Forex zagraniczny

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Forex zagraniczny

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Mariush80 pisze:
14 maja 2020, 09:08
raposo pisze:
13 maja 2020, 17:43
Dałeś trochę za dużo ogólników, aby coś o tym powiedzieć. Niby broker z USA, ale jednak na Cyprze:
https://www.royalforex.com
https://www.cysec.gov.cy/en-GB/entities ... iot/71863/

Na czym handlowałeś?
W US może jakiś tam podatek jest ale na Cyprze pierwsze słyszę o takiej akcji ;)
http://www.elitestradeoption.com/
No okej, ale to marka należąca do powyższego Royal Forex ;) Numer licencji i nazwa na dole się zgadzają.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Mariush80
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:38

Re: Forex zagraniczny

Nieprzeczytany post autor: Mariush80 »

Aroon pisze:
14 maja 2020, 11:24
Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego ludzie wpłacają do takich brokerów. Jakaś forma masochizmu? Tylu jest sprawdzonych ...
Miałem sprawdzonego. Właśnie wynająłem kancelarię prawną żeby odzyskać od niego kasę za naciąganie i oszustwa. Chodzi o GI Brokers.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Forex zagraniczny

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Mariush80 pisze:
15 maja 2020, 09:50
Aroon pisze:
14 maja 2020, 11:24
Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego ludzie wpłacają do takich brokerów. Jakaś forma masochizmu? Tylu jest sprawdzonych ...
Miałem sprawdzonego. Właśnie wynająłem kancelarię prawną żeby odzyskać od niego kasę za naciąganie i oszustwa. Chodzi o GI Brokers.
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego ludzie nie rozumieja podstawowej zasady, że pieniądze wpłacone na konto u brokera to pieniądze wydane (z góry stracone)???
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Forex zagraniczny

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Mariush80 pisze:
15 maja 2020, 09:50
Aroon pisze:
14 maja 2020, 11:24
Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego ludzie wpłacają do takich brokerów. Jakaś forma masochizmu? Tylu jest sprawdzonych ...
Miałem sprawdzonego. Właśnie wynająłem kancelarię prawną żeby odzyskać od niego kasę za naciąganie i oszustwa. Chodzi o GI Brokers.
Gi Brokers... Stare High Sky, które nigdy nie było rozpoznawalną marką i nie miało dobrych opinii... Nie nazwałbym go "sprawdzonym" ;). Ale też dobre kilka lat temu miałem u nich małe, testowe konto i nawet parę miesięcy temu wzywano mnie na komisariat, aby złożyć zeznania w ich sprawie. Brali na dywanik chyba wszystkich polskich klientów, którzy mieli tam rachunek jakoś w latach 2014-2016 (widełki mogły być ciut inne).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Forex zagraniczny

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

raposo pisze:
15 maja 2020, 10:23
Mariush80 pisze:
15 maja 2020, 09:50
Aroon pisze:
14 maja 2020, 11:24
Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego ludzie wpłacają do takich brokerów. Jakaś forma masochizmu? Tylu jest sprawdzonych ...
Miałem sprawdzonego. Właśnie wynająłem kancelarię prawną żeby odzyskać od niego kasę za naciąganie i oszustwa. Chodzi o GI Brokers.
Gi Brokers... Stare High Sky, które nigdy nie było rozpoznawalną marką i nie miało dobrych opinii... Nie nazwałbym go "sprawdzonym" ;). Ale też dobre kilka lat temu miałem u nich małe, testowe konto i nawet parę miesięcy temu wzywano mnie na komisariat, aby złożyć zeznania w ich sprawie. Brali na dywanik chyba wszystkich polskich klientów, którzy mieli tam rachunek jakoś w latach 2014-2016 (widełki mogły być ciut inne).
Może on słyszał o IG, a założył konto u GI? :mrgreen:
Taki, ot sobie, "czeski błąd"!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Mariush80
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:38

