Fotel Tradera

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
Radomiakos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 07 lis 2011, 20:01

Nieprzeczytany post autor: Radomiakos »

Producenta mogę zdecydowanie polecić, jednakże tego modelu nie testowałem. Osobiście używam ergo max flexi i jestem bardzo zadowolony. Bardzo solidne wykonanie i duża wygoda.
Inch by inch...

Awatar użytkownika
chojnak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 413
Rejestracja: 08 lut 2009, 16:49

Nieprzeczytany post autor: chojnak »

Siedzę na Nowym Stylu Next U HR w czerwonej skórze, fajny ale czas na coś wygodniejszego bo czasami krzyż boli...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Największy sukces jaki możesz osiągnąć w życiu to zwycięstwo nad własnymi słabościami.

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Ja pracuję ze względu na wygodę i na długi czas siedzenia przed wykresami w łóżku :wink: .Łóżko mam bez poręczy ,więc przy głowie mam ławe (ta sama wysokość co łóżka ) i ustawione dwa monitory 17 cali z klawiaturą bezprzewodową i myszką. Dodatkowo obok stoi netbook (pracuje też ,ale rzadko przy biurku jak potrzebuje coś zrobić z roboty papierkowej) . Plusy są takie ,że jest to duży komfort ,ale jeśli zbyt długo non stop leżę na brzuchu to zaczyna mnie on boleć i wtedy trzeba zmienić pozycję na jakiś czas .Druga sprawa to taka ,że daje mi to komfort psychiczny ,w końcu leżę sobie w ciepłym wyrku i trejduję :D

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

ridera pisze:Ja pracuję ze względu na wygodę i na długi czas siedzenia przed wykresami w łóżku Wink .Łóżko mam bez poręczy ,więc przy głowie mam ławe (ta sama wysokość co łóżka ) i ustawione dwa monitory 17 cali z klawiaturą bezprzewodową i myszką. Dodatkowo obok stoi netbook (pracuje też ,ale rzadko przy biurku jak potrzebuje coś zrobić z roboty papierkowej) . Plusy są takie ,że jest to duży komfort ,ale jeśli zbyt długo non stop leżę na brzuchu to zaczyna mnie on boleć i wtedy trzeba zmienić pozycję na jakiś czas .Druga sprawa to taka ,że daje mi to komfort psychiczny ,w końcu leżę sobie w ciepłym wyrku i trejduję Very Happy
A co na to wszystko Twoja szyja?
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Powiem szczerze ,że nic nie odczuwam jeśli chodzi o szyję ,chyba kwestia przyzwyczajenia :)

Dodano po 3 minutach:

Dodam jeszcze ,że jak nic się nie dzieję (czytaj - mam otwartą pozycję lub przyjdzie mi poczekać trochę na sygnał ) to biorę gazetę/książkę i sobie czytam ,a sytuację kontroluję na telefonie :D Żyć ,nie umierać :wink:

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

ridera pisze:Powiem szczerze ,że nic nie odczuwam jeśli chodzi o szyję ,chyba kwestia przyzwyczajenia :)
To tylko kwestia czasu aż zaczniesz.

Awatar użytkownika
chojnak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 413
Rejestracja: 08 lut 2009, 16:49

Nieprzeczytany post autor: chojnak »

skco pisze:To tylko kwestia czasu aż zaczniesz
Skco ma rację. Sypanko zacznie powolutku po 30 roku życia by później z każdym rokiem się nasilać :)

J.
Największy sukces jaki możesz osiągnąć w życiu to zwycięstwo nad własnymi słabościami.

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Wziąłem wasze uwagi do serca i od wczoraj pracuje przy biurku :D Fotel zwykły z makro za 200zł jak coś ! 8)

bolekkk
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 01 lis 2011, 23:02

Nieprzeczytany post autor: bolekkk »

Panowie, nikt nie wspomniał o firmie Steelcase.
Polecam:
http://www.steelcase.co.uk/en/products/ ... _EN_A3.pdf

Ignac
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 14 mar 2010, 11:15

Nieprzeczytany post autor: Ignac »


ODPOWIEDZ