FXCH

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
1
13%
Poza paroma minusami są ok
0
Brak głosów
Przeciętny
3
38%
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
4
50%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Aekold
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: 22 lis 2004, 19:41

Nieprzeczytany post autor: Aekold »

Jesli graja przeciwko klientom - a cos takiego mi sie obilo o uszy to zrobia wszystko zeby wyjsc na swoje.:D

basiorbasior
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 08 kwie 2006, 13:33

Nieprzeczytany post autor: basiorbasior »

Ardalke pisze:Witam
Narazie działa wszystko ok , ale zastanawiam się dlaczego tak często zmieniają wielkość lewaru , zwłaszcza na parze gbp/jpy. Wczoraj zjechali już do 100 : 1 , czyżby wjechał im jakiś duuży spekulacyjny kapitał i tym sposobem ograniczają wielkość lotów ? Nie wiem co o tym myśleć , może czas na ewakuacje...?
ale az tak zle tam jest ???,



bo te spready sa naprawde kuszace

narazie chce wejsc do GFT, podoba mi sie ich platforma, tylko te spready na 3/5 na glownych okropnosc!!!


a jak wykombinuje jakas potezna kase (2000$) wlasnie chcialem tam wejsc na ta platforme. ALe do tego czasu bede bacznie sledzil co i jak z FXCH

aha i jeszcze lewar caly czas jest taki sam jak jest czyli 500:1????, na glownych parach i wogole ogolnie ????, tylko na gbp/jpy jest 100:1????

Awatar użytkownika
Aekold
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: 22 lis 2004, 19:41

Nieprzeczytany post autor: Aekold »

Basior a co z oanda lub brokerami dzialajacymi na MT>?

basiorbasior
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 08 kwie 2006, 13:33

Nieprzeczytany post autor: basiorbasior »

hmmm oanda jakos mi nie lezy nie wiem czemu:), GFT jest super no ale te spready mnie bola kurcze, a MT hmmm a jaki najlepszy broker?? z ta platforma??, mi troszke zalezy na dzwigni aby byla calkiem calkiem w GFT masz 400:1, w FXCH 500:1, a jak juz dostajesz mega mocny sygnal kupna/sprzeadazy to az zal jak sie ma np dzwignie 100:1:(, i waski kapital:(,

nie wiem bawilem sie tez tak ze analize wykresow robilem w GFT , a tranzakcje na FXCH:D, niezly rezultat, wlasie przez te 2 pipsy spreadu:), mniam:), a mam gram ostroznie i jak juz mam ze 2-5 pipsow na plus to zamykam pozycje , potem najwyzej mowie trudno stracilem te 4 nastepne pipsy ale mam przynajmniej np te 4 :),

Awatar użytkownika
Aekold
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: 22 lis 2004, 19:41

Nieprzeczytany post autor: Aekold »

O Boze basior jak tak chcesz grac na fx to oddaj lepiej kase na sierociniec czy cos, po co kase przewalic na fx, niech bedzie z niej jakis pozytek.
Basior pomysl troche logicznie spread wynosi 2 pipsy a ty zbierasz max 5 pipsow zyskow, to jaki ty masz sl? Do tego niewiadomo po co potrzebna ci dzwignia 1;500 - masz za duzo kasy i chcesz podzielic sie z nia z innymi. ??

hyld3n
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 09 sie 2005, 12:06

Nieprzeczytany post autor: hyld3n »

Hmmm basior no jak tak będziesz grał z pełnymi możliwościami dzwigni 500 : 1 to jak sie raz pomylisz i pójdzie ci 25 pips na minus to jesteś spłukany.Mam nadzieje że sobie dobry ten system poskładałeś :)

Co do brokerów z MT 4 to na www.northfinance.com masz 200 : 1 dzwignie i spread na edwarda 2 p. i mały minimalny depozyt.

pzdr.

basiorbasior
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 08 kwie 2006, 13:33

Nieprzeczytany post autor: basiorbasior »

a takie pytanko cos tam pisales ze w realu nie miales kilku parek tak jak w demie? a teraz juz wszystko jest oki??

ALe silver to ostro zdzieraja:) taki spread ze ohoho

NOWY
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 mar 2005, 09:05

Nieprzeczytany post autor: NOWY »

Ardalke pisze:Witam
Narazie działa wszystko ok , ale zastanawiam się dlaczego tak często zmieniają wielkość lewaru , zwłaszcza na parze gbp/jpy. Wczoraj zjechali już do 100 : 1 , czyżby wjechał im jakiś duuży spekulacyjny kapitał i tym sposobem ograniczają wielkość lotów ? Nie wiem co o tym myśleć , może czas na ewakuacje...?

taki zbiek okolicznosci ??????
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