FXsalt , www.fxsalt.com

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Ukazały się aktualne wyniki konkursu FxSalt:

Jeszcze nieco ponad 3 tygodnie trwania Konkursu SPRING PIP$ - wyniki z każdą publikacją ulegają zmianie!

Aktualne wyniki - stan na dzień 04.06.2013 - godzina 13:15.

Przedstawiamy listę trzech liderów i ich procentowych wyników.
Ponieważ do końca jeszcze daleko, a większość kont konkursowych jest cały czas aktywnych - do pokazania bieżącego stanu użyliśmy kwot balance bez uwzględnienia wartości otwartych pozycji.

Celem identyfikacji podajemy tylko trzy ostatnie cyfry numeru ID (uwaga, to nie numer MT4!) kont Klientów.

I tak rywalizacja wygląda następująco:
1. ID **938 - wzrost wartości konta o 1784,05 %
2. ID **956 - wzrost wartości konta o 1189,18 %
3. ID **947 - wzrost wartości konta o 652,81 %

Całkiem niezłe stopy zwrotu jak na konta real.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
maserati
Gaduła
Gaduła
Posty: 144
Rejestracja: 07 mar 2011, 17:09

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: maserati »

Hejka, ile może trwać czasu zanim znajdą się pieniądze na koncie platformy. Jak zawsze robiłem polecenie przelewu w piątek po południu to zwykle pieniądze były już w poniedziałek, a tu wracam z pracy a tu nic :shock: , zlecenie z banku zrealizowane i trochę się zaniepokoiłem tą sprawą...
Improwizuje, gram na przypał, nie zastanawiam się... Zwykle podejmuję błędne decyzję. Gram już tak 10lat i nadal żyję.
http://www.forexfactory.com/maserati

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

maserati pisze:Hejka, ile może trwać czasu zanim znajdą się pieniądze na koncie platformy. Jak zawsze robiłem polecenie przelewu w piątek po południu to zwykle pieniądze były już w poniedziałek, a tu wracam z pracy a tu nic :shock: , zlecenie z banku zrealizowane i trochę się zaniepokoiłem tą sprawą...
Jak w piątek po południu to na koncie pewnie znalazły się dzisiaj. Księgowość mogła nie zobaczyć. Najlepiej maila wyślij do nich powinno się szybko wyjaśnić. Szkoda, że już 17:30.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
maserati
Gaduła
Gaduła
Posty: 144
Rejestracja: 07 mar 2011, 17:09

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: maserati »

Dzięki Akhh :) już wszystko się wyjaśniło, pieniądze jeszcze wczoraj się znalazły na platformie i wszystko gra jak zawsze :mrgreen:
Improwizuje, gram na przypał, nie zastanawiam się... Zwykle podejmuję błędne decyzję. Gram już tak 10lat i nadal żyję.
http://www.forexfactory.com/maserati

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

maserati pisze:Dzięki Akhh :) już wszystko się wyjaśniło, pieniądze jeszcze wczoraj się znalazły na platformie i wszystko gra jak zawsze :mrgreen:

Cieszę się bardzo.

Pozdrowienia
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
mih82
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 10 cze 2013, 08:45

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: mih82 »

Witam,

Czy są w śród was osoby które korzystają z brokera FX SALT , i mieli w dniu wczorajszym o godzinie 23:00 - 23:15 problem z platformą ? Dokładnie o 23:00 kiedy podano wyniki z "NZD" nagle platforma przestała działać. Miałem ustawione dwie pozycję oczekujące, na NZDUSD i NZDJPN po 15 minutach jak platforma ruszyła to w tym momencie moje pozycje zostały otwarte czyli po 40 pips. Tak naprawdę powinienem być na sporym plusie a tu nagle minus. To ewidentnie wina brokera bo kolega który polecił mi ta platformę miał analogiczna sytuacje.

