FxPro (ECN) - wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
9
56%
Poza paroma minusami są ok
5
31%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
2
13%
 
Liczba głosów: 16

dzacek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 19 cze 2007, 13:56

Nieprzeczytany post autor: dzacek »

Dlaczego wykresy historyczne dla akcji na interwale weekly mam od 1987 r. a na monthly tylko od 2005? Czy tak maja wszyscy czy problem lezy u mnie?
Pobranie danych z centrum historii nic nie pomaga. Jest na to jakis sposob zebym mial wiecej danych na monthly?

Prosze o pomoc, gdyz jest to dla mnie instotna sprawa.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Niestety tak mają wszyscy. Brak danych historycznych dla świec miesięcznych dla tych symboli (mimo, że teoretycznie dałoby się je z utworzyć z tygodniowych).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

jacenty007
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 01 mar 2009, 11:53

AutoGraf4

Nieprzeczytany post autor: jacenty007 »

Być może komuś przyda się ta informacja...
Nakładka AutoGraf4 na MT4 dla kont w FxPro kosztuje 480 USD (dla jednego konta, lub 840 USD dla nieskończonej liczby kont). Ciekawostką jest fakt, że przy zakładaniu nowego rachunku w FxPro można wypełnić odpowiedni wniosek ze strony http://autograf.dp.ua/ oraz wysłać go na wskazany adres. Wówczas można uzyskać licencję na AutoGraf4 gratis.
Moje pytanie w tym miejscu - czy jest możliwość (mając już założone konto w FxPro i już z niego korzystając) uzyskania takiej licencji? Może w jakiś "niestandardowy" sposób?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

jacenty007 pisze:Ciekawostką jest fakt, że przy zakładaniu nowego rachunku w FxPro można wypełnić odpowiedni wniosek ze strony http://autograf.dp.ua/ oraz wysłać go na wskazany adres. Wówczas można uzyskać licencję na AutoGraf4 gratis.
Skoro wniosek wypełnia się ze strony AutoGrafu to raczej najlepiej byłoby skierować to pytanie właśnie do nich ponieważ nie jest to produkt FxPro.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

jacenty007
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 01 mar 2009, 11:53

Nieprzeczytany post autor: jacenty007 »

Czy broker wprowadził opłaty za wpłaty depozytu? Zalogowałem się dzisiaj i widzę, że przy wpłacie kartą kredytową np. 2500 USD jest opłata 40 USD.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

jacenty007 pisze:Czy broker wprowadził opłaty za wpłaty depozytu? Zalogowałem się dzisiaj i widzę, że przy wpłacie kartą kredytową np. 2500 USD jest opłata 40 USD.
Przeczytaj ostatni post:
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 513#180513
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

jacenty007
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 01 mar 2009, 11:53

Nieprzeczytany post autor: jacenty007 »

Ups... przeoczyłem ten post. Faktycznie wprowadzili opłatę:( Szkoda...

remzibi
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 05 kwie 2010, 23:00

Nieprzeczytany post autor: remzibi »

Dzisiaj niestety FXPRO nie popisalo sie - od 15:35 poszla piekna szpilka w gore - nic tylko brac na szybko longa , ale niestety w tym momencie - brak polaczenia . Inne programy na tym samym kompie dzialaja w a nawet konto demo fxpro dzialalo - ale konto real NIE .
Nie pomagalo reskanowanie serwerow itp. Oczywiscie jak juz wszystko ustalo 15:50 i nie bylo mozliwosci zarobienia - CUD - polaczenie wrocilo do normy i konto real ozylo .
Co tu duzo mowic - to sa chyba jakies jaja za strony FXPRO .
Juz na poczatek wspolpracy z tym brokiem taki strzal ? Rozwazam zwiniecie konta bo to co sie stalo to kompletnie niepowazne i jesli poczatek byl taki - to co bedzie pozniej ? Albo oferuja platforme do handlu albo nie - decyzja nalezy do klienta na szczescie .
Oczywiscie dopisuje do ankiety negatywa - taka sytuacja nie ma prawa sie nigdy zdazyc - zwlaszcza w takim momencie .

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

remzibi pisze:od 15:35 poszla piekna szpilka w gore - nic tylko brac na szybko longa , ale niestety w tym momencie - brak polaczenia .
U mnie jak i u pozostałych dwóch osób z którymi rozmawiałem połączenie faktycznie padło jednak o 15:45 do 15:48, czyli chwilę już po tym gwałtownym ruchu. Chwilowe problemy z serwerem, niestety zdarza się wszędzie.
Jeśli jednak ktokolwiek ucierpiał na tej sytuacji to można ją reklamować.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
prawdziwe_fufu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 09 sty 2009, 17:12

Nieprzeczytany post autor: prawdziwe_fufu »

raposo pisze:o 15:45 do 15:48
U mnie padło od 15:37-15:46 ...

ODPOWIEDZ