Re: Forex zagraniczny

Nieprzeczytany post autor: Mariush80 »

raposo pisze:
15 maja 2020, 10:23
Mariush80 pisze:
15 maja 2020, 09:50
Aroon pisze:
14 maja 2020, 11:24
Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego ludzie wpłacają do takich brokerów. Jakaś forma masochizmu? Tylu jest sprawdzonych ...
Miałem sprawdzonego. Właśnie wynająłem kancelarię prawną żeby odzyskać od niego kasę za naciąganie i oszustwa. Chodzi o GI Brokers.
Gi Brokers... Stare High Sky, które nigdy nie było rozpoznawalną marką i nie miało dobrych opinii... Nie nazwałbym go "sprawdzonym" ;). Ale też dobre kilka lat temu miałem u nich małe, testowe konto i nawet parę miesięcy temu wzywano mnie na komisariat, aby złożyć zeznania w ich sprawie. Brali na dywanik chyba wszystkich polskich klientów, którzy mieli tam rachunek jakoś w latach 2014-2016 (widełki mogły być ciut inne).
Przypadkiem znalazłem taką kancelarię która ma doświadczenie w walcke z GI Brokers. Chodzi o ich nieuczciwe zagrania, zakładanie na moich trade'ach nowych haczyków w razie gdyby trade zeszedł za nisko, blokowali tym samym możliwość Stop Loss.

Mariush80
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:38

Re: Forex zagraniczny

Nieprzeczytany post autor: Mariush80 »

raposo pisze:
14 maja 2020, 11:27
Mariush80 pisze:
14 maja 2020, 09:08
raposo pisze:
13 maja 2020, 17:43
Dałeś trochę za dużo ogólników, aby coś o tym powiedzieć. Niby broker z USA, ale jednak na Cyprze:
https://www.royalforex.com
https://www.cysec.gov.cy/en-GB/entities ... iot/71863/

Na czym handlowałeś?
W US może jakiś tam podatek jest ale na Cyprze pierwsze słyszę o takiej akcji ;)
http://www.elitestradeoption.com/
No okej, ale to marka należąca do powyższego Royal Forex ;) Numer licencji i nazwa na dole się zgadzają.
Czyli ten Elitestradeoption to legitna strona? Nie żadne oszustwo? Możliwe jest że życzą sobie zapłacenie opłaty za "registration to the tax body" zanim zrealizują "withdrawal"? Nawet jeśli podczas wcześniejszych rozmów nie informowali o takim przymusie? Ja się po prostu obawiam że to nie jest żaden forex tylko jakaś ściema i wyłudzanie kasy.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Forex zagraniczny

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nigdy o nich nie słyszałem więc nie wiem jak działają. Ale licencja cypryjska jest. Pogadaj z nimi, niech się wytłumaczą, podeprą jakimś zewnętrznym dokumentem/stroną, która stwierdza, że musisz zapłacić ten podatek.

Nie napisałeś na czym handlowałeś.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Mariush80
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:38

Re: Forex zagraniczny

Nieprzeczytany post autor: Mariush80 »

raposo pisze:
20 maja 2020, 20:10
Nigdy o nich nie słyszałem więc nie wiem jak działają. Ale licencja cypryjska jest. Pogadaj z nimi, niech się wytłumaczą, podeprą jakimś zewnętrznym dokumentem/stroną, która stwierdza, że musisz zapłacić ten podatek.

Nie napisałeś na czym handlowałeś.
Napisałem do nich w sprawie tej zapłaty podatkowej, ale kontaktuje się ze mną tylko menadżer mojego konta. On grał w moim imieniu. Tam jest tak że inwestuje się pieniądze, ale za grę odpowiedzialni są menadżerowie i oni o wszystkim decydują bo niby się na tym znają. Dlatego jestem taki ostrożny bo obawiam się że ta strona to tylko ściema i wyłudzanie pieniędzy, ale jeśli faktycznie mają jakąś licencję to się teraz zastanawiam. Menadżer po prostu do mnie pisze że muszę to zapłacić i tyle, niczym się nie podpiera tylko mówi o regulacjach i że winny jest mój rząd. Po prostu mi to śmierdzi i obawiam się ze jeśli ja wpłacę do ich portfela te pieniądze, to zostanę zablokowany, strona i menadżer znikną, albo nadal nie będą wypłacali gdyż stwierdzą że najpierw muszę spłacić prowizję menażera (zarabia niby 20% tego co uda mu się zarobić na inwestowaniu moimi pieniędzmi).

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Forex zagraniczny

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Skoro tak, to wszystko wskazuje na to, że to jest scam.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