FXsalt , www.fxsalt.com

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
ugangu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 05 paź 2009, 12:47

Nieprzeczytany post autor: ugangu »

Hikari pisze:

No chlopcy, ilu z was korzysta z uslug tego brokera i jak jest z wyplatami.
Ja najczęściej wypłacam przez Moneybookers bo tak jest najszybciej i dla mnie najwygodniej. Zdarzało mi się wcześniej wypłacać przelewem bankowym do ING.
Czas realizacji:
Moneybookers: zazwyczaj kilka godzin od zlecenia wypłaty
Bank ING: 1-2 dni, max 3 dni

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Hikari pisze:Niezależnie administrowane i wydzielone Rachunki Klientów - Środki pieniężne deponowane w banku Barclays Bank International. Ponadto, Klienci mogą korzystać z dodatkowego płaszcza zabezpieczeń: gwarancji udzielanych przez powiernika Turnstone.

To przekonuje!

No chlopcy, ilu z was korzysta z uslug tego brokera i jak jest z wyplatami.

@brok jak wprowadzisz NT to jestem Twoim klientem!
Prawie pół roku. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. 2 konta - zyskowne. Mój sposób gry to buy/sell stopy z małym SL i nawet przy czymś takim nie ma praktycznie poślizgów.

Na razie nie zapeszajmy, ale jest dobrze.

mario83
Gaduła
Gaduła
Posty: 159
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:35

Nieprzeczytany post autor: mario83 »

Dzwonie na PL numer i dostaje odpowiedz:

- sprawdz czy wprowadziles poprawny numer. Kontakt na skype jest niemozliwy... polski przedstawiciel upadl czy cos dzieje sie niepokojacego z brokerem?
kupuj POLSKIE produkty

Awatar użytkownika
MrYogi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 935
Rejestracja: 25 gru 2007, 19:18

Nieprzeczytany post autor: MrYogi »

mario83 pisze:Dzwonie na PL numer i dostaje odpowiedz:

- sprawdz czy wprowadziles poprawny numer. Kontakt na skype jest niemozliwy... polski przedstawiciel upadl czy cos dzieje sie niepokojacego z brokerem?
Nie przesadzaj :) to nie tragedia, też tak czasem mam że jak mi Skype siądzie to odrazu telefon tez ( bramka Voip ) więc wystarczy że suportowi coś się spierniczyło na lini i gotowe.
Rzeczą, którą najtrudniej w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy.
Albert Einstein

MajorGC
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 806
Rejestracja: 08 gru 2009, 22:39

Nieprzeczytany post autor: MajorGC »

Po niemal miesiącu testów narazie demo moge stwierdzić, że wszystko ładnie chodzi i raz widziałem duży spread wielkości 5 pipsów. Poza tym najczęściej trzyma się między 0,7-1,5 pipsa. Nie ma, żadnych commissions co w przeciwieństwie do JadeFX jest lepszą ofertą. W najbliższym czasie mam zamiar wrzućic testowo realne pieniądze. Wtedy zobacze jak się spisuje wszystko w rzeczywistości.
"Zanim zareagujesz - pomyśl, zanim wydasz - zarób, zanim sie poddasz - spróbuj." Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
MrYogi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 935
Rejestracja: 25 gru 2007, 19:18

Nieprzeczytany post autor: MrYogi »

Commison jest, tylko wliczony w spread, chyba 0.5 pipsa o ile pamiętam
Rzeczą, którą najtrudniej w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy.
Albert Einstein

MajorGC
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 806
Rejestracja: 08 gru 2009, 22:39

Nieprzeczytany post autor: MajorGC »

MrYogi pisze:Commison jest, tylko wliczony w spread, chyba 0.5 pipsa o ile pamiętam
Masz racje, źle się wyraziłem. Miałem bardziej na myśli dodatkowe od transakcji.
Czy mają oni jakąs minimalną kwote wymaganą do otwarcia konta? Bo dziwnie nigdzie nie wymieniają kwot dla rodzajów kont.
"Zanim zareagujesz - pomyśl, zanim wydasz - zarób, zanim sie poddasz - spróbuj." Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
MrYogi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 935
Rejestracja: 25 gru 2007, 19:18

Nieprzeczytany post autor: MrYogi »

250 USD lub równowartość w innej walucie.
Rzeczą, którą najtrudniej w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy.
Albert Einstein

inso
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 07 maja 2010, 11:16

Nieprzeczytany post autor: inso »

i jak sprawuje sie ten broker? malo informacji ogolnie o tej firmie, wiec sie wacham czy zalozyc konto u nich. Wyplacal ktos jakies wieksze kwoty?

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

inso pisze:i jak sprawuje sie ten broker? malo informacji ogolnie o tej firmie, wiec sie wacham czy zalozyc konto u nich. Wyplacal ktos jakies wieksze kwoty?
Jak na razie tfu, tfu bardzo dobrze.

Zależy co jest większą kwotą, ale ja na razie tylko jedną wypłatę robiłem - bez problemu, ale nie była to jakaś duża kwota - około 1k USD.

Po pół roku z tym brokerem mogę polecić, ale wiadomo, że ciężko powiedzieć jak będzie dalej.

ODPOWIEDZ