FXsalt , www.fxsalt.com

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

ugangu pisze:FxSalt spełnia te warunki i dlatego polecam najpierw przetestować (nawet bardzo malutkim depozytem) a dopiero później oceniać Cool
taa .. wszystkim o to chodzi :lol:
ugangu pisze:Mam rachunki u 4 brokerów i muszę przyznać, że FxSalt wypada w tej chwili najlepiej pod względem obsługi klienta a także pod względem szybkości działania.
tez mam u nich rachunek i 20 innych jakoś nie mam ich czym pochwalić, ze poki co mam + n <50 %
http://fxsalt-pl.com/partners - fixatorowe cuda
hehe "zielony potworek" moglby powiedziec iloma moimi kontami sie opiekuje.. to jest dopiero IB :D
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

ugangu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 05 paź 2009, 12:47

Nieprzeczytany post autor: ugangu »

Ja akurat oceniłem jakoś obsługi i szybkość działania a Ty prezentujesz link do strony z partnerami... nie wiem co ma wspólnego jedno z drugim.

Jak ja wybieram brokera to (jak już wspomniałem w poście wcześniej) mało interesujący jest dla mnie fakt, że ktoś sponsoruje F1 lub inne wyścigi, wysyła gadżety lub ma cokolwiek innego w partnerach. Ja po prostu na to nie zerkam bo to mi w niczym nie pomoże a już na pewno nie w tradingu.
Nie mam zamiaru się przegadywać bo nie taki był mój cel. Ja nie muszę nikogo przekonywać i niczego tłumaczyć.

Chciałem wyrazić moje zdanie i to zrobiłem. Może akurat mój post będzie komuś przydatny. Tyle z mojej strony... Koniec :)

Awatar użytkownika
Cool
Gaduła
Gaduła
Posty: 98
Rejestracja: 30 lis 2006, 21:31

Nieprzeczytany post autor: Cool »

Ostatnio słyszałem wiele dobrego o Fxsalt. Nie rozumiem opinii osób, które nie korzystały z usług w/w i wypowiadają się na temat brokera.
https://forex.inwest-24.pl/
Wszystko o rynku Forex

radse
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 13 lip 2010, 23:28

Nieprzeczytany post autor: radse »

Ja drodzy koledzy rozumiem ludzi którzy tak a nie inaczej się wypowiadają:

1 użytkownik raposo moderator i zarazem broker wprowadzajacy Fx Pro

2 użytkownik MrYogi prowadzi szkolenia o tematyce forexowej

3 coś dużo tu osób krytykujących i zaangażowanych w konkurencję bezpośrednią.

4 niedługo całe to forum przy takim zaangażowaniu administratorów w pobieraniu swojej doli ze spreadów i ze stron promujących brokerów stanie się wyłącznie maszynką propagandy i kółkiem wzajemnego wspierania;)

5 Dlaczego w ogóle jeśli mówicie o rzetelnej informacji na temat platform podczas gdy moderatorami są osoby które same są brokerami wprowadzającymi. (już widzę argument tak jesteśmy ale jesteśmy wprowadzającymi tych najlepszych, tych jedynych słusznych, tych bez cienia wątpliwości itd). Ja jakoś nie kupię argumentów które wymieniłem bo oczywiste jest, że moderowanie takich tematów i bycie zaangażowanym w projekty konkurencyjne przy elementarnej bezstronności wymaga milczenia w takich sprawach. Jednym słowem TAK MODERUJMY ŻEBY NA TYM DOBRZE ZAROBIĆ;)

Po tym wszystkim co właściwie spowodowało, że po długim czasie nieobecności na tym forum założyłem znów konto, żeby napisać co myślę, napiszę co myślę o Fx Salt.

