FxPro (ECN) - wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
9
56%
Poza paroma minusami są ok
5
31%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
2
13%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
Marcifx
Gaduła
Gaduła
Posty: 130
Rejestracja: 05 cze 2015, 10:40

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: Marcifx »

Ok. Już widzę. Czyli do 300 lotów dźwignia wynosi 1:100 całkiem nieźle... inni brokerzy zmieniają na 1:50 przy 25 lotach

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

To dlatego, że inni z reguły mają Max 1:100, a FxPro od lat 1:500. Tyle, że jak obecnie nic z tego :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Marcifx
Gaduła
Gaduła
Posty: 130
Rejestracja: 05 cze 2015, 10:40

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: Marcifx »

Dziś od rana testuję ctrader i powiem szczerze że jest o niebo lepszy od MT4, a jeszcze do niedawna nie wyobrażałem sobie tradingu na innej platformie. Coraz bardziej podoba mi się fxpro mimo tego ze to nie polski broker otworzę u nich rachunek i zobaczę jak to wszytko wygląda na real.

magiclong
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 15 wrz 2014, 19:47

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: magiclong »

Jak u nich (fxpro) Dax wygląda
- spread
- zabezpieczenie w %

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

raposo pisze:To dlatego, że inni z reguły mają Max 1:100, a FxPro od lat 1:500. Tyle, że jak obecnie nic z tego :).
Co masz na myśli mówiąc nic z tego?
No, jak miałeś ustawioną dźwignię powyżej 1:100 i na niej grałeś i coś przegrałeś, po wejściu nowelizacji ustawy KNF o max. obowiązującej dźwigni dla obywateli Polski zwrócą Ci gotówkę za odbyte transakcje.

raposo Przedstaw dokładnie zmiany które dzisiaj weszły na instrumencie WTI.

-- 19 kwie 2016, 12:11 --
raposo pisze:Hmm... Nie będę tłumaczył Pani Allen, bo nawet jej nie znam ale akurat na live chatach brokerów z każdego zakątka świata (tak, z Polski także ;) ) nie trudno trafić na kogoś nieogarniętego, świeżego po szkoleniu lub po prostu 'olewusa'. Za to na pewno nigdy nie składa się reklamacji na czacie - tylko i wyłącznie mailowo, aby mieć wszystko na piśmie oraz przekazać jak najwięcej szczegółów (imię, nazwisko, numer konta itd. itp.). W sprawach handlu i problemach technicznych najlepiej wszystko kierować bezpośrednio na:
dealing@fxpro.com
lub
support@fxpro.com

lub do mnie, a ja skontaktuję się z polską obsługą FxPro i załatwimy to zdecydowanie szybciej oraz na pewno skuteczniej do czego też wcześniej zachęcałem niejednokrotnie... ;)
Z Polką może lepiej się będzie dogadać - Pani Kulczyńska, choć też raczej ogarnięta nie jest.
U brokera, z którego teraz korzystam jest support jest ogarnięty, u większości brokerów są właśnie takie zdawkowe, oficjalne odpowiedzi, nieprecyzyjne.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

ForexTig3r pisze: Z Polką może lepiej się będzie dogadać - Pani Kulczyńska, choć też raczej ogarnięta nie jest.
U brokera, z którego teraz korzystam jest support jest ogarnięty, u większości brokerów są właśnie takie zdawkowe, oficjalne odpowiedzi, nieprecyzyjne.
Pani Kluczyńska odpisała po tych 2 miesiącach, że dział techniczny naprawił.
A że nic nie naprawił to mam przypuszczenia graniczące z pewnością , że się wszyscy pogubili z tą reklamacją i nie wiedzą o co biega. mamy 3ci miesiąc, może komuś będzie się chciało coś zrobić w tej sprawie

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Damian77 pisze:
ForexTig3r pisze: Z Polką może lepiej się będzie dogadać - Pani Kulczyńska, choć też raczej ogarnięta nie jest.
U brokera, z którego teraz korzystam jest support jest ogarnięty, u większości brokerów są właśnie takie zdawkowe, oficjalne odpowiedzi, nieprecyzyjne.
Pani Kluczyńska odpisała po tych 2 miesiącach, że dział techniczny naprawił.
A że nic nie naprawił to mam przypuszczenia graniczące z pewnością , że się wszyscy pogubili z tą reklamacją i nie wiedzą o co biega. mamy 3ci miesiąc, może komuś będzie się chciało coś zrobić w tej sprawie
:p cóż poradzić? FxPro chyba nie jest najlepszym brokerem do indexów :)
Mają zrzucić niedługo (jeśli nie już) wszystko do ctrader, więc może będzie lepiej, a może to właśnie to za to i tamto odpowiadać :P
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

raposo pisze:To dlatego, że inni z reguły mają Max 1:100, a FxPro od lat 1:500. Tyle, że jak obecnie nic z tego :).
Co masz na myśli mówiąc nic z tego?
No, jak miałeś ustawioną dźwignię powyżej 1:100 i na niej grałeś i coś przegrałeś, po wejściu nowelizacji ustawy KNF o max. obowiązującej dźwigni dla obywateli Polski zwrócą Ci gotówkę za odbyte transakcje.

raposo Przedstaw dokładnie zmiany które dzisiaj weszły na instrumencie WTI.
Przepraszam ale albo sie dziś nie wysłałem albo zupełnie nie wiem o czym do mnie piszesz ... ;)
"Nic z tego" - w sensie, że nie pograsz tam już na lewarze większym niz 1:100 będąc zarejetrowanym w Polsce. To o czym piszesz raczej nie miało miejsca, bo obniżali lewar na dotychczasowych kontach i nie znam przypadku, żeby komuś cofnęli transakcje. Inaczej byłby mały precedens do anulowania takze tych zyskownych.

O zmianach w WTI nic mi nie wiadomo. Dopytam.

-- wt 19-04-2016, 15:11 --

Support FxPro nie wie o żadnych zmianach w WTI.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

A to było już tydzień temu i raczej nie mogłeś nie otrzymać od nich maila posiadając rzeczywiste konto u nich.
http://www.fxpro.co.uk/trading/spot-energies
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ok, ale to w takim razie pytasz o zmiany z dzisiaj czy z przed tygodnia? :) Tu raczej nie ma co dodawać poza treścią maila.

Edit:
Faktycznie coś było ale niestety w spamie.
Ale wszystko jest podane - co się zmieniło oraz link do strony FxPro z nowymi wartościami.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