FXsalt , www.fxsalt.com

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
SONQ
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 04 lut 2015, 06:26

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: SONQ »

FxSALT osiąga swoj cel ludzie zaczęli się znięchecać i godzić z tym ze już niema szans odzyskać kasę az wkoncu całkowice zrezygnuja i połozą na to loge;]fxsalt otworzy za kilka miesiescy nastepna platfrome pod inna nazwa z nasza kasa!Normalnie czysty biznes!;]

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

SONQ pisze:FxSALT osiąga swoj cel ludzie zaczęli się znięchecać i godzić z tym ze już niema szans odzyskać kasę az wkoncu całkowice zrezygnuja i połozą na to loge;]fxsalt otworzy za kilka miesiescy nastepna platfrome pod inna nazwa z nasza kasa!Normalnie czysty biznes!;]

Ludzie potracili bo firma http://ithfx.pl/ była ich partnerem i dużo kasy utopili.

Marta247
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 03 lut 2015, 13:43

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Marta247 »

polon pisze:
squaveq pisze:Dzisiaj taki mail od fxsalt.






Dear Customer,

You are receiving this email because you have a balance on your FXSalt MT4 account/accounts.

Please send us the following details to caredfor@fxsalt.com -  so that we can send your money back to you and zero your FXSalt MT4 account:

1.    Your full name
2.    Your MT4 number / numbers
3.    Your email address
4.    Your address
5.    Your banks name
6.    Your banks address
7.    Your bank account number

If you do not want us to transfer your balance to you, then please send an email tocaredfor@fxsalt.com with the following details:

1.    Your full name
2.    Your MT4 number / numbers
And a sentence please donate my balance to The Single Mothers Refuge

Your Name, Email address and MT4 balance will be given to the charity as a donation.


FXSalt need to clear all balances to zero before we can archive the MT4 accounts.

 

 

Most Sincerely,
Team FXSalt
 
http://www.fxsalt.com 
I co? Prosili o dane żeby mogli Ci przelać kasę i przelali złodzieje? Minęło już 11 dni i podejrzewam, że kasy nadal nie masz jak każdy.
Wogóle to się zdradzili krętacze, że są krętaczami bo zanim przysłali tu koledze tego maila to dzień czy dwa wcześniej porozsyłali maile, że ich dostawca płynności się zesr.. i odzyskanie kasy zajmie rok.
tak samo

-- 23 Feb 2015, 14:03 --
SONQ pisze:FxSALT osiąga swoj cel ludzie zaczęli się znięchecać i godzić z tym ze już niema szans odzyskać kasę az wkoncu całkowice zrezygnuja i połozą na to loge;]fxsalt otworzy za kilka miesiescy nastepna platfrome pod inna nazwa z nasza kasa!Normalnie czysty biznes!;]
Całkowicie zgadzam się!!

Nowa nazwa będzie Hydra Markets Ltd :569: http://hydramarkets.com/

Awatar użytkownika
LarryGoldberg
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 11 cze 2013, 16:47

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: LarryGoldberg »

Marta247 pisze: Całkowicie zgadzam się!!

Nowa nazwa będzie Hydra Markets Ltd :569: http://hydramarkets.com/
Nazwa całkiem trafiona i przemyślana, głowa zostaje odcięta odrosną następne.
Sądze, że większość ludzi odpusciła, bo kwoty w depo były niewielkie, także koszty wycieczki do miejscowości podanej na wczeniejszej stronie, ale jakiegoś zorganizowanego działania byłyby porównywalne do wtopionej forsy i tylko spotęgowały straty.
Lekcja nauczona, ufać tylko poważnym, dużym firmom, chociaż takie też upadają a nawet jeśli sie utrzymają (po rewelacjach podobnych do 15.01) może być problem z odzyskaniem pieniędzy straconych na skutek rozszerzania spreadu itd. :563:
Użytkowniku Marta247 czy mógłbyś/mogłabyś nakreślić nam Twoją sytuacje. Mam wrażenie, że pisałeś/aś z użyciem translatora. Ponadto wcześniej używałeś/aś jęz. hiszpańskiego, stamtąd właśnie pochodzisz? Skąd masz te info o nowej nazwie ? :twisted:

sosinek1980
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 03 lut 2015, 23:13

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: sosinek1980 »

Witam,

Ponownie pytam czy ma ktoś jakiś sensowny pomysł działania w tej sprawie ? do kogo można zwrócić się o pomoc ? Jezeli faktycznie w sądzie zostały złożone papiery o upadłość to z doświadczenia wiem, że nie wiele można zrobić ale może jest coś o czym nie wiem. Co z pozwem zbiorowym ? czy wszystkim już odeszły chęci do działania ?

