ForexTester - do nauki i do testów

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
gucio
Gaduła
Gaduła
Posty: 222
Rejestracja: 04 sie 2006, 14:15

Nieprzeczytany post autor: gucio »

Zainstalowalem Forex Tester ale ostatnie dane mam z maj 2006.Czy tu nie ma aktualnych notowan.Chce zrobic test np.od jutra i przez caly tydzien,czy jest to tu mozliwe

henry
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 06 sie 2006, 19:32

Nieprzeczytany post autor: henry »

Witam!
Ja mam to demo kilka dni. Z maja 2006 dane są w paczce jak się instaluje. Aby mieć więcej trzeba dane zaimportować. Robiłem to z danych z MetaTradera z XTB - działa. A więc konto min. demo aby mieć dane historyczne, po przeglądnięciu wykresu z potrzebnego czasu mamy dane zapisane w katalogu MetaTradera history i z tego miejsca można plik importować
U kmnie wygląda to tak:
C:\Program Files\X-Trader 4 XTB\history\XTrade-Demo (końcówka zależy od użytego serwera)
a plik z danymi 1min EURUSD: EURUSD1.hst
W trakcie importu do testera miałem komunikaty o błedach, ale mimo to działa.

Powodzenia!

henry
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 06 sie 2006, 19:32

Nieprzeczytany post autor: henry »

Mnie najlepiej podoba się otwieranie wirtualnych pozycji i analiza rezulatów(profit/loss). W MT4 mogło by być to w testerze strategii, ale tam wchodzą tylko pozycje z automatu. Pewnie można to jakoś załatwić MQL'em, ale to tak na okrętkę...

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

Przymierzam sie do kupna forextestera w wersji Pro http://forextester.com/index.html . Licencja na jeden komp kosztuje $135 ale na 5 kompow juz $75 za sztuke. Szukam 4 chetnych, koszt zakupu 5 licencji wraz z kosztami PP wyniesie $378, chetnych prosze o kontakt na pw.
Bedzie dobrze, luz......
=================

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

fxlamer pisze:Przymierzam sie do kupna forextestera w wersji Pro
Nieaktualne....... juz mam.
lucaass pisze:a moze by tak zrzucic sie w kilku na jedna licencje :]
Licencja jest przypisana do kompa, wiec bedzie dzialac tylko na jednym ktorego numer ID musisz podac przy zakupie.
Bedzie dobrze, luz......
=================

ODPOWIEDZ