FRAKTAL TRADER -pozew zbiorowy osób poszkodowanych

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
tomkot00
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:07

FRAKTAL TRADER -pozew zbiorowy osób poszkodowanych

Nieprzeczytany post autor: tomkot00 »

Fundacja Trading Jam organizuje zapisy do pozwu zbiorowego przeciwko firmie Fraktal Trader. Dużo już słyszało się o tej firmie zwłaszcza, dzięki reportażom TJS. Masę ludzi naciągneli na szkolenia plus jak się okazuje prowadzili też nielegalny zarząd kapitałem czyli coś a la prywatny boiler room.
Drodzy Państwo,

z uwagi na informacje przekazane Fundacji TJS przez byłych współpracowników FT oraz byłych i obecnych klientów firmy, zdecydowaliśmy o podjęciu kroków prawnych przeciwko firmie i osobom zaangażowanym w jej działalność.

By zadeklarować chęć przystąpienia do pozwu zbiorowego prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Po zgromadzeniu Państwa zgłoszeń będziemy kontaktowali się z Państwem telefonicznie i mailowo w celu podjęcia dalszych działań.

Pragniemy zaznaczyć, że wypełnienie ankiety jest niezobowiązujące i nie wiąże się z żadnymi kosztami. Nie stanowi ono oferty.
LINK DO POZWU: http://fraktal-pozew-zbiorowy.cba.pl/

Awatar użytkownika
jasonbournes1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 02 sie 2017, 13:07

Re: FRAKTAL TRADER -pozew zbiorowy osób poszkodowanych

Nieprzeczytany post autor: jasonbournes1 »

A jakie są zarzuty?

tomkot00
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:07

Re: FRAKTAL TRADER -pozew zbiorowy osób poszkodowanych

Nieprzeczytany post autor: tomkot00 »

https://www.youtube.com/watch?v=0oxgq9cxT3c&t=42s

Zapoznaj się z reportażem i zobacz co nawywijali

Niedługo TJS ma opublikować nowe nagrania dotyczące prowadzenia boiler roomu i zarządzania kapitałem bez zezwolenia KNF, smród jak nic

Awatar użytkownika
jasonbournes1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 02 sie 2017, 13:07

Re: FRAKTAL TRADER -pozew zbiorowy osób poszkodowanych

Nieprzeczytany post autor: jasonbournes1 »

Reportaż widziałem, pytanie czy rzeczywiście można im udowodnić celowe działanie na szkodę klientów?

A zarządzanie bez zgody KNF jest oczywiście karalne.

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: FRAKTAL TRADER -pozew zbiorowy osób poszkodowanych

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

no jak udowodnia to ze faktycznie zarzadzali to maja slabo. chociaz knf tez swoje za uszami ma wiec nie wiadomo jak tam teraz z ich wydajnoscia...... :D
ze fraktale jechali po bandzie to bylo czuc na kilometr. panamery, pseudofilmy charytatywne i sztuczki nlp :D

no nic trzymam kciuki. potem pora na kolejnych np. glinicki, fijolek........ :D

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: FRAKTAL TRADER -pozew zbiorowy osób poszkodowanych

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Forex-trader pisze:no jak udowodnia to ze faktycznie zarzadzali to maja slabo. chociaz knf tez swoje za uszami ma wiec nie wiadomo jak tam teraz z ich wydajnoscia...... :D
ze fraktale jechali po bandzie to bylo czuc na kilometr. panamery, pseudofilmy charytatywne i sztuczki nlp :D

no nic trzymam kciuki. potem pora na kolejnych np. glinicki, fijolek........ :D
Tego ostatniego zobaczyć w pasiakach ....bezcenne :)

alanFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2015, 14:35

Re: FRAKTAL TRADER -pozew zbiorowy osób poszkodowanych

Nieprzeczytany post autor: alanFX »

Sumutna prawda jest taka, że ci panowie obiecywali nieświadomym ludziom złote góry i wolność finansową po odbyciu ich genialnych szkoleń.

Stworzyli coś na wskroś finansowej sekty, zarabiając na ludzkiej krzywdzie miliony złotych. Żerowali na stratach swoich klientów mając umowę z brokerem Klimex. Tlumaczyli kursantom że najpierw trzeba wyzerować rachunek zeby czegoś się nauczyć.. ba nie wystarczyć raz wyzerować... trzeba uwalić kolejne rachunki aż do sktuku, aż zacznie się zarabiać dzięki ich genialnej strategii Little Bites która w dłuzszym terminie prowadzi tylko do strat nie wspominając już złodziejskim spreadzie u brokera Klimex i horrendalnych opłatach słap.

