FxPro (ECN) - wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
9
56%
Poza paroma minusami są ok
5
31%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
2
13%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Cyb pisze:Pytanie a dokument to 2 różne priorytety. Też na miejscu księgowości nie odpowiadałbym na maile o np działanie mt4. Ale dokumenty rejestracyjne forwardowałbym natychmiast.

Poza tym bardzo łatwo stworzyć bazę słów kluczowych, które automatycznie forwardują maile pod dobry adres.

Szczególnie że pewnie 95% maili ma ten sam tekst typu "oto skan dokumentów"
Niestety, jeśli mail będzie bez treści informacyjnej to obsługa jest na tyle rozgarnięta, iż nie potrafi zobaczyć, iż w mailu jest załącznik z dokumentami.
Powtórzę pytanie: czy ty również korzystasz z usług tego brokera?
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Tak, posiadam konto tam, jak i u 15 innych brokerów. Happy ?
Uprzedzając pytanie - są to konta na których handlowałem lub handluje , miałem kontakt z brokerem itd.

Awatar użytkownika
mah1y
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 669
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:01

Nieprzeczytany post autor: mah1y »

DAXik zdechl...
juz zyje... zmienili symbol na nowy... dziwne

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie takie znowu dziwne ;)
http://www.fxpro.com/trading/cfd/mt4/futures/11

Tamta seria wygasła.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Doszły nowe zmiany:
Obrazek
Obrazek

Jest problem polegający na tym, iż mając w jednej karcie surowiec, w drugiej walutę to podczas przełączania kart wykres się psuje i trzeba zmieniać interwał.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Jest problem polegający na tym, iż mając w jednej karcie surowiec, w drugiej walutę to podczas przełączania kart wykres się psuje i trzeba zmieniać interwał.
Ok, zgłoszę to brokerowi.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Na demie też coś jest popieprzone - inne wartości przy zamykaniu pozycji inne w historii (zysk/strata, tak uwzględniłem prowizje).
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Pogrubili czcionki w Bid/Ask, terminalu, na wykresie już nie. Czy mi się wydaje?
To demo jest całkiem popieprzone, zawiera transakcje po cenach innych niż w Bid/Ask.
Chyba jest pomylone ECN ze zwykłym, choć nie wiem jak to możliwe skoro to cTrader, proszę o zgłoszenie.

-- 27 wrz 2012, 11:38 --

Wkurza mnie ta obsługa. Będzie mi mówić jak jest jakby wiedzieli lepiej ode mnie.
Mówią, iż i na Cypryjskim i na Brytyjskim koncie mam surowce :-P

Odpowiedź na różnice cenowe:
Roznica cenowa na cTraderze wynika z faktu, iz w przypadku tej platformy
zamowienia zostaja wypelnione cena VWAP, to znaczy srednia cen najblizej
odpowiadajacych wymaganej przez skladajacego zamowienie, stad wlasnie ta
roznica.
Tzn. że co!? Że od ostatniej zmiany nie będzie kupna/sprzedaży po wyświetlanej cenie Bid/Ask tylko średniej tych cen!?
Czy może tam gdzie pokazuje dostępność danej ceny zachodzi takie zjawisko, iż jak już jest wyprzedane to bez żadnego info składa zamówienie po cenie innej najbliżej dostępnej??

Jak to jest raposo, bo od tych ograniczonych się nie dowiem.
To chyba jakiś żart, nie mają użytkowników i stracili kontrakt z dotychczasowym dostarczycielem płynności!?
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Dajesz jakiś skąpy fragment rozmowy i wymagasz ode mnie bym wyjaśnił o co chodzi... Dużo chaosu jest w tych wypowiedziach i mieszanie ze sobą wątków tak, że nie wiem sam o co chodzi ;).

Skoro została już podjęta rozmowa z supportem FxPro to radziłbym ją z nimi dokończyć prosząc o dokładniejsze wyjaśnienie tych kwestii skoro wcześniejsze informacje okazały się niewystarczające. Bo tak to ja zupełnie nie wiem nawet o co mam FxPro pytać ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Nie rozumiem, napisałem Ci iż zadałem pytanie "dlaczego ceny podczas otwierania pozycji różnią się od tych jakie widać w momencie ich otwierania w Bid/Ask oraz dlaczego historia rachunku diametralnie różni się od tego co widzę podczas zamykania pozycji".
Otrzymałem odpowiedź jak powyżej.
Na dopytywanie się czy na rachunku realnym również tak jest, otrzymałem odpowiedź:
"W odpowiedzi na drugie z Panskich pytan,na platformie cTrader zawsze
oferujemy klientom najlepsze dostepne ceny, w zaleznosci od poziomu
plynnosci wypelniamy zamowienia klientow najlepszymi dostepnymi cenami."
Także, jak widać lepszej odpowiedzi już nie uzyskam. Ty nie działasz na platformie, iż nic nie wiesz??
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

ODPOWIEDZ