ForexCup 2012

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
Eko
Gaduła
Gaduła
Posty: 90
Rejestracja: 03 lip 2008, 22:15

Nieprzeczytany post autor: Eko »

dzisiejsze skoki i zamiesznie na złotku trochę rankingiem zamieszały :D
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem - najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, następnie pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Niezłe wyniki osiągacie. Ja ze swoimi 50 % nie mam się czym pochwalić.
BTW to ten ranking powinien byc prowadzony nieco lepiej. Powinno byc pokazane jaka była pozycja dzień wcześniej, a najlepiej aby można było zobaczyć pozycję z każdego dnia po kolei bo tak to broker ma spore pole do kantów. No ale to XTB więc w sumie standard.

Właśnie dostałem na maila info o konkursie w ... tadadadam GO4X.
Zdaje się, że znowu mozna zgarnąć 5 paczek oraz inne wyższe nagrody. Przeczytałem regulamin 2 razy, ale nie wszystko mogę zrozumieć. Kto to do licha pisał ?

https://www.go4challenge.pl/?utm_source ... ochallenge
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
Jarpen
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2011, 09:14

Nieprzeczytany post autor: Jarpen »

Ta zajawke z GO4X widzialem wczesniej na FB. Ale co za matoł wkleił lustrzane odbicie hayabusy ???
Success lies on the far side of failure

Awatar użytkownika
SzykownyJac
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2010, 01:07

Nieprzeczytany post autor: SzykownyJac »

ile osob zarejestrowalo sie - bierze udzial w forexcup??

Awatar użytkownika
seba
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:06

Nieprzeczytany post autor: seba »

Jarpen pisze:Ta zajawke z GO4X widzialem wczesniej na FB. Ale co za matoł wkleił lustrzane odbicie hayabusy ???
ciekawe ile osob wie jak wogole wyglada i co to jest hayabusa...hehe
a podejrzewam ze nadal 99,5% osob nie wie jak poznac ze to lustrzane odbicie...
moze poprostu GO4X nie mial zdjecia z lewej strony a takie im bardziej pasowalo...

a co do konkursu xtb i rankingu "kobiet" to widac ze standardowo kilku uczestnikow chcacych przechytrzyc wszystkich i wygrac ipada jako kobieta nie zadbalo nawet o to zeby ich nick chociaz minimalnie sugerowal ze po drugiej stronie nicka siedzi kobieta hehe

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

seba pisze:a podejrzewam ze nadal 99,5% osob nie wie jak poznac ze to lustrzane odbicie...
bez przesady ;)
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

Awatar użytkownika
bbq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 604
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:12

Nieprzeczytany post autor: bbq »

Pierz Andrzej pisze:bez przesady Wink
Andrzej spójrz na tarcze w tylnym kole, nie ta strona, o to raczej chodziło Sebie
seba pisze:99,5% osob nie wie jak poznac ze to lustrzane odbicie...
:wink:
“Look deep into nature, and then you will understand everything better.” A. Einstein

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

bakubaq pisze:Andrzej spójrz na tarcze w tylnym kole, nie ta strona, o to raczej chodziło Sebie

mnie akurat wpadlo w oko ze wydech nie z tej strony ;) ...... a mnie chodzilo ze tylko 0,5% wie o co kaman to troche za malo , wydaje mi sie ze jest tu duzo wiecej inteligentnych ludzi ;)
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

Awatar użytkownika
seba
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:06

Nieprzeczytany post autor: seba »

Pierz Andrzej pisze:
bakubaq pisze:Andrzej spójrz na tarcze w tylnym kole, nie ta strona, o to raczej chodziło Sebie
mnie akurat wpadlo w oko ze wydech nie z tej strony ;) ...... a mnie chodzilo ze tylko 0,5% wie o co kaman to troche za malo , wydaje mi sie ze jest tu duzo wiecej inteligentnych ludzi ;)
widzisz andrzeju :)
akurat wydech o tym nie swiadczy bo hayabusy maja 2 wydechy...po jednym z kazdej strony
za to tarcza hamulcowa jest tam gdzie powinna byc zebatka i napis "hayabusa" na naklejce jest lustrzany
i tez sie uczciwie przyznam ze za pierwszym razem tego nie zauwazylem...dopiero po tym jak Jarpen napisal to zwrocilem na to uwage :)

no i moze troche przesadzilem z tym 0,5% :) chociaz to wychodzi 1 osoba na 200...
nigdy tego raczej nie sprawdzimy...trzeba by bylo wyslac linka z konkursem najlepiej do 1000 osob
oczywiscie nie mowiac im nic typu "czy wg ciebie motor jest lustrzany czy nie?"
poprostu wyslac linka i powiedziec "patrz jaki konkurs znalazlem"
i jakby wtedy wiecej niz 5 osob przypadkiem TO zauwazylo to znaczyloby ze przesadzilem z tym 0.5% hehe
:)

a zeby nie bylo wielkiego offtopu to powiem ze juz 2 stop outy zaliczylem na zlocie hehe
ale sie nie poddaje i nadal tocze walke o ipada
hehe

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

seba pisze:akurat wydech o tym nie swiadczy bo hayabusy maja 2 wydechy...po jednym z kazdej strony

widzisz :) ja wlasnie nie bylem tego pewnien :D , tak mi cos mowilo ze maja dwa wydechy ale na szybkiego sie posilkowalem google grafika i mnie jak widac oklamala :D
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

ODPOWIEDZ