Przez kilka lad zbudowali grono własnych wyznawców a la słuchacze Radia Maryja, Sekta Niebo itp. Ludzie byli im bezwględnie oddani. Zaś osoby które ich krytykowały były zastraszane pozwami i postępowaniami kranymi przez kancelarie ktora ich obslugiwala. Dlatego do tej pory prawda nie wychodziła na światło dzienne.

Jest szansa, że działalność pana Partyki (byłego sprzedawcy polisolokat) i jego świty zostanie wreszccie zakonczona. A luksusowe auta drogie zegarki i nieruchomości które kupili na ludzkiej krzywdzie zabezpieczy prokurator.

Na FX Mag jest ciekawy artykul o ich działalnosci https://www.fxmag.pl/artykul/szkoleniow ... tal-trader

ask
Gaduła
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: 24 wrz 2015, 17:04

Re: FRAKTAL TRADER -pozew zbiorowy osób poszkodowanych

Nieprzeczytany post autor: ask »

Forex-trader pisze:no jak udowodnia to ze faktycznie zarzadzali to maja slabo. chociaz knf tez swoje za uszami ma wiec nie wiadomo jak tam teraz z ich wydajnoscia...... :D
ze fraktale jechali po bandzie to bylo czuc na kilometr. panamery, pseudofilmy charytatywne i sztuczki nlp :D

no nic trzymam kciuki. potem pora na kolejnych np. glinicki, fijolek........ :D

Glinicki to rozumiem a Fijolek co odwalił ? :)

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: FRAKTAL TRADER -pozew zbiorowy osób poszkodowanych

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

lukaszN pisze:
Czy to nie jest przerost formy nad treścia ? z tego co mi wiadomo TJS (chociażby w postaci Pana Zaorskiego) też mam swoje za uszami. Czy to nie są aby jedynie zwyczajne ataki konkurencji ?

Okej co mam za uszami ? konkretnie... wielokrotnie mowilem jak mam cos za uszami idziesz z tym na policje prokurature tak jak my robimy z naganiaczami i naciagaczami ..
jesli masz cos to to powiedz .. takei robienie insynuacji jest slabe
TJS i ja mam tyle wrogow przez nasze dzialania czyszczace rynek ze juz by to wyplynelo jesli cos by bylo
a nie ma bo od poczatku dzialamy etycznie a jak popelniamy jakies bledy to o tym informujemy
nie myli sie ten co nic nie robi
My ogolnie jako TJS jestesmy anty branza szkoleniowa taka specyfika srodowiska TJS ..

i na koniec jeszcze raz jesli masz wiedze ze Zaorski ma cos z uszami i jestes tego pewien po prostu to powiedz
tak by Zaorski mogl sie obronic bo inaczej sa to pomowienia i to jest haniebne

pozdrawiam
Rafał Zaorski

lukaszN
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2019, 02:39

Re: FRAKTAL TRADER -pozew zbiorowy osób poszkodowanych

Nieprzeczytany post autor: lukaszN »

Okej co mam za uszami ? konkretnie... wielokrotnie mowilem jak mam cos za uszami idziesz z tym na policje prokurature tak jak my robimy z naganiaczami i naciagaczami ..
Z tego co kojarze filmy o Fraktal pojawily sie chyba przed zgloszeniem czegokolwiek na policję (z mojego punktu widzenia osoby stojącej z boku i mam nadzieje obiektywnej) to zrobiliście sobie z całej tej sprawy mini serial ? Nie wiem czy dla dobra sprawy czy zeby zwrócić na siebie uwagę.

Rozumiem ze trzeba to naglosnic i OK, ale czy w takim razie zgodnie z twoimi słowami ten mini serial nie powinien się pojawić jako juz się zacznie jakas oficjalna sprawa przeciwko FT ? Bo na obecna chwile są to pomówienia ?
jesli masz cos to to powiedz .. takei robienie insynuacji jest slabe
No własnie widzisz też mi gdzieś przeleciał właśnie jakiś filmik albo artykuł (chyba nawet w comparic) na temat zarabiania na traderach, teraz sytuacja jest odwrócona bo to wy atakujecie ?

Szczerze mówiac nie chce mi sie w to zagłębiać, szkoda mi czasu - jestem na forum bo chce uczyuc się jak zarabiac na giełdzie a nie kto kogo w w**a robi :) Ale jakis taki niesmak jak to wszystko czytam i ogladam jednak się robi.
nie myli sie ten co nic nie robi
No wiec jesli się mylę i rzeczywiscie nie bylo tego typu artykułów na twoj temat - to oczywiście zwracam honor

Pozdrawiam
Moj blog o finansach mojafaktura24.pl

ODPOWIEDZ