ForexTester - do nauki i do testów

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
headd
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 08 lut 2006, 10:27

Nieprzeczytany post autor: headd »

fxlamer: zadowolony jesteś z tego testera? zamówiłem właśnie...

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

headd pisze:fxlamer: zadowolony jesteś z tego testera? zamówiłem właśnie...
W sumie spełnia moje skromne oczekiwania, mam nadzieję, że będziesz zadowolony............
Bedzie dobrze, luz......
=================

sminic
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 26 lis 2006, 02:52

Nieprzeczytany post autor: sminic »

Jak w nim ustawić limity stop loss i take profit przy szybkim teście? Tak, żeby ustawiane były automatycznie. Ustawione mam tak, że pozycja jest zamykana dopiero wtedy gdy jest generowany następny sygnał przeciwny (simple sma). Jak w nim napisać własną strategię? Może to głupie pytania ale naprawdę nie wiem.

dzacek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 19 cze 2007, 13:56

Nieprzeczytany post autor: dzacek »

Zna ktos podobny programik do Forex Testera (tzn. z mozliwoscia sledzenia testow swieca po swiecy i zawierania virtualnych tranzakcji w czasie back-testow) w wersji darmowej albo w wersji demo ale bez ograniczen czasowych jak to jest Foreks Tester ???

Z gory dzieki za odp.:)

Awatar użytkownika
Foregin
Gaduła
Gaduła
Posty: 164
Rejestracja: 09 lut 2007, 12:44

Nieprzeczytany post autor: Foregin »

Hi, Terranin! What a meeting! :) Come across somebody happen to meet in the space. Good luck!

Awatar użytkownika
buncol
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 15 lis 2006, 23:16

Nieprzeczytany post autor: buncol »

Jest jakis sposób zeby zaimportowac do testera wskaznik w formacie mq4?? Jezeli jest to jaki, a jezeli nie ma to czy istnieje taki program w ktorym daloby sie przegladac wykres swieca po swiecy i zeby dalo sie zaimportowac wskazniki mq4?? Wie ktos moze cos na ten temat??

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

Mozesz to zrobic w MT4 testerem.
Otworz jakakolwiek strategie w testerze np. sample macd, ustaw pare, time frame, zaznacz visual mode, wybierz okres i wcisnij start. Jak wykres ruszy spauzuj przyciskiem obok "visual mode" nie naciskaj stop, dodaj swoje wskazniki czy szablon i uruchom tym samym przyciskiem co spauzowales. Twoja strategia wlasnie leci swieca po swiecy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Bedzie dobrze, luz......
=================

Awatar użytkownika
TomaszB
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 05 mar 2007, 00:57

Nieprzeczytany post autor: TomaszB »

ForexTester wygląda bardzo ciekawie, widzę tylko jedno ograniczenie - import wskaźników w postaci plików dll.
Czy można przerobić wskaźniki z MT4 na dll'ki?

ODPOWIEDZ