FXOpen

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Midas
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1372
Rejestracja: 19 gru 2008, 14:43

Re: FXOpen

Nieprzeczytany post autor: Midas »

@up Z konkurencji jesteś, że tak atakujesz tego broka? Czy różni się on czymś od X innych brokerów zagranicznych jeśli chodzi o ryzyko utraty depozytu/braku wypłaty? Bo z Twojej wypowiedzi można coś takiego wywnioskować.

GawronB
Gaduła
Gaduła
Posty: 247
Rejestracja: 07 maja 2014, 12:57

Re: FXOpen

Nieprzeczytany post autor: GawronB »

Midas pisze:@up Z konkurencji jesteś, że tak atakujesz tego broka? Czy różni się on czymś od X innych brokerów zagranicznych jeśli chodzi o ryzyko utraty depozytu/braku wypłaty? Bo z Twojej wypowiedzi można coś takiego wywnioskować.
Broń Boże nie jestem z konkurencji. Ale jeśli nie widzisz różnicy w regulacjach prawnych, finansowych pomiędzy rajami podatkowymi a na przykład regulacjami UE czy US to tylko współczuć.
Pierwszy z brzegu przykład czym się różni to " gwarancje bankowe depozytów" , ale jest wiele innych.
Google nie gryzie ;)

Awatar użytkownika
Midas
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1372
Rejestracja: 19 gru 2008, 14:43

Re: FXOpen

Nieprzeczytany post autor: Midas »

Zwyczajnie nie zależy mi na "gwarancjach depozytu", bo jak na razie nie doszedłem do kwot, które są na tyle znaczące, żebym musiał mieć taką gwarancję. Zresztą wydaje mi się, że też nie ma co się tym aż tak przejmować... Duży broker, działający już ładnych parę lat z tego co dzięki wujkowi Google przeczytałem, więc póki warunki handlu są zadowalające, jest dobry kontakt i nie ma problemu z wypłatami (skrill w dwie strony działa, co jest plusem) to mi brak gwaranacji zupełnie nie przeszkadza.

Pozdro

GawronB
Gaduła
Gaduła
Posty: 247
Rejestracja: 07 maja 2014, 12:57

Re: FXOpen

Nieprzeczytany post autor: GawronB »

Midas , spoko. Nie miałam zamiaru nikogo zniechęcać do tego broka, po prostu tylko przedstawiam swoje spostrzeżenia i info znalezione w necie. Tak jak napisałam kilka postów wyżej " wolna wola"
Każdy znajdzie coś dla siebie w myśl zasady "Jeden woli córkę inny teściową " :mrgreen:

Awatar użytkownika
futureforex111
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2014, 20:40

Re: FXOpen

Nieprzeczytany post autor: futureforex111 »

Witam. Nie chcialem zabierac glosu (kazdy ma wolna wole) ale widze temat sie rozgrzal, przylacze sie do stwierdzenia
GawronB , mam tam do dzisiaj rachunek, niestety zmiany adresow (i meilowego,i polskiego ) utrudniaja mi wyciagniecie reszty kasy(duzo juz nie zostalo) , ciagle odbijanie pileczki, ze potwierdzenie nie pasuje itd.
Warunki handlu ?? rewelacja , na demo . Na realu juz tak rozowo nie jest.
Dla scalperow, masakra, - spojzcie gdzie maja swoje serwery ,??
Bez automatu zainstalowanego po drugiej stronie globu nie ma to sensu.
Pisze o kontach ECN ,zeby nie bylo watpliwosci.
No i cukierek, - wlasnie stety i niestety, ilosc ,mnogosc sposobow zasilenia konta to raczej nie dziala na plus ,tym bardziej ze co najmniej kilka z nich jest podejzane.

Na krotsza mete jest to moze wygodne, ale po przygodach z egzotycznymi brokami , ja dziekuje. Nie neguje tego Brokera, taki sam jak inni, np.Alpari etc.
Ale na odkladanie emerytury tam ?? ,sami sobie odpowiedzcie.
sorki za brak polskich znakow.

Camaro69

Re: FXOpen

Nieprzeczytany post autor: Camaro69 »

To że przez zmiany adresu nie umiesz wypłacić środków tylko znaczy że są bezpieczni ;-)

Nie ma biura na które ktoś by nie narzekał - nawet na IB pojawiają się co rusz ,, alarmujące'' informacje ;-).Szczególnie że to także jeden z największych brokerów na świecie - więc i opinii będzie multum.Próbowali nawet niektórzy co bardziej krewcy ,,poszkodowani'' udowodnić u regulatora w NZ że FxOpen robi to co mówicie wyżej ...i przegrali ;-).

Poza tym taki już urok ECN - dane biuro jest najlepsze... do czasu.Skalpel musiał by zmianiać rachunki i ,,migrować'' kilka razy w roku.Są najlepsi póki są najlepsi i tyle,pózniej są już inni.Rynek jest konkurencyjny.Chcesz stabilności...wybierz IB lub giełdy.Wtedy problemy...też nie znikną tylko będą inne.Ot życie, wszystkim się nie dogodzi ;)

jarfx05
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 06 mar 2013, 01:27

Re: FXOpen

Nieprzeczytany post autor: jarfx05 »

Midas pisze:Zwyczajnie nie zależy mi na "gwarancjach depozytu", bo jak na razie nie doszedłem do kwot, które są na tyle znaczące, żebym musiał mieć taką gwarancję. Zresztą wydaje mi się, że też nie ma co się tym aż tak przejmować... Duży broker, działający już ładnych parę lat z tego co dzięki wujkowi Google przeczytałem, więc póki warunki handlu są zadowalające, jest dobry kontakt i nie ma problemu z wypłatami (skrill w dwie strony działa, co jest plusem) to mi brak gwaranacji zupełnie nie przeszkadza.