Dajcie znać czy wy również mieliście taki problem jeśli nawet nie z tym brokerem i co można zrobić w takiej sytuacji.

pozdrawiam Michał
„Geniusz to wynik 1 procenta natchnienia i 99 procent wypocenia” Thomas Edison

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

mih82 pisze:Witam,

Czy są w śród was osoby które korzystają z brokera FX SALT , i mieli w dniu wczorajszym o godzinie 23:00 - 23:15 problem z platformą ? Dokładnie o 23:00 kiedy podano wyniki z "NZD" nagle platforma przestała działać. Miałem ustawione dwie pozycję oczekujące, na NZDUSD i NZDJPN po 15 minutach jak platforma ruszyła to w tym momencie moje pozycje zostały otwarte czyli po 40 pips. Tak naprawdę powinienem być na sporym plusie a tu nagle minus. To ewidentnie wina brokera bo kolega który polecił mi ta platformę miał analogiczna sytuacje.

Dajcie znać czy wy również mieliście taki problem jeśli nawet nie z tym brokerem i co można zrobić w takiej sytuacji.

pozdrawiam Michał

Codziennie platforma staje na około 11 minut. Tak FxSalt zabezpiecza siebie i klientów w trakcie najniższej płynności na rynku.

Powiem szczerze, że gra pod dane na takim rynku to baaardzo ryzykowna sprawa. Tak czy tak dostałbyś poślizgi u każdego brokera, który zlecenia przekazuje dalej.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Budyn
Gaduła
Gaduła
Posty: 202
Rejestracja: 02 lis 2012, 08:01

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Budyn »

Akhh pisze:
mih82 pisze:Witam,

Czy są w śród was osoby które korzystają z brokera FX SALT , i mieli w dniu wczorajszym o godzinie 23:00 - 23:15 problem z platformą ? Dokładnie o 23:00 kiedy podano wyniki z "NZD" nagle platforma przestała działać. Miałem ustawione dwie pozycję oczekujące, na NZDUSD i NZDJPN po 15 minutach jak platforma ruszyła to w tym momencie moje pozycje zostały otwarte czyli po 40 pips. Tak naprawdę powinienem być na sporym plusie a tu nagle minus. To ewidentnie wina brokera bo kolega który polecił mi ta platformę miał analogiczna sytuacje.

Dajcie znać czy wy również mieliście taki problem jeśli nawet nie z tym brokerem i co można zrobić w takiej sytuacji.

pozdrawiam Michał

Codziennie platforma staje na około 11 minut. Tak FxSalt zabezpiecza siebie i klientów w trakcie najniższej płynności na rynku.

Powiem szczerze, że gra pod dane na takim rynku to baaardzo ryzykowna sprawa. Tak czy tak dostałbyś poślizgi u każdego brokera, który zlecenia przekazuje dalej.


Forex to ogólnie ryzykowna sprawa. Dane to część tej zabawy. Co do innych platform to nigdy nie miałem opóźnienia na danych. Słyszałem tylko o sporadycznych przypadkach.
Ale wracając do tematu, też miałem taką sytuację w dniu wczorajszym. Platforma stanęła na 11 min. Miałem pozycje oczekujące. Oczywiście pootwierały się ale z jaką ceną? A z taką jaką włączyli platformę. W tym czasie cena skoczyła kilkadziesiąt pipsów. Oczywiście trailling stopy nie zadziałały. Napisałem reklamacje, zobaczymy co odpiszą. Jeżeli mieliście podobną sytuacje to piszcie na priv jakoś damy radę. Nie można tak tego zostawić

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Na danych u brokerów, typu STP/ECN praktycznie zawsze występują poślizgi. Taka specyfika rynku.
Natomiast co do otwarcia zleceń to już inna sprawa i powinni to załatwić.

-- czw 13-06-2013, 14:32 --

Wszystko jest jasne. Zlecenia otworzyły się z ceną otwarcia. Stąd właśnie różnica. To taka mini luka jak w weekend. Jeśli zostawi się zlecenia oczekujące to zrealizują się po cenie otwarcia co miało miejsce też w tym przypadku.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
mih82
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 10 cze 2013, 08:45

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: mih82 »

Czy jak bym miał otwarte zlecenie przed przerwą i ustawionego stop losa lub take profit czy trailnstop to też by nie zadział bo nie działał ich system czyli tez stracił bym pieniądze - to raczej nie jest ok.
„Geniusz to wynik 1 procenta natchnienia i 99 procent wypocenia” Thomas Edison

ODPOWIEDZ