FxPro (ECN) - wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
9
56%
Poza paroma minusami są ok
5
31%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
2
13%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

ArtiP pisze:Widzę nowość na FXPro - pobierają opłatę za płatność kartą - nic się nie chwalili o zmianach albo coś przeoczyłem.
Pisałem o tym tu:
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 513#180513
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ArtiP
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 01 lut 2010, 20:23

Nieprzeczytany post autor: ArtiP »

raposo pisze:
ArtiP pisze:Widzę nowość na FXPro - pobierają opłatę za płatność kartą - nic się nie chwalili o zmianach albo coś przeoczyłem.
Pisałem o tym tu:
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 513#180513
Dzięki, jednak przeoczyłem :)

Janko
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 23 lis 2008, 21:42

Nieprzeczytany post autor: Janko »

I znowu zwieszka ...
Myślałem, że z nowym buildem będzie lepiej. Jednak nie.
Niby nie duża 1-2 min. ale jest to upierdliwe.

Dla jasności - mam ciągle otwarty MT z Admirala - działa bez przerwy.

Co się dzieje z FxPro?

makks
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 02 sie 2008, 09:44

Nieprzeczytany post autor: makks »

Witam
Zostało mi na rachunku 25 euro w FxPro, zamierzam zlikwidować konto, jak to najkorzystniej wypłacić i ile to kosztuje, wcześniej wpłacałem kartą

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Janko pisze:Co się dzieje z FxPro?
Wyślij mi na PW dokładny czas kiedy miało to miejsce. Zgłoszę brokerowi.
makks pisze:Zostało mi na rachunku 25 euro w FxPro, zamierzam zlikwidować konto, jak to najkorzystniej wypłacić i ile to kosztuje, wcześniej wpłacałem kartą
Więc możesz wycofać środki tylko kartą. W tym celu należy wysłać maila na accounting@fxpro.com prosząc o wycofanie wszystkich środków, które znajdują się na rachunku oraz dostarczeniu im wszystkich informacji wymaganych do wypłaty (formularz w MyFx.Pro powie, że jest za mało środków, bo min. można wypłacić 100 EUR, więc trzeba to zrobić w ten sposób).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

McL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2009, 13:38

Nieprzeczytany post autor: McL »

raposo pisze:Wyślij mi na PW dokładny czas kiedy miało to miejsce. Zgłoszę brokerowi.
u mnie nie bylo problemow w tym czasie

Awatar użytkownika
faflik
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 27 gru 2007, 16:58

Nieprzeczytany post autor: faflik »

A u mnie było coś takiego jak na zrzucie. Dokładnie w czasie danych. Od razu mówię że konto demo.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

McL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2009, 13:38

Nieprzeczytany post autor: McL »

na demie rzeczywiscie byly problemy, ale na real nie (przynajmniej ja nie mialem na serwerze, do ktorego bylem podpiety)

Largo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 29 wrz 2009, 21:27

Nieprzeczytany post autor: Largo »

Piszecie Panowie na ForexClub o PDF Research w Trading Central, pdoczas gdy opcji tej nie ma a support brokera stwierdził, że z miesiąc temu ją wyłączyli.
Dobrze by było by przywrócili.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Largo pisze:Piszecie Panowie na ForexClub o PDF Research w Trading Central, pdoczas gdy opcji tej nie ma a support brokera stwierdził, że z miesiąc temu ją wyłączyli.
Dobrze by było by przywrócili.
Faktycznie Trading Central tę opcję wyłączyło - moje przeoczenie, dzięki, już poprawiam. Jednak samo Centrum Analiz wciąz działa, a broker nie ma na to wpływu co jest tam publikowane (są jedynie partnerem Trading Central, które to jest niezależnym podmiotem) i takie prośby należałoby kierować bezpośrednio do firmy zajmującej się tworzeniem tych analiz - może wtedy ją przywrócą...

Jeszcze odnośnie połączenia - weryfikowałem to z brokerem i wczoraj rozłączenie nie miało miejsca po stronie FxPro co potwierdza zdanie McL (piszę o rachunkach rzeczywistych), więc powodem mogło być to o czym kiedyś pisał Luktom.
MT4 co jakiś czas wysyła pingi do wszystkich serwerów brokera sprawdzając czy nie ma jakiegoś korzyustniejszego połączenia - jeśli jest to na chwilę się odcina i łączy z tym "lepszym". Dlatego chwilowe utraty łączności u pojedynczych użytkowników mogą występować - co innego jeśli połączenie utracą wszyscy.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