Pozdrawiam
Bartek

SONQ
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 04 lut 2015, 06:26

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: SONQ »

Byłem dzisaj w siedzibie salta stara kamienica gdzie mieszczą się biura drzwi zamknietę na klucz dzwonie dzwonkiem widze 2 ziutków przez okno z boku wkoncu jeden "ktos" otwiera pytam się o salta on Mi pokazuje jakies puste pomieszczenie i mowi ze tam "coś" było ale widziałem ze się denerwuje.Wiec pytam a Ty z jakiej firmy jestes zmieszał się i powiedział ze niema obowiązku mowić z jakiej firmy jest.Albo tam calkowice zwineli interes zeby nie było sladu albo te pajac kłamał w żywe oczy.Za małe depo miałem zeby lac w trąbe ale to nie zmienia faktu ze nie popuszczę.Wydaje Mi sie ze opcja zbiorowego pozwu byla by dobrym posunieciem.

sosinek1980
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 03 lut 2015, 23:13

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: sosinek1980 »

SONQ pisze:Byłem dzisaj w siedzibie salta stara kamienica gdzie mieszczą się biura drzwi zamknietę na klucz dzwonie dzwonkiem widze 2 ziutków przez okno z boku wkoncu jeden "ktos" otwiera pytam się o salta on Mi pokazuje jakies puste pomieszczenie i mowi ze tam "coś" było ale widziałem ze się denerwuje.Wiec pytam a Ty z jakiej firmy jestes zmieszał się i powiedział ze niema obowiązku mowić z jakiej firmy jest.Albo tam calkowice zwineli interes zeby nie było sladu albo te pajac kłamał w żywe oczy.Za małe depo miałem zeby lac w trąbe ale to nie zmienia faktu ze nie popuszczę.Wydaje Mi sie ze opcja zbiorowego pozwu byla by dobrym posunieciem.
Przy okazji pozwu zbiorowego to mam parę może głupich pytań ale strasznie nurtują mnie odpowiedzi na nie. W jakim sądzie (w jakim kraju) powinien być złożony pozew ? na jakiej podstawie można złożyć pozew skoro nie ma się żadnej umowy prowadzenia rachunku ? no chyba że Wy macie takową ?

Pozdrawiam
Bartek

ChinekKamionek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 04 lut 2015, 16:56

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: ChinekKamionek »

Witam. Zgadzam się iż należałoby wreszcie podjąć działania. Widzę że ktoś od Nas już u nich był. Proponuję aby wyłonić przedstawiciela. Pytanie kto by chciał nim zostać i podjąć się zabrania głosu w naszej sprawie. Osobiście zaliczam zadanie do trudnych, z powodu regulacji lub ich braku w oparciu o literę prawa. Wszystko zależy od Nas jeśli podejmiemy wspólne działania być może coś z tego się wykluje. Może najpierw należałoby zorganizować spotkanie o określonej godzinie powiedzmy o 20.00 w niedzielę i wspólnie coś postanowić lub podać jakikolwiek pomysł który pchnąłby ten głaz.
Pozdrawiam Wszystkich Marek

Kerad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 26 mar 2012, 14:19

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Kerad »

Podejmujemy wspólne działanie przeciwko brokerowi czy ta cisza w tym wątku oznacza definitywne pogodzenie się z zaistniałą sytuacją?
Bo raczej nie pojawiły się nowe wiadomości z strony brokera, nikt nie napisał o wypłatach bądź przeniesieniu środków do innego brokera.

bolero2013
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2012, 08:39

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: bolero2013 »

Uwaga !!!
FxSalt ruszył z wyplatą depozytów.
Z 5 k PLN wypłacili mi 2,48 PLN, nie wiem co powiedzieć.
Napiszcie czy wam też tak chojnie wypłacili.

ODPOWIEDZ