żaden z was nie jest lekarzem :D chyba że ... ??

Zastanawiam się , czy nawet jeśli tym razem się uda to co zrobi ? no przecież można załadować "wygraną:" kase w jeszcze jedną jakąś "pewną" pozycje , łoooooo z tego to będzie pewnie z pół miliona :P hehehe hehehe , no bez jaj i to nie jest hazard ? A jak teraz załóżmy będzie miał te tp a za drugim opierdzieli to wszystko , hmm no przecież wtedy się udało , da waj oszczędzone 20 000 w fx ! Albo apartament na hawajach albo tyranie przez kolejnych kilka lat hehehe . Bosko
Anyone who has never made a mistake has never tried anything new

dzikus
Gaduła
Gaduła
Posty: 177
Rejestracja: 19 paź 2009, 20:55

Nieprzeczytany post autor: dzikus »

L1su pisze: chlopie co sie tak spinasz, jego kasa jego problem
Racja , ale skoro pisze to na forum , to w tym problemie uczestniczy każdy kto to przeczyta . To nie spinanie się tylko może ostrzejsza niż powinna być krytyka . Pisze że to nie hazard , więc pytam się co ? Życząc mu powodzenia gorzej bym go potraktował niż przez czepianie się .
Price Action

cinek907
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 16 lis 2008, 23:11

Nieprzeczytany post autor: cinek907 »

Lepsze niż reality show....Życze tego TP i czekam z utęsknieniem na kolejne ruchy 8)

LucaFx
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 17 gru 2009, 12:02

Nieprzeczytany post autor: LucaFx »

Tomaszek pisze:Witam, mam teraz pewniaka 250 pipsiorów, dałem właśnie sell na Eur/USD od 1, 3960 z tp 1,3710. Pewniak:):):)

Wrzuciłem 10000 PLN na real, i dałem na to zlecenie 8 lotów z sl 30 pips, jak stracę to jakieś 6500 PLN jak zyskam to 55000 i będe miał za co spokojnie inwestować.

Tylko patrzeć jak będzie pięknie jechało w dół !!!

Czekałem na ten moment od tygodnia:):):)

Teraz jadę na wypoczynek wracam za kilka dni i zobaczymy co będzie dalej!!

pozdrawiam
Aż przykro patrzeć :/. Mam nadzieje, że to co się stało zakończy twoje hazardowe zapędy.

dzikus
Gaduła
Gaduła
Posty: 177
Rejestracja: 19 paź 2009, 20:55

Nieprzeczytany post autor: dzikus »

Forex to nie je bajka :D A najśmieszniejsze jest to że mógł zabrać z 90 pipsów jak dobrze patrzyłem :D Są decyzje dobre , złe lub powalające głupotą . Mógł pilnować pozycji a nie stawiać na szczęście , załadować BE . Eh szkoda słów . Nie moja sprawa zresztą .
Price Action

Awatar użytkownika
Mike_Scofield
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 901
Rejestracja: 03 maja 2009, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Mike_Scofield »

dzikus pisze:Są decyzje dobre , złe lub powalające głupotą
Święta prawda.
http://www.youtube.com/watch?v=glp32CTmvD4
"Wieloma strategiami można zarabiać i wszystkimi można tracić." Mike Scofield
"Wszystko rozgrywa się w głowie, a nie na wykresie" Mike Scofield

ODPOWIEDZ