FXsalt , www.fxsalt.com

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
ChinekKamionek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 04 lut 2015, 16:56

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: ChinekKamionek »

Witam wszystkich, szkoda że w tak emocjonalnym temacie przyszło nam dyskutować. Powtórzę za SONQ i naszym klasykiem panem S. Ch** du** i Kam**** Kupa. Moim zdaniem ten cytat w oryginale to piętno pogardy jakim nas zlewa Władza. Do nas należy decyzja co z tym dalej zrobić, lub nie robić nic. Wówczas ''cytat'' co do sytuacji w której bierzemy udział jest odpowiedni. Jeśli pozostaniemy bierni Walce z FXsalt nas wywalcują, to tak w skrócie. Skoro spotykamy się na forum może wspólnie podajmy parę pomysłów. Ja zacznę. Można sprawę załatwić oficjalnie lub nie. Nieoficjalnie mamy szeroki wachlarz możliwości. U mnie na Kamionku na boisku Drukarz stoi stary ok.2t walec. Jest używany parędziesiąt lat przeżył niejedno i niejedno by powiedział, wywalcował tyle robactwa i tyle zieleniny i dalej jest nie do zdarcia.
To tak półżartem a może na serio sami oceńcie. Moim zdaniem należy się oprócz tego szanownego forum zorganizować poza. Chociażby w sprawie jakiegoś pozwu. Pozdrawiam Marek

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

SONQ pisze:Ch** du** i Kam**** Kupa Salt mysli ze ludzie to debile.Wysla bajkę ze odzyskanie srodków klientów moze nawet potrwac rok buhehehe!graja na czas i mysla ze kazdy juz o nich zapomni. Juz pewnie mysla nad nazwa nowej platformy....odczekaja kilka miesiecy nowe nazwiska i biznes dalej sie kręci!ale zle trafili!chociaż miałem małe depo to trzeba uwalic ich dla zasady prokuratura!jezeli ktos Mi wsyła emial ze jest wszystko ok srodki sa prosze wplacac itd a pozniej bez słowa zawija interes jest dla mnie oszustem i złodziejem którego trzeba dojechać.
Sorry ale kogo Kolega chce "dojechać" ? :shock: Spółeczkę z o.o. z kapitałem 5tys. czy też może osobę fizyczną prowadzącą działalnośc gospodarczą-- aktualnie bez majatku. Życzę szczęscia w dojeżdzaniu. Biznes był tak pomyslany , że jakby co to można właścicieli cmoknać w d.... . Teraz to proponuję pójśc na :564: i szybko zapomnieć , że dało się tak zrobić w bambuko. Taka jest niestety smutna rzeczywistość.AmberGold , linie lotnicze które nigdy nie latały itp...
A swoją drogą co tam było takiego atrakcyjnego u tego broka że był tak często wybierany ?

Koszmarek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 11 wrz 2013, 21:47

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Koszmarek »


airkonrad
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2010, 15:06

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: airkonrad »

Zgadzam się z przedmówcą. H..j w d...e i kamieni kupe. :D Allah akbar

squaveq
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2015, 00:55

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: squaveq »

Dzisiaj taki mail od fxsalt.






Dear Customer,

You are receiving this email because you have a balance on your FXSalt MT4 account/accounts.

Please send us the following details to caredfor@fxsalt.com -  so that we can send your money back to you and zero your FXSalt MT4 account:

1.    Your full name
2.    Your MT4 number / numbers
3.    Your email address
4.    Your address
5.    Your banks name
6.    Your banks address
7.    Your bank account number

If you do not want us to transfer your balance to you, then please send an email tocaredfor@fxsalt.com with the following details:

1.    Your full name
2.    Your MT4 number / numbers
And a sentence please donate my balance to The Single Mothers Refuge

Your Name, Email address and MT4 balance will be given to the charity as a donation.


FXSalt need to clear all balances to zero before we can archive the MT4 accounts.

 

 

Most Sincerely,
Team FXSalt
 
www.fxsalt.com 

sosinek1980
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 03 lut 2015, 23:13

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: sosinek1980 »

squaveq pisze:Dzisiaj taki mail od fxsalt.






Dear Customer,

You are receiving this email because you have a balance on your FXSalt MT4 account/accounts.

