Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 23 sty 2019, 09:37     Inwestuj z zaufanym, globalnym brokerem XM!

FRAKTAL TRADER -pozew zbiorowy osób poszkodowanych

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
  • Autor
  • Wiadomość

lukaszN

Bywalec

Bywalec

Re: FRAKTAL TRADER -pozew zbiorowy osób poszkodowanych

Nieprzeczytany post09 sty 2019, 15:48

Okej co mam za uszami ? konkretnie... wielokrotnie mowilem jak mam cos za uszami idziesz z tym na policje prokurature tak jak my robimy z naganiaczami i naciagaczami ..

Z tego co kojarze filmy o Fraktal pojawily sie chyba przed zgloszeniem czegokolwiek na policję (z mojego punktu widzenia osoby stojącej z boku i mam nadzieje obiektywnej) to zrobiliście sobie z całej tej sprawy mini serial ? Nie wiem czy dla dobra sprawy czy zeby zwrócić na siebie uwagę.

Rozumiem ze trzeba to naglosnic i OK, ale czy w takim razie zgodnie z twoimi słowami ten mini serial nie powinien się pojawić jako juz się zacznie jakas oficjalna sprawa przeciwko FT ? Bo na obecna chwile są to pomówienia ?

jesli masz cos to to powiedz .. takei robienie insynuacji jest slabe

No własnie widzisz też mi gdzieś przeleciał właśnie jakiś filmik albo artykuł (chyba nawet w comparic) na temat zarabiania na traderach, teraz sytuacja jest odwrócona bo to wy atakujecie ?

Szczerze mówiac nie chce mi sie w to zagłębiać, szkoda mi czasu - jestem na forum bo chce uczyuc się jak zarabiac na giełdzie a nie kto kogo w w**a robi :) Ale jakis taki niesmak jak to wszystko czytam i ogladam jednak się robi.

nie myli sie ten co nic nie robi

No wiec jesli się mylę i rzeczywiscie nie bylo tego typu artykułów na twoj temat - to oczywiście zwracam honor

Pozdrawiam
Moj blog o finansach mojafaktura24.pl
Poprzednia

Wróć do Forex - dyskusje ogólne