GBP/USD - banalny system, czy działa?

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
inwestor86
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1594
Rejestracja: 17 lis 2008, 11:53

Nieprzeczytany post autor: inwestor86 »

morderca pisze:
p.s. ciekawe, ze tylko ci, ktorzy zarejestrowali sie w 2010 roku od razu rzucili temat, ze to niemozliwe
Weronika, która wyczynia tutaj cuda pisała kiedyś, że 100% rocznie przy rozsądnym ryzyku jest dla niej nie do przeskoczenia. Tomaszek według swojego systemu zawarł przez 3 miesiące góra 70 transakcji. Taki kubeł zimnej wody może się przydać. Mnie też zjechało tu dużo osób niedawno i myślę, że to ma sens. No, ale ja się nie znam.
slaby argument, Weronika trejduje na 300% - 400% miesiecznie, spojrz na jej fxbook..

100% rocznie to przy ryzyku 1% na tranzakcje, eot z mojej strony, powodzenia

Awatar użytkownika
morderca
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 04 wrz 2010, 11:44

Nieprzeczytany post autor: morderca »

Tomaszek zrobi jak uważa, ale ja ze swojej strony mówię, że lepiej zacząć grać na dużo mniejszym depozycie, albo jeszcze lepiej na demo konto pociągnąć. Co prawda niektórym się udaje osiągnąć sukces w krótkim czasie, ale po co się napalać. Lepiej poczekać. No ale ja się nie znam.

Tomaszek
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 29 wrz 2010, 11:57

Nieprzeczytany post autor: Tomaszek »

zamknąłem dzisiaj na 1,5781,
40 pipsów na plus
obecne saldo: 173 pipsy

dziękuję wszystkim za wypowiedzi, może i dostanę kubeł zimnej wody, może tak mam być, ale dalej będę testował i pisał codziennie, pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia

tomeczek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 16 wrz 2010, 09:20

Nieprzeczytany post autor: tomeczek »

hej

na jakiej podstawie obstawiasz sell czy buy ? grasz po prostu z trendem ?


nie wiem czemu ale wydaje mi sie banalne i właśnie dlatego sensowne

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

Nie chcę nic komentować - po prostu będę obserwował i po pewnym czasie opiszę swoje spostrzeżenia - mam nadzieję, że nie zrezygnujesz po kilku stronach dziennika - jak robi to większość osób. :D

Zobaczymy co z tego wyjdzie - a czy możesz się podłączyć pod jakiś publikator? np. myfxbook, czy mt4stats, mt4live.?

8)
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
pan_martino
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 01 kwie 2009, 13:51

Nieprzeczytany post autor: pan_martino »

Oczywiscie wszyscy wspieraja kolege, brawo dla was panowie, to ze wam sie nie udalo nie znaczy ze innym tez sie nie uda.

Dzialaj dalej ale tak jak wczesniej bylo napisane. Jezeli juz poznales swoj system i przetestowales go przez 3 msc to teraz pora na przetestowanie samego siebie. Wez 1000zl, wplac na admiral markets (albo gdzie indziej, ale wg mnie jest dobry dla poczatkujacych bo ma mini loty i obsluguje pln) i cwicz przez min nastepne 3 miesiace.
I nie sluchaj innych bo ja po 4msc na demo robilem po 300% w dwa tygodnie (i to dwa razy pod rzad!). Tez nie spedzalem zbyt duzo czasu a wiekszosc zlecen ktore dawalem to zlecenia oczekujace. Oczywiscie potem troche sie niesmiertelnosc zalaczyla, ale to juz inna bajka ;)

Pzdr

cinek907
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 16 lis 2008, 23:11

Nieprzeczytany post autor: cinek907 »

pan_martino pisze:Oczywiscie wszyscy wspieraja kolege, brawo dla was panowie, to ze wam sie nie udalo nie znaczy ze innym tez sie nie uda.
Ciężko troszke wspierać system praktycznie na chybił trafił, z brakiem MM i ryzykiem ok 2 tysi na transakcje...Aczkolwiek trzymam kciuki.
Pozostałą część posta o mikrolotach i 1000 zł popieram już w 100%.
Pozdrawiam

fx_rambo
Gaduła
Gaduła
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2010, 17:11

Nieprzeczytany post autor: fx_rambo »

pan_martino pisze:Oczywiscie wszyscy wspieraja kolege, brawo dla was panowie, to ze wam sie nie udalo nie znaczy ze innym tez sie nie uda.

jak rozmowa z "chorym"
człowieku gdzie ja np: napisałem ze mi się nie udało
napisałem swoje spostrzeżenia i tyle
mam tam ciut doświadczenia, bo siedzę przed monitorami na fx 12h dziennie od 94r.
"gracz fx" to normalny zawód jak każdy inny, i rządzi się tez swoimi prawami
i tu się nie ma coś udawać czy nie, wesprzeć tu tez nikt nikogo nie jest w stanie

hehehehe może wyjaśnię to w inny sposób:

panowie przez 3 tygodnie przeczytałem troszkę literatury o leczeniu zębów
powierciłem troszeczkę na sztucznych szczekach
ale zapewniam plomby wyglądają perfekcyjnie
nie mam dużo czasu podczas dnia ale jakieś 2 h zawsze znalazlem
jak kogoś z kolegów zęby bolą to chętnie pojadę na wizytę domowa
ktoś się zgłosi ???? na pierwszego pacjenta

Tomaszek
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 29 wrz 2010, 11:57

Nieprzeczytany post autor: Tomaszek »

Witam

oto pozycja otwarta dzisiaj:
19053507 2010.09.30 08:29 sell 1.50 gbpusd 1.5858 1.5908 1.5758

Skorzystam z Waszych raz, jeżeli trzeci miesiąc testów wypadnie pomyślnie, to zacznę na realu z depo 3000 zł i z tym popróbuję przez kolejne 3 miesiące. co do ryzyka to dziękuję za wskazówki, jeżeli system będzie działał to wielkość pozycji zawsze można ustawić do posiadanego kapitała aby ryzyko było ok, tym się zajmę tuż przed inwestowaniem na realu. Co do pytania jak obstawiasz sell czy buy, to nie chciałbym narazie szczegółowo opisywać, zrobię to po miesiącu jak system zadziała i zarobię te 700 pipsów :):):)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Tomaszek
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 29 wrz 2010, 11:57

Nieprzeczytany post autor: Tomaszek »

no niestety -50 pipsów, 14 pipsów zabrakło i zamiast -50 byłoby 100 na plus, muszę poprawić coś w systemie bo w poprzednich dwóch miesiącach miałem podobne sytuacje zaraz za sl wykres zawracał i jechał do mojego tp.
No ale cóż strata to strata.

obecne saldo: +123 pipsy

ODPOWIEDZ