FXsalt , www.fxsalt.com

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
nortonx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 08 cze 2010, 15:24

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: nortonx »

Ciekaw jestem ile osób z navi wzięło udział w konkursie pozatym ciekawe ilu twardzieli utrzyma swoje wyniki bo patrząc ile trwa konkurs nawet najbardziej zarobiony moze popłynąć :D
„Biedni wolą wynagrodzenie za czas pracy, Bogaci wolą wynagrodzenie za wyniki pracy”

Awatar użytkownika
AMCEE
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 08 lut 2011, 15:57

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: AMCEE »

Witam, czy ktoś może wie dlaczego na obecny weekend zostały tak ekstremalnie rozszerzone spredy FXSalt na niektórych nstrumentach? Oto przykłądy: GBP/AUD167 pipsow, GBPJPY 31pips, USDCAD 46pips, AUDCHF 101pips, AUDUSD 43 ?? :shock: WTF?

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

AMCEE pisze:Witam, czy ktoś może wie dlaczego na obecny weekend zostały tak ekstremalnie rozszerzone spredy FXSalt na niektórych nstrumentach? Oto przykłądy: GBP/AUD167 pipsow, GBPJPY 31pips, USDCAD 46pips, AUDCHF 101pips, AUDUSD 43 ?? :shock: WTF?
Wyjaśnię to i dam znać.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

ocznos
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 31 paź 2011, 00:20

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: ocznos »

AMCEE pisze:Witam, czy ktoś może wie dlaczego na obecny weekend zostały tak ekstremalnie rozszerzone spredy FXSalt na niektórych nstrumentach? Oto przykłądy: GBP/AUD167 pipsow, GBPJPY 31pips, USDCAD 46pips, AUDCHF 101pips, AUDUSD 43 ?? :shock: WTF?

To i tak pikus, u mnie na EURJPY bylo 62,8 pipsa. SZOK

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

W weekend dokonywany był update i restart serwera, stad tak poszerzone spready.

Na niedzielne otwarcie wszystko wróciło do normy.

W piątek podobno było ok - jeśli natomiast tak nie było i ktoś dostał rozszerzony spread wystarczy złożyć reklamację. Jednak podobno rozszerzone spready powstały w weekend przez ten update, nikogo bezpośrednio dotknąć to nie powinno.

Edit:

Mam kolejne potwierdzenie, że poszerzenie nastąpiło już po zamknięciu rynku, więc nikogo nie dotknęło.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
AMCEE
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 08 lut 2011, 15:57

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: AMCEE »

Akhh pisze:W weekend dokonywany był update i restart serwera, stad tak poszerzone spready.

Na niedzielne otwarcie wszystko wróciło do normy.

W piątek podobno było ok - jeśli natomiast tak nie było i ktoś dostał rozszerzony spread wystarczy złożyć reklamację. Jednak podobno rozszerzone spready powstały w weekend przez ten update, nikogo bezpośrednio dotknąć to nie powinno.

Edit:

Mam kolejne potwierdzenie, że poszerzenie nastąpiło już po zamknięciu rynku, więc nikogo nie dotknęło.
Dzięki

W Niedziele przed otwarciem rynków zapytałem Salt skype serwis o w/w spredy i dzisiaj po przypomnieniu się otrzymałem odpowiedź, cyt: ..."Spready na parach, o ktorych pan napisal ulegly poszerzeniu w ostatnich sekundach przed zamknieciem rynku (20:59:...GMT) co bylo spowodowane wczesniejszym zamknieciem niektorych bankow, ktore dostarczaja nam feed..." zostałem również poinformowany min, że: ..."Zwykle taka sytuacja jest niezalezna od brokera."

Awatar użytkownika
candleelephants2
Gaduła
Gaduła
Posty: 178
Rejestracja: 09 cze 2011, 17:42

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: candleelephants2 »

hej, nowa aktualizacja platformy nie pracuje za dobrze z LVOE, tzn linie zleceń skaczą, nie zatwierdza się nic SL czy TP. Wie ktoś jak to rozwiązać?
gdzieś jest to drzewo.

Awatar użytkownika
AMCEE
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 08 lut 2011, 15:57

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: AMCEE »

candleelephants2 pisze:hej, nowa aktualizacja platformy nie pracuje za dobrze z LVOE, tzn linie zleceń skaczą, nie zatwierdza się nic SL czy TP. Wie ktoś jak to rozwiązać?
Hej, mnie działa ok z ostatnią aktualizacją. Co mi przychodzi do głowy to: być może że masz otwarte gdzieś drugie okno z tym samym instrumentem i tam masz odpalone LVOE wtedy linie skaczą podobnie do tego co opisałeś ...

ocznos
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 31 paź 2011, 00:20

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: ocznos »

AMCEE pisze:
candleelephants2 pisze:hej, nowa aktualizacja platformy nie pracuje za dobrze z LVOE, tzn linie zleceń skaczą, nie zatwierdza się nic SL czy TP. Wie ktoś jak to rozwiązać?
Hej, mnie działa ok z ostatnią aktualizacją. Co mi przychodzi do głowy to: być może że masz otwarte gdzieś drugie okno z tym samym instrumentem i tam masz odpalone LVOE wtedy linie skaczą podobnie do tego co opisałeś ...
Mialem to kiedys. Sprawdz wszystkie profile i zostaw tylko jedno lvoe. Mi pomoglo.

A moze ktos wie czy mozna zlikwidowac w terminalu tego x do zamykania. Bardzo nie bezpieczna rzecz.

Awatar użytkownika
candleelephants2
Gaduła
Gaduła
Posty: 178
Rejestracja: 09 cze 2011, 17:42

Re: FXsalt , www.fxsalt.com

Nieprzeczytany post autor: candleelephants2 »

to nie to. może ktoś z was wrzucić wersje LVOE jaką macie? tez pokazują po 2 linie SL.TP i Entry. tak jakby były właśnie na 2 kompach odpalone ale nie są.
gdzieś jest to drzewo.

ODPOWIEDZ