Pozdro
Masz racje Midas do odwaznych swiat nalezy. Tez tam otworze rachunek. Trzeba sprobowac zeby sie przekonac...Depzyt to nie zona ze oficjalnie mozna miec tylko jedna.

@Camero69 dzieki za info...oby jak najwiecej takich krotkich i rzetelnych informacji tu na forum. Psy szczekaja a karawana idzie dalej :)

-- 15 paź 2014, 12:44 --

Niestety nie dane mi bedzie pohandlowac na FXOpen. Te same papiery wyslalem do FXOpen, Pepperstone i IC Markets. W IC Markets po 24 h mialem otwarty rachunek. Pozostali 2 do tej pory sla mi maile zeby doslac to czy tamto. Pierwsze wrazenie na IC Markets bardzo pozytywne. Spready porownywalne z Armada a czesto lepsze za 1 lota na edku 5,5 prowizji da sie przezyc. Z ciekawosci zainstalowalem ctradera wyglada bardzo pozytywnie. MT4 pod MacOs. Mozliwosc prowadzenia wielu rachuunkow pod jednym dachem i wynajecia sponsorowanego VPS-a. Wygodne zarzadenie wieloma rachunkami jesli ktos potrzebuje pod rozne strategie. MT4 chodzi bez problemu a brok nie przeszkadza. Handluje tylko na spokojnym rynku.

Jak bedzie dalej zobaczymy poki co jestem zadowolony.

pozdrawiam

YoungD
Gaduła
Gaduła
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2014, 21:21

Re: FXOpen

Nieprzeczytany post autor: YoungD »

Witam,

to mój pierwszy post na forum więc witam i pozdrawiam wszystkich traderów:)

W fxopen mam konto STP od miesiąca,
jeśli chodzi o egzekucję ogólnie wszystko ok, zdarzają się poslizgi przy realizacji sl czy tp, ale w obu przypadkach na plus i minus, nieraz wskoczył mi tp z poślizgiem na moją korzyść,

Jeśli chodzi natomiast o wypłaty od rana dzisiaj walcze z nimi z wypłata środków,

Dokonywałem kilku depozytów przez skrilla , natomiast raz dokonałem wplaty przez skrilla po zalogowaniu na skrilla używając karty kredytowej...

W związku z tym uzyskałem dzisiaj info , że po depozycie z karty kredytowej nie można wypłacić żadnych środków przez 30 dni, pierwszy raz się z czymś takim spotkałem , jakaś parodia jak dla mnie , wpłaciłem kilkaset dolarów poprzez skrilla, a po jednym depozycie skrill->karta kredytowa zblokowane wypłaty na 30 dni...

Także uczulam na wpłaty kartą kredytową....

Na stronie widnieje jednak info, że wpłacając przez skrilla kartą kredytową środki można wypłacić, w związku z czym złożyłem kolejną dyspozycję wypłaty i wysłalem maila do supportu z wyjaśnieniem, zobaczymy jak się sprawa roziwnie :)

Cytuje info z warunków wypłat:


When depositing from your credit/debit card via Skrill (Moneybookers), withdrawals are possible to your Skrill e-Wallet
In other cases, credit/debit card deposits (except Skrill) can be withdrawn:

to your Visa or MasterCard card via Credit/Debit Cards withdrawal option after 30 days since your last credit/debit card deposit;
to your bank account via Wire Transfer after 30 days since your last credit/debit card deposit.
Profit gained from credit/debit card deposits can be withdrawn after 30 days as well.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: FXOpen

Nieprzeczytany post autor: freakout »

czy jest tu jeszcze ktoś kto ma u tego brokera konto STP i mógłby napisać coś więcej o warunkach handlu? spread'y są bardzo atrakcyjne, a jak wygląda realizacja zleceń, ewentualne poślizgi, no i czy nie ma problemów z wypłatami? będę wdzięczny za każdą opinię :)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FXOpen

Nieprzeczytany post autor: raposo »

YoungD pisze: W związku z tym uzyskałem dzisiaj info , że po depozycie z karty kredytowej nie można wypłacić żadnych środków przez 30 dni, pierwszy raz się z czymś takim spotkałem , jakaś parodia jak dla mnie , wpłaciłem kilkaset dolarów poprzez skrilla, a po jednym depozycie skrill->karta kredytowa zblokowane wypłaty na 30 dni...
To zapewne wiąże się z przepisami przeciwdziałającymi praniu brudnych pieniędzy pod które podlegają... A transakcje wypłaty kartą zapewne są traktowane jako zwrot transakcji, czyli jakbyś kupił paliwo na stacji, a potem stacja Ci za nie zwróciła ;). Ogólnie to pogięty temat i często nawet obsługa brokerów zmienia 5 razy zdanie co należy zrobić, bo się w tym gubi...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