Z ręką na sercu i pełną uczciwością napiszę, że nie mam tam rachunku real, mam jedynie demko a jak to mnie nauczyło np Fx Pro nigdy nie wypowiem się o brokerze na podstawie demka bo przeważnie nie ma ono nic wspólnego z kontem rzeczywistym (sprawdze za chwilę czy moderatorzy w wątku Fx Pro pisali, że demko jakoś tak dużo szybciej działą niż real).
Co do strony Fx Salt powiem tylko tyle, że warto byłoby umieścić na stronie informację na temat dostarczycieli płynności, ponieważ jak tu zostało napisane więcej jest u nich dostarczycieli płynności niż w innych konkurencyjnych firmach. Warto, żeby takimi informacjami chwalić się na stronie ponieważ informacje umieszczane na forach mają to do siebie, że z natury obdarzone są dużą dozą propagandy (tu niestety jak pokazali moderatorzy na najwyższym szczeblu;) ).

Życzę i Fx Salt szybkiego rozwoju i z czystej ciekawości za jakiś czas założę sobie u nich rachunek mały aby samemu dowiedzieć się czegoś na ich temat.

Pokłaniam się również w stronę tego forum, które ma wielki dorobek ale w tak banalny sposób rozmienia się na drobne i poddaje w wątpliwość pluralizm wypowiedzi i zasady wolnej konkurencji. Gdyby ktoś miał jakieś ale to byłby to pluralizm, ale jeśli nagle widzimy atak krytyki ze strony moderatorów, którzy przy ani jednej ze swych wypowiedzi w tym wątku nie powiedzieli o swoim ograniczonym obiektywizmie z powodów konkurencyjnych to wybaczcie ale jakież to prymitywne.

Za chwile widzę kolejny atak że jestem z Fx Salt powiązany itd... głupio byłoby gdyby ten atak przeprowadzili znów moderatorzy bo byłby to szczyt hipokryzji.

Awatar użytkownika
MrYogi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 935
Rejestracja: 25 gru 2007, 19:18

Nieprzeczytany post autor: MrYogi »

radse pisze:Ja drodzy koledzy rozumiem ludzi którzy tak a nie inaczej się wypowiadają:

1 użytkownik raposo moderator i zarazem broker wprowadzajacy Fx Pro

2 użytkownik MrYogi prowadzi szkolenia o tematyce forexowej

3 coś dużo tu osób krytykujących i zaangażowanych w konkurencję bezpośrednią.

4 niedługo całe to forum przy takim zaangażowaniu administratorów w pobieraniu swojej doli ze spreadów i ze stron promujących brokerów stanie się wyłącznie maszynką propagandy i kółkiem wzajemnego wspierania;)

5 Dlaczego w ogóle jeśli mówicie o rzetelnej informacji na temat platform podczas gdy moderatorami są osoby które same są brokerami wprowadzającymi. (już widzę argument tak jesteśmy ale jesteśmy wprowadzającymi tych najlepszych, tych jedynych słusznych, tych bez cienia wątpliwości itd). Ja jakoś nie kupię argumentów które wymieniłem bo oczywiste jest, że moderowanie takich tematów i bycie zaangażowanym w projekty konkurencyjne przy elementarnej bezstronności wymaga milczenia w takich sprawach. Jednym słowem TAK MODERUJMY ŻEBY NA TYM DOBRZE ZAROBIĆ;)
Jeśli nie zauważyłes ( a raczje napewno ) to tak :

1 : Raposo nie ma uprawnień w dziale platform transakcyjnych.

2 : Ja nie ma uprawnień w dziale reklam i na temat szkoleń się nie wypowiadam.

3 : Tak jest zawsze i wszędzie ( niestety )

4 : Kolejny zwolennik teorii spiskowych ?

5 : Jak zapewne zauważyłeś moderatorów jest kilku i się pilnujemy nawzajem. Problemu nie ma.

