FXCH

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
1
13%
Poza paroma minusami są ok
0
Brak głosów
Przeciętny
3
38%
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
4
50%
 
Liczba głosów: 8

basiorbasior
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 08 kwie 2006, 13:33

Nieprzeczytany post autor: basiorbasior »

chcialbym zalozyc juz konto real, moze mi ktos udzilic pomocy w rejestracji, w tych puntkach wszczegolnosci(co mam wpisac??) (nie bardzo u mnie z angielskim) (thx z gory)

- Will any person other than Trader control, manage, or direct the trading in this account? If yes, please fill out Limited Power of Attorney form
How did you find us

- Who recommended us? Please indicate name or website

- Trader acknowledges having received, read and understood the foregoing Consent to Conduct Business Electronically, Trader Account Letter, Trader Agreement, Off Exchange Transaction Disclosure and Risk Disclosure Statement. The undersigned agrees to be bound by all of the terms and conditions hereof (Yes/No)

a tu bezposredni link do rejestracji

http://www.forex-swiss.com/application.htm

Awatar użytkownika
FoReksio
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2006, 00:40

Nieprzeczytany post autor: FoReksio »

- krótko mówiąc czy ktoś inny poza Tobą będzie działał na tym koncie (czyli prawdop. nie), jak tak musisz wypełnić Limited Power of Attorney form
jak nas znalazłeś
- kto nas polecił? podaj nazwisko lub stronę www
- potwierdzasz, że dostałeś, przeczytałeś i zrozumiełeś wszelkie zgody, umowy itd. Zgadzasz się na to by podlegać warunkom umowy. TAK
Mo money mo problems

basiorbasior
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 08 kwie 2006, 13:33

Nieprzeczytany post autor: basiorbasior »

mam nadzieje ze te 2 pipsy na innych parach to nie promocja tylko ich juz standard:D

basiorbasior
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 08 kwie 2006, 13:33

Nieprzeczytany post autor: basiorbasior »

wiesz to zalezy od szefow, :) , jak im sie cos uduma to sobie zmienia i tyle, a nie podskoczysz im , ale i tak bardzo duzo maja jeszcze par po 2 pipsy:)

boldo
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2006, 14:42

Nieprzeczytany post autor: boldo »

Witam ja mam takie pytania

-Jakiej platformy używają?
-Z wczseśniejszej dyskusji rozumiem że wpłata kosztuje mnie dodatkowe 10$, a wypłata 50$. Zgadza się? Robiłeś już więcej wypłat?
-Rosliczałeś się już z naszym Urzędem Skarbowym, to dostałeś od nich papier o twojich zyskach?

ODPOWIEDZ