Forex - Kochanie znalazłem pracę :D

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
softkiler
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 10 wrz 2008, 21:30

Nieprzeczytany post autor: softkiler »

panie Osborn, często kwitujesz swoje wypowiedzi "..ale to tylko moje zdanie" czyżbyś się zwykle kłócił ze wszystkimi? Skąd zatem tyle pochwał, bez przesady z tą skromnością

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

softkiler pisze:czyżbyś się zwykle kłócił ze wszystkimi?
Ja się nie kłócę, generalnie szkoda czasu. Mam jednak dość kontrowersyjne poglądy, generalnie chodzę własnymi drogami zarówno w życiu jak i na Foreksie, trzymam się swoich idei, dopóki w nie wierzę, nawet jeżeli wszyscy dokoła robią inaczej. Dlatego dodaję to zdanie, żeby uniknąć zbędnych dyskusji "kto ma rację", podkreślając, że to są tylko moje poglądy, szanując jednocześnie zdania odmienne.

W końcu, żyjemy w wolnym kraju, nikt nie ma prawa nikogo do niczego zmuszać.

No chyba, że jest Dyrektorem. :D

A skąd pochwały? Ja ich nie przyznaję, więc nie wiem.:)
Ostatnio zmieniony 02 sty 2011, 17:54 przez jasonbourne, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
MaNoCBR
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 22 lut 2010, 18:21

Nieprzeczytany post autor: MaNoCBR »

jasonbourne pisze:
To może takie pytanie w moim ulubionym temacie:

Co można mieć w pracy, a o co raczej trudno na Foreksie???

-Seks w pracy. :D :D :D

Polecam:>
Na FX też można... a zlecenia składać drugą ręką :lol:
Z kącików uśmiechu można obliczyć rozpiętość wolności [WOLF 1982-2007]

Adrenalina uzależnia ;-)

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

Nawiązując do nazwy tematu - myślę, że niejedna żona (i nie tylko żona :lol: ) by się ucieszyła gdyby się dowiedziała, że jej mąż/partner/konkubent/kochanek :lol: POTRAFI kosić nieźle kasę na Forex.

:lol:
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

MaNoCBR pisze:
jasonbourne pisze: To może takie pytanie w moim ulubionym temacie:
Co można mieć w pracy, a o co raczej trudno na Foreksie???
-Seks w pracy. :D :D :D
Polecam:>
Na FX też można... a zlecenia składać drugą ręką :lol:
Ogólnie mnogo na ten temat
Kto mieczem wojuje od miecza ginie
lub w innej interpretacji nie przytoczę bo mogę dostać z GRUBEJ RURY - każdy chyba się domyśla. .
Gdzieś w treści można doczytać temat pokrewny
:arrow: http://www.podrywaj.org/jak_poderwa%C4% ... ielk%C4%99

A FOREX to niezależność to wolność i swoboda :lol:
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=hGrnScIR ... re=related
Ostatnio zmieniony 02 sty 2011, 19:12 przez cugan, łącznie zmieniany 3 razy.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Mariusz M.
Gaduła
Gaduła
Posty: 107
Rejestracja: 07 paź 2008, 00:03

Nieprzeczytany post autor: Mariusz M. »

Fajny temat.

Ogólnie też mi się marzy życie z forex-u ..ale :

- muszę mieć najpierw spokój ducha jaki zapewni mi spłacenie wszystkich kredytów które mam a w których to umowach na ich zaciągnięcie jest często zapisane że wymagany jest wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia - niby nic a jednak problem.. banki zawsze coś zakombinują aby to utrudnić

- zapewnić sobie finanse na przynajmniej jeden rok bez pracy... chyba nie trzeba tłumaczyć

- jasne prawo rozliczeń podatkowych zarówno dla osób prywatnych ( w sumie tutaj pit38 i 19%) jak i DG - chcę mieć telefon na abonament, telewizję, odliczyć paliwo na samochód Vat i wiele innych korzyści jakie daje DG.

Dlatego póki co schodząc na ziemię jako malutki spekulant który w tym wszystkim jest pionkiem... bede sobie spokojnie pracował na etacie i kombinował dodatkowo aby mieć na ratę opłaty itp..... to mi zapewnia odrobinę spokoju, ale i mocno przeszkadza bo rynek wiadomo najlepiej pracuje rano a na etacie ciężko robić dwie rzeczy na raz.

Kiedyś nadejdzie ten moment, że porzucę pracę na etacie i pójdę na swoje...ale jeszcze nie dziś.

"Pieniądze zarabiasz, gdy pracują dla Ciebie a nie Ty dla kogoś" - tak mi mawiał mój ojciec i do tego chcę dążyć.
"Jedyny łatwy dzień... był wczoraj "

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Mariusz M. pisze:Ogólnie też mi się marzy życie z forex-u
No to masz motto na przyszłość
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=LQeIJBtP ... re=related

:lol:
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Mariusz M.
Gaduła
Gaduła
Posty: 107
Rejestracja: 07 paź 2008, 00:03

Nieprzeczytany post autor: Mariusz M. »

heh..troszkę nie moje gusta muzyczne..ale hasło dobre :)
"Jedyny łatwy dzień... był wczoraj "

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

cugan pisze:Kto mieczem wojuje od miecza ginie
lub w innej interpretacji nie przytoczę bo mogę dostać z GRUBEJ RURY - każdy chyba się domyśla. .
Gdzieś w treści można doczytać temat pokrewny
Arrow http://www.podrywaj.org/jak_poderwa%C4% ... ielk%C4%99
He he - mają ludzie problemy :lol:
cugan pisze:A FOREX to niezależność to wolność i swoboda Laughing
I właśnie głównie z tego powodu tutaj jestem - marzy mi się utrzymywanie tylko z Forex - życie na jakiejś rajskiej plaży z piękną osobą obok mnie :lol:

I nikt Ci nie klepie nad uchem - zrób to, zrób tamto - tylko szybko - bo jak się nie wyrobisz to będzie źle.......

8)
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Mariusz M. pisze:bede sobie spokojnie pracował na etacie i kombinował dodatkowo aby mieć na ratę opłaty itp..
Ja obecnie podchodzę tak samo, i to jest jednocześnie odpowiedź na wcześniejsze pytania.

Z utrzymywaniem się z Foreksu jest podobnie jak z własną firmą. Masz pomysł, żeby zarabiać 3,4 może 5 tys. miesięcznie, ale jak policzysz podatki, obciążenia socjalne, wszystkie mniej lub bardziej ukryte koszty stałe, nagle okazuje się, że zarobisz tyle samo albo nawet trochę mniej niż pracując dla kogoś.

A jeszcze "na etacie" masz spokój, bezpieczeństwo, koleżanki z pracy, co miesięczną pensję "bez ryzyka", może nawet firmowy samochód na weekend, i tak naprawdę o nic nie musisz się martwić.

Oczywiście, większych pieniędzy raczej nie zarobi się nigdy w ten sposób, i właśnie po to się gra na giełdzie albo zakłada własną firmę, żeby zarabiać więcej niż w pracy.

Jeżeli zarabiamy mniej, to jest to, delikatnie mówiąc, nieporozumienie, żeby nie powiedzieć, bzdura kompletna.

To już chyba wszystko z mojej strony.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

ODPOWIEDZ