Ps. Następnym razem nie rób śmietnika w danym temacie, albo dopisz do tematu które te informację się odnoszą, albo załóż nowy temat jeśli takiego nie ma.
Rzeczą, którą najtrudniej w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy.
Albert Einstein

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

radse pisze:5 Dlaczego w ogóle jeśli mówicie o rzetelnej informacji na temat platform podczas gdy moderatorami są osoby które same są brokerami wprowadzającymi. (już widzę argument tak jesteśmy ale jesteśmy wprowadzającymi tych najlepszych, tych jedynych słusznych, tych bez cienia wątpliwości itd). Ja jakoś nie kupię argumentów które wymieniłem bo oczywiste jest, że moderowanie takich tematów i bycie zaangażowanym w projekty konkurencyjne przy elementarnej bezstronności wymaga milczenia w takich sprawach. Jednym słowem TAK MODERUJMY ŻEBY NA TYM DOBRZE ZAROBIĆ
Odniosę się tyko do tego co warto.
Jak MrYogi napisał - nie mam uprawnień moderacyjnych w dziale z platformami transakcyjnymi i w tym dziale jestem użytkownikiem jak każdy inny. Nigdy nie moderowałem jakiegokolwiek wątku o brokerze.
Ba, mi samemu zaproponowano moderowanie forum i sam zrezygnowałem z funkcji moda w tym dziale. M.in. po to właśnie by takie osoby jak radse nie miały racji i mogły szukać teorii spiskowych gdzie indziej ;).

Pozdrawiam Cię Cool ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Nie rozmywać tematu :wink:

Broker działa na razie bardzo dobrze - nawet FxPro na początku swojej działalności działało troszkę gorzej (ale z lepszym spreadem) . Ale właśnie - wszystko się psuje i będę bardzo, bardzo mile zaskoczony jeśli FxSalt okazałoby się wyjątkiem - na co specjalnie osobiście liczę, ale z wielką dozą sceptycyzmu.

Zobaczmy jak się pojawią większe zyski oraz większe pozycje (teraz zauważam drobne różnice w szybkości realizacji zleceń przy 1 locie a przy 5lotach grając na 2 kontach jednocześnie - bardzo drobne, ale są)
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

radse
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 13 lip 2010, 23:28

Nieprzeczytany post autor: radse »

raposo pisze:Jak MrYogi napisał - nie mam uprawnień moderacyjnych w dziale z platformami transakcyjnymi i w tym dziale jestem użytkownikiem jak każdy inny. Nigdy nie moderowałem jakiegokolwiek wątku o brokerze.
Ok ja się zgadzam z sensem nie moderowania tego tematu przez Ciebie ale wypowiedzi koniunkturalne na temat innych brokerów z Twoim statusem obok nicka "moderator" w związku z elementarną uczciwością mógłbyś od razu opatrzeć zastrzeżeniem, ograniczonej obiektywności w związku kwestią konkurencji. Ja właściwie to chciałbym w pełni się ze wszystkim zgodzić ale sam początek tematu w jakiś dziwny sposób spotkał się z "błyskawiczną krytką" którą w taki sposób można podważyć błyskawicznie.
Ja osobiście jestem zdania, że wszystkie platformy powinny być merytorycznie krytykowane, powinno wytykać się błędy ale ja odnoszę swoje indywidualne wrażenie, że jakimś dziwnym trafem krytyki przeważnie błyskawicznie na tym forum podejmują się osoby które z natury rzeczy krytykować innych powinny- konkurenci.

Pozdrawiam was serdecznie uważam zarazem, że gdybyście napisali cokolwiek co nie jest na rękę innym brokerom i dla własnego spokoju dopisali jedno zdanie, że jesteście konkurentami to czytelnicy forum mogliby łatwiej wychwytywać rzeczy dla nich istotne bez zbędnych zabiegów marketingowych (w tym przypadku antyreklamy).

Pozdrawiam:)

silent

Nieprzeczytany post autor: silent »

jest jakis uzytkownik ktory dziala na real na tym brokerze? jak sie zapatruje on na przyslosc? sprawia problemy jakies?

Awatar użytkownika
Cool
Gaduła
Gaduła
Posty: 98
Rejestracja: 30 lis 2006, 21:31

Nieprzeczytany post autor: Cool »

Witam na ta chwile nie sprawia żadnych problemów jak tylko się coś zmieni zrobię aktualizację.


Pozdrawiam Cię Raposo również :wink:
https://forex.inwest-24.pl/
Wszystko o rynku Forex

ODPOWIEDZ