Please send us the following details to caredfor@fxsalt.com -  so that we can send your money back to you and zero your FXSalt MT4 account:

1.    Your full name
2.    Your MT4 number / numbers
3.    Your email address
4.    Your address
5.    Your banks name
6.    Your banks address
7.    Your bank account number

If you do not want us to transfer your balance to you, then please send an email tocaredfor@fxsalt.com with the following details:

1.    Your full name
2.    Your MT4 number / numbers
And a sentence please donate my balance to The Single Mothers Refuge

Your Name, Email address and MT4 balance will be given to the charity as a donation.


FXSalt need to clear all balances to zero before we can archive the MT4 accounts.

 

 

Most Sincerely,
Team FXSalt
 
http://www.fxsalt.com 
Miales okazje wyplacac wczesniej pieniadze z Twojego konta ? Mieli wczesniej podany przez Ciebie numer konta bankowego ? Ja takiej wiadomości nie dostałem. Gdybyś przypadkiem dostał pieniądze na konto to proszę o info na forum.

Pozdrawiam
Bartek

Peener
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 22 paź 2011, 21:03

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Peener »

sosinek1980 pisze:
squaveq pisze:Dzisiaj taki mail od fxsalt.






Dear Customer,

You are receiving this email because you have a balance on your FXSalt MT4 account/accounts.

Please send us the following details to caredfor@fxsalt.com -  so that we can send your money back to you and zero your FXSalt MT4 account:

1.    Your full name
2.    Your MT4 number / numbers
3.    Your email address
4.    Your address
5.    Your banks name
6.    Your banks address
7.    Your bank account number

If you do not want us to transfer your balance to you, then please send an email tocaredfor@fxsalt.com with the following details:

1.    Your full name
2.    Your MT4 number / numbers
And a sentence please donate my balance to The Single Mothers Refuge

Your Name, Email address and MT4 balance will be given to the charity as a donation.


FXSalt need to clear all balances to zero before we can archive the MT4 accounts.

 

 

Most Sincerely,
Team FXSalt
 
http://www.fxsalt.com 
Miales okazje wyplacac wczesniej pieniadze z Twojego konta ? Mieli wczesniej podany przez Ciebie numer konta bankowego ? Ja takiej wiadomości nie dostałem. Gdybyś przypadkiem dostał pieniądze na konto to proszę o info na forum.

Pozdrawiam
Bartek
Hi jakoś nie ma entuzjazmu w temacie tego faktu, że niektórzy dostali takiego emaila. Ja nie dostałem, ale wypełniłem
info. które chcieli i wysłałem do nich. Co dalej będzie poinformuje. Może jakieś cuda się zdarzą, albo wykorzystają te info. w jakimś innym niecnym celu.

FXP
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2015, 18:58

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: FXP »

STRATEG jak kwestia pozwu zbiorowego wygląda? Napisałem do Ciebie e-mail w niedzielę, byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Kerad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 26 mar 2012, 14:19

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Kerad »

Z mojej strony tylko poinformuję, że:
- nie dostałem takiej wiadomości,
- zlecałem już wiele razy wcześniej wypłatę,
- zleciłem wypłatę wszystkim środków na koncie po informacji o niewypłacalności,
- nie mogę się już zalogować do "gabinetu inwestora" - pojawia się informacja "nieprawidłowe hasło" - nie zmieniałem hasła.

Baggi
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2007, 20:46

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Baggi »

A ja coś takiego dostałem od Fxsalt:



View this email in your browser
Dear Customer,

To move over to Hydra Markets LLC it is necessary for you to please print, complete, sign and scan the agreement and send it back to the support staff at support@hydramarkets.com

Click here to download the agreement.

Once complete your information will be entered in to the Hydra Markets trading system and an MT4 account number and password will be generated and issued. Shortly after that you will receive an email from the Hydra Markets traders room asking you to confirm your email address. Once confirmed your traders room will be activated and a password will be issued to you. Daily statements will then be emailed to you at market close as well as monthly statements directly from Hydra Markets LLC.

Thank you
Most Sincerely,
Your Team At FXSalt

www.fxsalt.com

FXSalt - Your Essential Trading Ingredient

Trading foreign exchange on margin carries a high level of risk, and may not be suitable for all investors. The high degree of leverage can work against you as well as for you. Before deciding to invest in foreign exchange you should carefully consider your investment objectives, level of experience, and risk appetite. The possibility exists that you could sustain a loss of some or all of your initial investment and therefore you should not invest money that you cannot afford to lose. You should be aware of all the risks associated with foreign exchange trading, and seek advice from an independent financial advisor if you have any doubts.
// END TEMPLATE

ODPOWIEDZ