Forex, WYGRAJ 1 mln USD z Easy-Forex!

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
KMichal
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 23 mar 2013, 18:06

Re: Forex, WYGRAJ 1 mln USD z Easy-Forex!

Nieprzeczytany post autor: KMichal »

Chcę zobaczyć jak kobieta będzie wykonywać ten rzut karny :shock:
Zapraszam na mój FX BLOG- LINK W PROFILU

Awatar użytkownika
edila
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 23 kwie 2013, 10:25

Re: Forex, WYGRAJ 1 mln USD z Easy-Forex!

Nieprzeczytany post autor: edila »

Kto widział już najnowszy ranking???

Na pierwszy rzut oka widać, że klienci Easy Forex mają dużo zyskownych transakcji, niektórzy nawet 100%, ale konkurs trwa jeszcze prawie dwa miesiące i dołączając nawet w tym momencie, szanse na wygraną są takie same jak osób z rankingu, bo wcale nie wygrywa osoba, która ma najwięcej przeprowadzonych transakcji... - czyli do dzieła, czas zawalczyć o 1 mln dolarów w gotówce! ;)

A ranking tu: http://www.easy-forex.com/eu/pl/million-dollar-leaders/

Awatar użytkownika
edila
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 23 kwie 2013, 10:25

Re: Forex, WYGRAJ 1 mln USD z Easy-Forex!

Nieprzeczytany post autor: edila »

UWAGA!!! Easy-Forex organizuje darmowe szkolenie z rynku Forex!

Z myślą o wszystkich obecnych i przyszłych uczestnikach konkursu Easy-Forex organizuje szkolenie, które odbędzie się 16.07.2013 r. w Warszawie i będzie wyjątkową okazją, żeby zupełnie za darmo zwiększyć swoją szansę na wygranie
1 miliona $ w konkursie Easy-Forex.

Szczegóły szkolenia oraz zapisy na stronie:

http://www.easy-forex.com/eu/pl/event-details/?id=265

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Forex, WYGRAJ 1 mln USD z Easy-Forex!

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Wczoraj przez przypadek trafiłem na mecz australijskiego futbolu i przy okazji obejrzałem trochę z myślą o konkursie.

Zawodowcy, którzy w drużynie mają za zadanie kopać do bramek czasami trafiają a czasami nie. Amator jest praktycznie bez szans.

To troszkę tak jakby np. w piłce nożnej trzeba było wkręcić z rogu, albo trafić z połowy boiska żeby piłka nie dotknęła go. Ten kto gra amatorsko w piłkę ma nikłe szanse, ale jakieś ma. Osoba w ogóle nie zaznajomiona z piłką nie ma żadnych szans. I tutaj tak samo będzie - egzotyczna dyscyplina, 99% biorących udział nie miało w ręce takiej piłki. Wygrywa jakiś mały Chińczyk i Easy Forex zaciera ręce. Największa nagroda w konkursie z zerowymi szansami na zwycięstwo.

No chyba, że wygra ktoś z Australii zawodowo, albo pół zawodowo zajmujący się tą dyscypliną. Wtedy szanse ma.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
edila
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 23 kwie 2013, 10:25

Re: Forex, WYGRAJ 1 mln USD z Easy-Forex!

Nieprzeczytany post autor: edila »

Profesjonalni gracze są wykluczenie z tego konkursu, także kopnięcie może być tylko amatora. I tu pojawia się pytania jak osoba, która zajęła pierwsze miejsce w rankingu się do niego przygotuje. Czy uda jej się trafić? Sama nie wiem i jestem tego ciekawa :)

Nawet jak nie trafi to w dostaje nagrodę pocieszenia - 20 000 dolarów w gotówce, może to nie milion, ale zawsze jakieś konkretne pieniądze.

Dla tych którzy mają jeszcze wątpliwości Easy-Forex przygotował ten króciutki film:

http://www.youtube.com/watch?v=Adkwr6BP ... e=youtu.be

Awatar użytkownika
edila
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 23 kwie 2013, 10:25

Re: Forex, WYGRAJ 1 mln USD z Easy-Forex!

Nieprzeczytany post autor: edila »

Zakończył się już globalny konkurs inwestowania na rynku Forex. Pierwsze miejsce zajął obywatel Indii, ale w gronie 25 najlepszych inwestorów znalazło się aż 3 Polaków i 2 Polki!

Teraz tylko ostatni w sezonie 2013 mecz Canterbury Bulldogs, który ma mieć miejsce pomiędzy 30 sierpnia a 2 września 2013 i wyczekiwane kopnięcie na bramkę, które pokaże, czy zwycięzca konkursu Easy Forex wygra 20 tys. USD czy aż 1 milion dolarów w gotówce… :)

ODPOWIEDZ